0 oy
295 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (10 puan) tarafından
Kızlar Antalya da kum plajı olan yemekleri enfes olan öyle çok kızın gelmediği  bir otel tavsiyesi istiyorum sizlerdeenn. Bizim için en önemlisi deniz. Denizin tertemiz dalgasız ve taçsız olması çok önemli eşim için. Şuanda rezervasyon yapınca baya uygun geliyor bir çok otel yarı fiyatına düşmüş haberiniz olsun 

7 Cevaplar

0 oy
(1,320 puan) tarafından
Faralya nautical otele bak bir istersen butik otel 

Çocuk kabul edilmiyor eşimle tatile oraya gideriz ♥️ eşsiz bir yer 
(10 puan) tarafından
Ay valla bebek var yaa ama yinede bir bakayım belki ilerde tek gideriz büyünce :d
-Reklam-
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Canım ben kristal otele gitmiştim Antalya Sidedeydi çok memnun kalmıştım 
(3,830 puan) tarafından
Crystal ayy çok cahilim okunduğu gibi yazmışım ☺️
(10 puan) tarafından
Yaaa estağfurullah :) sizi en çok ne cezbetmişti bu otelde :)
(3,830 puan) tarafından
Valla ben rahatıma düşkünüm her şey ayağıma gelecek ☺️ biz full her şey dahil yapmıştık kahvaltı odamıza geliyordu akşam retorantı vardı yemeğe gidiyorduk 24 saat açık büfesi vardı aklımı yemekle bozmuş gibi anlattım ☺️ Odasını temziliğini personel memnuniyetini beğenmiştim Turla gitmiştik canım onunda etkisi oldu uçakla indiğimiz yerde gelip aldılar otele bıraktılar turun ayrıca etkisi oldu rafting falan yaptık vapur turu iyidi
(10 puan) tarafından
Yaa benimde bir otelden beklentim güzel ve çookk yemek her yerde bir büfe olsun istiyorum çünkü zaten diyetle geçiyor tüm senem  siz hangi senede gitmiştiniz acabaa. Bizim bebiş var bu sene o yüzden kendi aracınıza gidicez sanırım
(3,830 puan) tarafından
2018 Eylül sonu gitmiştik canım
0 oy
(416 puan) tarafından
Transatlantik, kimeros, queens park, amara prestige. Hepsinde çalıştım cok guzel oteller. Tatil yapmak nasip olmadi :D 
(10 puan) tarafından
Vaaoov harika :) peki bu otellerde bedavaya hizmet alacak olsanız hangisini seçersiniz diyeyim :d
(416 puan) tarafından
Hepsi göynük de ve hepsi nerdeyse yan yana :D ama amara 1 tık daha önde sanki
(10 puan) tarafından
Şimdi hemen bir göz gezdirdim de gerçekten müthiş ama bir yerde bir yere giderken. Aya yürümek gerekiyor sanırım :D
(416 puan) tarafından
Kuzum sahiline gitmek icin ust geciti var. Çarşısı icin de bi 3-4 dakika yürürsün
0 oy
(329 puan) tarafından
Tam dwdigin yer kemerde Ulusoy otel yemekleri muhteşem denize sıfır dalgası yok denizde taş yok cok güzel valla balayına gitmiştik odalarıda 2 katlı butik tarzında Bi bak İnt inş herseyi var yok yok yani 
(329 puan) tarafından
Birde aile oteli oyle sevgili filan yok yani bekar lar giremiyor anne baba cocuklar yeni evli ciftler geliyo
(10 puan) tarafından
Yaa ben buraya bayıldıııımmmm çok teşekkür ederiiiim. Daha da detaylı inceleyeceğim hemen :)))
(329 puan) tarafından
Cık güzel 5 gün kldm üzülerek döndüm eşime dıyorym yine bir gün tatile gidecek olursak yılmaz ulısoya gidelim diyorum he he diyo artk gidemeyiz 2 cocukla dıyo bna gıcık :)
(329 puan) tarafından
Bide biz antepliyim kolay kolayda yemek begenemyoruz hani damak tadımız uymuyor orda her yöreye ait her mgün yemek cıkıyo Du cok güzel valla anlatılmaz yaslanır o kadar cok cesit vardık eşime derdim niye bu kadar cesit var. İsraf yazık derdi od gülerdi bna burda karadenizliside var egeliside var rusu da var bizim gbi antepliside var herkes herseyi yiyemez diye bu kadar cesit cıkıyo derdi valla asırı cok güzel kesinlikle bütce sıkıntısı yasamıycalsanoz gidin derim yamş
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Ütopya world akka antedon özellikle Alva donna üçünden de pişman olmazsın vikingrn inifity e de gittim Antalya da tek pişman olduğum yer
0 oy
(2,266 puan) tarafından
Kamelya collection exclusive otele gitmiştik biz balayına herşeyi mükemmel site gibi içinde ne ararsan var
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Lara Otel i.tarif ettin gibi.. Antalyada bi oraya gittim.ama.harika.bi yerdi. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 459 göst.
19 Ağustos 2019 Tatil-Seyehat kategorisinde Meryemyasin (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 357 göst.
19 Şubat 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde &Sukufe& (6,936 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 109 göst.
13 Aralık 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Huysuz (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
13 Aralık 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Huysuz (50 puan) tarafından soruldu

377,989 soru

11,313,949 cevap

34,753 kullanıcı

...