0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde (183 puan) tarafından
Kızlar kayseri fakültede doğum yapan varmı. Tecrübelerinizi anlatır mısınız. Acil durumda, dogumhane, doktor vs nasıldı? 

6 Cevaplar

0 oy
(1,520 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Kuzum suan icin fakulteyi hic dusunme derim pandemi doneminde cok karisik orasi 1 ay once trafik kazasindan bi akraba ameliyat gecirdi ilgi alaka super tm ama korona olup oyle cikti 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hoc bilmiyorum cnaom orayla alakalı bir tecrübem yok post üstte kalsın 
(183 puan) tarafından
Tesekkür ederim :)
tarafından
Rica ederim ")
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Fakülte iyi hoş ilgisi ama korona tavan orda riske atma durumun varsa özel git canım şehir hastanesi de güzel ama ora şuan nasıl bilmiyorum 
(1,520 puan) tarafından
Sehir hastanesi de oyle canim hamileyken yuksek atesten gitmistim gece danismada ki hanimefendi imkânın varsa ozele acile git dolanma burda senin icin cok riskli demisti korkudan nasil cikcami sasirdiydim
(3,276 puan) tarafından
Doğurudur canım rabbim kimseyi hastanelere düşürmesin durumu olmayan mecbur işte
(1,520 puan) tarafından
Oyle oyle canim Allah herkesin yardimcisi olsun
(3,276 puan) tarafından
Amin canım:)
0 oy
tarafından
5 ay onc eoldum gayet güzel ilgilenirler mereka ettiğin ne varsa sor canım soyelyim 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Doğum değil de detaylı usg yaptırdım memnun kalmadım
0 oy
(7,481 puan) tarafından
Ben 2 defa detayliya girdim memnun kaldim canim. Dogumu bilmiyorum ama.  Sen riskli gebelik falan mi neden fakülteye gitmek istiyosun canim
(183 puan) tarafından
Daha önce bir düşüğüm oldu o yüzden fakülteyi tavsiye ettiler orda basladım orda takipliyim. Detaylıya bende fakülte de girdim bebişimin böbrekte genişleme var takipte olacak dediler. Şimdi tekrar hastane değiştirmek istemiyorum açıkcası. Suan için bir sorunum yok Doğumda nasıl merak ediyorum. Suan aklımdaki fakültede doğum yapmak plan değişirmi bilmiyorum
(7,481 puan) tarafından
Ozaman devam et canim ilk defa gidecen sandim. Zaten bi sorun oldumu hemen fakulteye yolluyorlar. Coronada Allah kader etmesin her yerde var. Ozele gidip olmayacağının garantisi yok. Kendini korkutma. Tedbirini al Allah in izni ile bise olmaz. Bobrek genişliğe de tek basina sorun teskil etmez demisti doktor bana.
(183 puan) tarafından
Siz fakülte de mi gidiyorsunuz. Riskli bir durumunuz mu var
(7,481 puan) tarafından
Yok suan daha yeni hamileyim. Sehir hastanesine gitcem ilk gebeligimde sorun çıkmıştı  fakülteye yonlendirmislerdi zaten ayrintilya orda girmistim. Yatis vermislerdi ama yer yoktu eski dogum evini bilirseniz oraya sevk ettiler orda dogum yapmıştım. Bi kac defa gittim muayenesine falan ama dogum orda nasip olmamis ti.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 39 göst.
10 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Edanr1 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 138 göst.
21 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 185 göst.
0 oy
0 cevap 57 göst.
15 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 2cocukannesiii (604 puan) tarafından soruldu

396,351 soru

11,856,059 cevap

35,949 kullanıcı

...