0 oy
202 göst.
Aile kategorisinde (388 puan) tarafından
Düzensiz aralıklarla kasilmam oluyor 33 haftalık gebeyim ilk hamileliğim birazcık sancım var ama şuan yok acaba yalancı sancimi oldu doktor olucak demistide bide benim bebek biraz iri erken gelmez dimi

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kasılma sayısı 5'i geçiyorsa doktorunuza danışın. Benimde iri bebekti 39da dogum oldu
(388 puan) tarafından
Yok aniden kasılma oldu şuan karnım çok rahat çok şükür zaten erken doğum riskim falanda yok sadece ilk gebelik olduğu için korkuyorum ister istemez
tarafından
Kasılma erken dogum riski zaten. Sadece gün içinde kasılma sayisi 5'i geçiyorsa doktorunuza söyleyin.
(388 puan) tarafından
Evet geçen hafta çok sık kasılma oluyordu doktoruma gittim bebek biraz iri o yüzden öyle oluyor dedi korkma dedi ama bugün aniden oldu
tarafından
Kendiniz belirtmişsiniz düzensiz kasılmalarım var diye bu kasılmalar anıden yada birkaç taneyse korkulacak bişey yok. Ama çok kasılmanız olupta bir günde sayısı fazlaysa dedim galiba ben derdimi anlatamadim bilemiyorumki
-Reklam-
0 oy
(4 puan) tarafından
Canım benim de ilk gebeliğimdi evimi taşımıştım kramplar ve kasılmalar yaşadım doktora gittim yorgunluktan dedi sanırım 31 haftalık flndım ben de korkmuştum 38 de doğum yaptım ama sen tekrar git bence emin ol 
(388 puan) tarafından
Yok şuan iyiyim kuzum sağol yinede gittim kız geçen hafta daha çok kasılmalarım oluyordu doktorum dedi gayet iyi olabilir dedi bugünde aniden olunca sizden bilgi alayım bu sefer dedim
(4 puan) tarafından
Rabbim sağlıklı kucağına almayı nasib etsin
(388 puan) tarafından
Amin kuzu
0 oy
tarafından
3cu bebek 32 haftalık doğdu benm
(388 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun suan nasıl peki ve kaç kilo doğdu
tarafından
2kilo 120gr doğdu smdi 4aylik 5 kilo480gr
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Yalancı sancılar 22-24'de başlıyor cnm bn 22 olunca başladı.Gerçek sancı değilse korkma doğuma hazırlıyor :))
(3,895 puan) tarafından
İlk gebeliğimde 24de başladı 39da doğum oldu.
0 oy
tarafından
Daha erken 35 gibi iri de olsa erken yani 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
17 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Adohitlerin annesi (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 190 göst.
3 Mart 2021 Diğer kategorisinde Tusemin Annesi (11,506 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 100 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
25 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,884 puan) tarafından soruldu

385,361 soru

11,523,613 cevap

35,191 kullanıcı

...