0 oy
278 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından

6 aylık hamileyim çok yorgun halsiz bitkin bunalmış hissediyorum sanki her gün hastayım böyle olursa doğumdan sonra bebeğime nasıl bakacağım bilmiyorum

14 Cevaplar

+2 oy
(119,326 puan) tarafından
senin bunlar iyi gunlerin
(2,765 puan) tarafından
Bir kuzey faciasimi hissettim ne ☺☺
(119,326 puan) tarafından
sjssjsjsjsj
-Reklam-
0 oy
(366 puan) tarafından
Al benden de o kadar valla
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Dinç olursın doğumdan sonra :) 
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Doğurunca rahatlayacaksin merak etme böyle olmazsın 
0 oy
tarafından
Ben de öyleyim doğumdan sonra bundan beter olacakmışız herkes öyle diyor galiba anne olmak kötü ve zor bi şey :(
tarafından
Ben de size katilıyorum fakat hamileleri hic düsünmeden konusuyorlar buyuk bir olumsuzlugun icine girecekmisiz gibi hissettiriyorlar evet zorluklar olmadan hayat ilerlemiyo ama dediginiz gibi insanlari negatife sürüklemenin ne anlami var ben de bilmiyorum...
(1,451 puan) tarafından
2 tane küçük çocugum var evet zor oluyor ama inanın vatya bi koklayınca herşeye degermiş diyosun bütün acılara bütün zorluklara razıyım diyosun o kafar güzel bi duygu ki anlatılmaz
(15,212 puan) tarafından
Anne olmak çok güzel. Öyle diyenlere bakmayın. Bir de her bebek bir olmaz. bazı bebekler gerçekten zor olur. Onların anneleri daha yorgun olur haliyle. Ben doğumdan önce hep dua ederdim çocuğum zahmetsiz olsun diye. Şükür aşır yormuyor beni. Öyle sabahlara kadar ağlamıyor en azından. Siz de öyle dua edin. Allah kolaylığını ve güzelliğini verir inşallah merak etmeyin.
tarafından
Rabbim bütün annelere kolaylık versin eminim ki çok güzeldir karnımdayken bu kadar seviyorsam kucağımdayken nasıl olur düşünemiyorum annelik zahmetsiz olsaydi cennet annelerin ayakları altında olmazdı zahmeti göze aldık zaten ♥️♥️
(15,212 puan) tarafından
Çok doğru dedin
0 oy
(145 puan) tarafından
Şimdi halsiz olmanız normal iki can taşıyorsunuz ama ilerisi için annelik çok değişik bir duygu hele bi kucağınıza alın neler başaracaksınız neler yapacaksınız onun için siz de şaşıracaksınız:) sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah.
0 oy
(503 puan) tarafından
ya bende öyleydim bir de uykuya çok düşkündüm. ben uykusuz yapamam, bu halsizlikle çocuğa nasıl bakıcam diyodum ama Allah güç kuvvet veriyor canım. şimdi uyumakta yok, durmak dinlenmekte yok maşallah . kızım sağolsun full time ayaktayım :)
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bnde 6 aylık hamileyim birde küçük çocuğum var bnm durumum dha zor :/ Allah yardım eder inşallah.
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Dogumdan sonra egilip kalkman rahat olacak ama uykusuz zor günler seni bekliyor
0 oy
(75 puan) tarafından
Doğumdan sonra inşallah toparlarsın umarım bende toparlarım :( 
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ben 17 saat sancı çektim. Doğumdan sonra eşim de annem de dinçliğime şaşırdı kaldı. 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hamilelikten dolayı böyle yorgun hissediyorsunuz canım dogumdan sonra öyle olmaz 
0 oy
(341 puan) tarafından
Kaç haftalıksn canım 
(220 puan) tarafından
26 haftanın içerisinde
0 oy
(23 puan) tarafından
Bende 8 aylığım doğsada bi rahatlasam diyorum şu hormonlar bi düzelsin hergün ağrı sancı çekmekten gına geldi birazda uykusuz kalayım :)

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 120 göst.
0 oy
18 cevap 2,082 göst.
0 oy
20 cevap 353 göst.
11 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...