0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde (220 puan) tarafından

Kızlar 6 aylık hamileyim ilk baştan beri doktorum kız diyor 20. Haftada ayrıntılı ultrason da emin olduk sağlıkla doğsun inşallah ama bende annemde en başından beri erkek hissediyoruz hatta annem pembe süslü birşeyler aldığım zaman neden erkek çocuğa öyle şeyler alıyorsun diyor şaşırıp kalıyorum böyle hisseden oldumu daha ilk gebeliğim cinsiyet benim için asla önemli değil inşallah kazasız belasız sağlıkla gelsin bebişim ♥️

6 Cevaplar

+1 oy
(8,581 puan) tarafından
Bence doktorun gördüğüne inanmalısınız ☺
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Anan yüzünden öyle hissediyon canm onu uyar seninde pismolojini bozmasin 6 aylik olmussun bu is hislerle olmuyor canm nasip te kizin olacagi varmış saglikla al kucağına 
(220 puan) tarafından
Amin inşallah anneme diyorum zaten ilk bebişim sağlıkla olsun ne fark eder diyor ki senin tipin yüzün erkek napim içimden kız hissetmiyorum diyor bende takılıyorum eşyaları kızıma göre alıyorum
0 oy
(492 puan) tarafından
Oldu hep erkek hissediyordum doguruncada erkek cikicam diye bekledim ama en başından beri minik kızım oldu ❤️☺️
(220 puan) tarafından
Ultrasonda erkek mi dediler hep
(492 puan) tarafından
Yok hep kız dediler 14.haftadan beri
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Bence annen için çok önemliymiş ya sağlıklı hayırlı evlat olsun kız erkek fark etmez
0 oy
tarafından
Niye ben hiç bir şey hissetmiyorum yaaa bende hissetmen istiyorum ama ikiside 50 50 şuan 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Canım artık cinsiyet kesin ayrıntılıya da girmişsin. Kızın üzülür öyle düşünme onunla konuş canım kızım diye. Ilk miş zaten oğlunda olur inş

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 465 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Birisiiste (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 864 göst.
20 Mart 2021 Aile kategorisinde Xumar (211 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 847 göst.
3 Ocak 2020 Aile kategorisinde Kurgucubiri (9,651 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 348 göst.