0 oy
205 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (3,895 puan) tarafından
Nasıl fikir yani ortak renk takımlardan almak mantıklı olur mu?

12 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Çok sade sankii bebegin ici acilsin kiz biraz bu ne
(3,895 puan) tarafından
Aynı soruyu 2 kez sorduğum için değiştirdim sade takım hoşuna gitmedi mi? Cinsiyet bilmiyorum bilsemde emin olamayacağım sade almayı düşünüyorum bu yüzden ..
-Reklam-
0 oy
(826 puan) tarafından
Sade ve güzel şekerim :))) 
0 oy
tarafından

Canım cinsiyet doğumda mi öğreneceksin. Eğer öyle ise güzel. Ama eğer doğumdan önce öğreneceksen bekle ona göre alırsın çok güzel modeller var. Tabi karar senin sağlıcakla gelsin yavru ❤

(3,895 puan) tarafından
24 haftalıkken öğrenecektim randevu iptal olacak sanırım :( öğrenemeyeceğim gibi..
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Cok güzel beyaz her zaman iyidir
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bekle öğrenince al çok sade bu 
0 oy
tarafından
Bunlardan bende alacağım çok yumuşak oluyor o üstü işlemeli giysiler kasindirir diye
(3,895 puan) tarafından
Aynen hassas ya çok iyi olur bence de
0 oy
(826 puan) tarafından
Kız öyle diyosun da Bi bakıyorsun kafa otomatik cinsiyete göre gidiyor benim öyle oldu en azından aaa şu güzelmiş diyip beynim mavinin daha güzel olduğunu düşğndürtüyor :D
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Resim varda bir tek ben mi göremiyorum herkes neye göre yorum yapıyor acaba :)))
(2,259 puan) tarafından
Daha demin de aynı posttan açmış oraya atmis resim o yuzden gorenler resme gore yorum yapiyor :))
(3,895 puan) tarafından
2 kere sormuşum değiştirdim azıcık :D
0 oy
(806 puan) tarafından

Canım niye herkes beyaz al demiski unisex bir sürü seçenek var renkler de var, ben öyle yaptım oğlum oldu her renk giyiyor. Beyazdan siyaha kızı da erkeği de her rengi giyer yani. İlla mavi pembe sınıflandırmasını insanlar yaratmış yani rengin cinsiyeti olmaz bana göre saçma düşünce... :ermm:

(3,895 puan) tarafından
Siyah kız giyse çok laf ederler bnm çevreden yani üzülürüm dediklerine en iyisi beyaz tonları gibi ..
(3,895 puan) tarafından
İlk çocuğum kız bir takımı mavi rengi çok sevdiğim için mavi aldım.Sürekli onun lafını duydum bu oğlan mı ne bu böyle falan yani yine aynı şeyler olsun istemiyorum.
(806 puan) tarafından
Sende kendince haklısın canım ya milletin dili durmadığı için insanın siniri bozuluyor... Nasıl rahat edersen en iyisini sen bilirsin ☺️
0 oy
tarafından

Ben hep sarı turuncu yeşil gri felan aldım bordo erkek de giyer kızda diye :) elimden gelse kıza mavi erkeğe pembe bile giydiririm çok saçma geliyor cinsiyet ayrımı ama çevreee

0 oy
(2,447 puan) tarafından

Ben kızıma siyah da giydirdim yeşil de sarı da mavi de pembe de, şimdi baharlık kahverengi, gri takım alcam.. Ben renklerin cinsiyet temsil ettiğini düşünmüyorum canim. Mesela benim halam da erkek kuzenime pembe battaniye falan örmüştü:D

(3,895 puan) tarafından
Bnde çok takılmam da çevrem bi şey deyince ister istemez üzülüyorum.
(2,447 puan) tarafından
Çevreyi dinlersen çok daha üzülürsün canim onlar neler neler der daha
(3,895 puan) tarafından
Bana değil küçücük bebeğim için demeleri üzüyor.

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 347 göst.
11 Şubat 2019 Alışveriş-Hediye kategorisinde Sedann (64 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 214 göst.
19 Kasım 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 185 göst.
8 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kubracm (548 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 756 göst.
26 Kasım 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,687 soru

11,335,298 cevap

34,798 kullanıcı

...