0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar 11 aylik  olucak bebegim bu ayin 25 inde. Merak ettigim seyler var mesela eskiden ekmek zeytin onune koyunca  alip yerdi bayadr yemiyor ancak cicibebe muz yumurta ceviz karisim yapsam yiyor biraz benegime kahvaltiyi nasil sevdirebilirim omlet falanda denedim yumurta midesini bulandiriyor istemiyor  bunun disinda cayi seviyor istiyor bir yudum ara sira veriyorum tabi sekersiz bebeginize cayi ne zaman sekerli verdiniz merak ettim ayrica 11 aylik bebeginiz varsa gun icinde neler veriyorsunuz biraz anlatrsaniz cok sevinirim Allah hepinizden razi olsun 

3 Cevaplar

0 oy
(1,390 puan) tarafından
Çay yerine pekmezi sulandırıp verebilrisin hem faydalı olur canım 
tarafından
Haklisin canm cok sagol
-Reklam-
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Kahvaltı sıkıntı bizde de yumurta yi cesitlendirip yapıyorum yarim cay bardağından az şekersiz çayda veriyorum onun dışında gun içinde sebze çorbası yapıyorum onu yediriyorum aksamlari meyve yediriyorum bazen inyernetten corba tarifleri mama tariflerine bakıp farklı farklı yapıyorum 
tarafından
Cok sagol canm
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benimki de ayrı kahvaltı pek sevmez bişeyleri karıştırıp veririm bende sevmem öyle vermeyi ama napalım vitaminini alsın yeter ki. Ben mesela kahvaltıda  avokado 1 ceviz yumurta sarısı 1 cici bebe karıştırıyorum, yada yarım çay bardağı kadar kaşık maması yapıyorum içine yumurta sarısı ceviz labne pekmez katıp veriyorum çok seviyo, bazen pankek yapıyorum muzlu ve elmalı pekmeze banarak veriyorum, omlet veriyorum minik ekmek parçası ile, peynirli tereyağlı yapıyorum omlet,yumurtalı ekmek yapıyorum arada yada kaşarlı tost. Çay vermiyorum bitki çayı veriyorum kahvaltıda yada günün herhangibir saatinde ıhlamur papatya yada rezene çayı biberonla içiyor. 9 aylık bu arada benimki 
tarafından
Masallah canm Allah bagislasin  cok sagol yazdiklarin icin yeni gordum
(25,224 puan) tarafından
Rica ederim canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 80 göst.
23 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Dilan kayan (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 227 göst.
10 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Ebruli58 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy