0 oy
986 göst.
Aile kategorisinde (195 puan) tarafından
Kizlar merhaba. 13yillik evliyim 2game cocugum var cok sveerek evlendik. Esimle nisanlandigimizdan beri eski sevgilisi bizinrahatsiz ediyordu baska sehirde ve esimden yasca baya buyuk. Genclik cahillik takildik dedi esim. Kiz pek tekin olmadigi icin ciddi dusunmedim dedi. Ama kiz takinti yapmis dusmedi yakamizdan ne kavgalar ettik esimle kizi aradtirdim sosyal medya hesaplarindan abartmiyorum 100lerce erkekle yazisiyo. Kadina kufurler etti esim banamisin demiyo yilisik. En son sesi kesildi senelerdir.esimle hic binsorunumuz yok. Heroes imrenir bize cok ilgilidir. Even saatinde gelir gider. Haftasonlari bensiz biyere cikmaz hep evdedir. Telefoni hep ortalikta sifresi falan yok. Baden sarjim biter bama verir.yine bigun annemi aricaktim istedim telini verdi son aramalarda o kadini gordum. Aramis ama gorusme olmamis cilgina dondum. Inanamadim. Kadindan kurtulmaya okadar ugrasmisken bune simdi die. Is arkadaslarini hic hazetmiyorum. Ogle payfosunda iddialasma olmus. Yok biz soyle geziyoz tozuyoz karikiza gidiyorz sen kilibiksin ilk gordunle evlendin evden cikamiyosun izinsiz bilmem neordan gaza gelmis bu kadininaramis arkadaslariyla kafa gecmek icin onlara hava atmak icin. 1haftadir babamin evindeyim hergin gelip agliyo yalvariyo arama kayitlarima bak hic aramadim simdiyd kadar dio. 5kg vermis 1 haftada sacsakal karismis. Ama ben yediremiyorum affedemiyoerum cok kotuyim. Insan nasi boyle bisi yapar aldatilmis hissediyorum. Cocuklarim var calisiyorum ama ne bosanabiliyorum ne geri donebiliyorim oylece kaldim. Nolur bi akil verin 

15 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Büyük saçmalamış eşin cidden pişman zaten bence evine de düşkünmüş. Dersini alsın öyle dön evine bunla boşanma olmaz ekmeğine yağ sürersin kadının
-Reklam-
+3 oy
(2,186 puan) tarafından
Ya bunlar niye boyle sidikk yarisitiriyor ben anlamiyorum ne cahiller iyice surttur burnunu gebersin parcalasin kendini sonra gelirsin evine birdaha yakalarsan bas gotnnne tekmeyi.
(195 puan) tarafından
Bir daha yaparmi suphesiyle nasi yasicam adamdanda oyle bi sogudum ölduresim geliyo sinirden. Ama bosanmakta cok zor bi surec offf off
(2,186 puan) tarafından
Surekli başına kakk bezsinn bidaha kadin lafi edemesin isyerindeki o ******** domuz arkadaslarindan da uzak durur gottt korkusuna.bosanma diyemiyorum bosanda diyemiyorum ama ver bi sans daha hemen degl bi iki hafta daha kopek olsun kapilarda canini okuuu iyi bi ders olsun.esinin icinde olmasa yapmazdi ewet ama cevre cok etkiliyor o namussuz arkadaslar yokmuuu benm esimkn telefonundada bikac tane whatsapptan gonderilmis o.pu fotosu vardi.koronaydik karantinadaydik o uyurken gordum ki esim tel kulllanmaktan anlamiyo herseyi bana yaptiryo beceremiyo dokunmatigi guya arkadslari brbrne gndermis.bn naptm bicagi aldim elime kiyafetlerini paramparca ettm tesbihlerini kestm sehpalari duvarda kirdim ona dedm siktrrrrrol gt evden ustnu gyndi ustne ki montn kolnu bicakla kestm okdr dondu gozm evden attm korona olduga halde aksamin bi vakti iki hafta surundu.sonra affettm ama nasl simdi tv de kadn cksin acik bak o oros...plarda boyleydi demi diye bagiriyorm basini egiyo bidaha yapsnn hele bi.
(195 puan) tarafından
Ne cektiginizi siz bilirsiniz ama vallahi cok guldum moral oldukeske olmasaymis ama cok iyi yapmisinizz yaaa
(2,186 puan) tarafından
Gül abla gül sikma canini eger o safoz kocan yapiyo olsaydi delilleri yokederdi ilk defa yaptigi asikar deneyimsiz ki unutmus orda ki yapan adam surekli telefonu ortada birakmaz bir iki hafta daha surttur burnunu yirt ustunu basini sonra bi sans daha ver o aciz kula ama sen bilirsin tabi :()
+1 oy
(7,402 puan) tarafından
Ah canim Allah yardimcin olsun. Tepkinde cok haklisin ama ne yapacagini sen bilirsin.:/
+1 oy
(1,755 puan) tarafından
Aldatılmış hissetme canım bildiğin aldatildin. Hiç de inandırıcı değil bahanesi ki öyle olsa bile adam olan aldatmaz diyip kapatabilirdi arkadaşlarına konuyu numarayı nereden bulmuş. Boşanmasan bile sürtsün burnu
(195 puan) tarafından
Kizin numarasiyla esimin numarasinin sadece 2rakami farkli. Oyuzden unutmamis. Dusunuyorum dusunuyorum soyledigi bahane cok sacma . ama yapsa supheli harektlri illaki olurdu. Ben cok kurcalarim telini o uyuynca ya ilk yeltendi. Yada bilmiyorum kafam cok karisikk cok aptalca bi durum. Cocuk gibi aglayip yalvariyo yeminler ediyo.
0 oy
tarafından
Hata senin sen o kızı çağırcktn kuytu köşeye Allah ne verdi mi saç baş girişecktn bı güzel evli adamı arayıp sormaktn sonra dişini asiliğini görecekti eşin bırak numarayı vermeyi kızın k sini duyunca başını yerden kaldirmyckti kaldırmayın şunların g*tünü
0 oy
(14,015 puan) tarafından
Eşin in kafası baya guzel galiba çocuk mu bunlar ya koca koca adamların haline bak surunsun biraz daha 
0 oy
tarafından
boyle arkadaslar var yok degil.ama boyle gaza gelinmemeli dersini vermissin cok da iyi bir es profili ciziyorsun kararini.sen.ver
0 oy
(146 puan) tarafından
Adamlığı uckurda sayan zavallı yaratık arkadaşlarıyla sidik yarışına girmeseymis keske kötü konusmak istemiyorum da sen yapsaydin esin ne yaparmış sorsaydin ya kadına yapılınca bu olaylar erkek agliyor sizliyor bitiyor kadın yapınca namussuz oluyor hemen bosaniliyor Allah akıl fikir versin.
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Ben olsamda senin gibi aldatilmış hissederdim canim hakkinda hayırlisı olsun
0 oy
tarafından
Kendi kararını sen daha güzel verirsin canım.allah yardımcın olsun ama bahanesi inandırıcı değil bence yalan konuşuyor net
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Gerizekali senin bu kocan dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmuş s.alak 

Kusura bakma sinirlendim bizimde başımızdan böyle bişey geçti de hala da bitmiş değil 
(195 puan) tarafından
Ever su katilmamis salaksiz ne yaptiniz peki?
(6,136 puan) tarafından
Önce kocama kızdım ne istiyorsa ver diye tabi bekardık o zmn bu arada kadın evli 2 çocuğu varmış. Sonra düğün zamanı instagramimi çalmış numarami bulmuş aradı. Konyaya gelirsen otobüsten indigin an seni tecavüze uğratırım aradığını mislince verdiririm sana dedim. Kocam biraz korkaktır. Ha aralarında bisey yoktu biz internette sohbet bölümünde tanıştık sonra eşimle tanışınca biz çıktık ama kadın sülûk gibi yapisti
0 oy
(12,510 puan) tarafından

Çocuk mu kandırıyor eşin ne alaka hava atmak felan 

Terbiyesiz :angry:

0 oy
tarafından
Valla ben bu tarz konularda aşırı acımasız oluyorum barışsam bile yaptığı o hatayı çok pis yediririm öyle barışırım
0 oy
(1,654 puan) tarafından
O gaza getiren arkadaslari evli mi sen de onlarin karilarini ara sizin esiniz kari kiza gidiyormus haberiniz olsun de madem senin evin karisti onlarin evi de karissin esine de bence dersini vermissin anlattigina gore de iyi biri bilmiyorum karar senin 
(195 puan) tarafından
Evet evliler ve surekli esimi haftasonu biyerlere davet ediyorlar. Hatta bende madem etkinlik istiyorlar esleriyle tanismak istedim evde esli agirlamak istedim nedense hic esli gelmeye yanasmadilar pislikler. Hep bi bahane buldular.
(1,654 puan) tarafından
Bence esini onlardan uzak tut yoksa onlar yuzunden yuvaniz yikilir ese sadakat kilibiklik degildir ayni seyi karilarindan bekliyorlarsa kendileri de sadik olmak zorunda
0 oy
(45 puan) tarafından
Bence dersini vermissin olayi uzatip kadina pay verme. Esin numarsini degistirsin. Hatti sen kendi adina al

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 366 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ayettwtwysys (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 166 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ayettwtwysys (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 390 göst.
28 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kirazim (257 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 476 göst.