0 oy
597 göst.
Aile kategorisinde (539 puan) tarafından
Eşim kaynımın büyük kızının ismini koymuş zamanında bende şimdi hamileyim 6aylik kaynım ben koycam dedi  7aydir uzaktayım en son ben aradim onlari ufak bir tartışma yaşadık sonra birdaha konuşmadık  eltimle dun eşimi aradi sordu ismi ne olacak diye sadace sana soylicem sende kimseye deme birader demis sınır oldum cuma günü gidiyoruz memlekete gidince sorucam söylemicem derse ne dicem bilmiyorum bebegime kapi süs u  yaptırmak istiyorum vs.ne yapacagimi nasil davranan bilmiyorum  

24 Cevaplar

+6 oy
tarafından
Nasıl dangalakkk adamlarla evleniyorsunuz ya bu ne böyle sanki kaynın dogurucak bebeği tövbe estfrullah ya
tarafından
Yaaa sen benmisin :D cansuuuu
(425 puan) tarafından
hehehe galiba :))
tarafından
Yeminle diyemediklerimi demişsin ben üstü kapalı söylemeye çalıştım sen pat pat söyledin :D
(425 puan) tarafından
valla ustu kapali falan soyleyemem gicik oluyorum cunku
tarafından
Bende valla ne yalan soyliyim .
-Reklam-
0 oy
(27,739 puan) tarafından

Eşinde saçmalamış yani :angel:

(539 puan) tarafından
Eşim degil kaynım demis ismini sadace sana soylicem diye
(27,739 puan) tarafından
Ama koyulmaz yani saçmalık
tarafından
Neden eşin tek başına mı yapmış :D
0 oy
(120,175 puan) tarafından
Cok sacma       
(539 puan) tarafından
Malesef
0 oy
tarafından
Kendi çocuğuna koysun valla kabul etmezdim 
(539 puan) tarafından
Eşim koydu ya o da koymasa çatlar bir koysa da kurtursak
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Müsade ediyorsunuz bir de 
(539 puan) tarafından
Kendim isim bulup kapı susunu yaptırmak istiyorum gebe halimle birde boyle cahillerle uğraşıyorum
(13,203 puan) tarafından
Yaptır kendin sallama çok istiyorsa eşin ikinci isim olsun o
0 oy
tarafından
İstemiyorsan koydurma canım esinde koymasyamis düşünmemiş mi bugünleri başkası adına karar veriyorlar yaa saçma sapan napailim yani
(539 puan) tarafından
Isim bulamamışlar o zaman esimde dizideki karakteri söylemiş kararsizlarmis o zaman yani
tarafından
Ee eşin koymuş olmuyorki  . Hepsi beraber karar vermiş ler istemese koymazlardi
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Kaynana kayınpeder bitti de şimdi kayınlar mi çıktı isim koyacak
(539 puan) tarafından
Şart koştu resmen bizle benimkine koydu o bende koycam diye
(1,885 puan) tarafından
Eşinin yaptığı da sacmaymis ama kabul etmeselermis zamanında.ben belki tek çocuk yapıcam kime ne ya çok sinirlendim. Sen taşıyorsun 9 ay kocanla senin hakkın ya beğenmedin ismi o zaman ne olacak
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Koydurmasaymis oda   ya niye bu isim işine herkes burnunu sokar anlamıyorum. Eşinle konuş geçmiş gitmiş zaman sonuçta ve senin bilgin dışında kendi aralarında olmuş. Şuan senin cocuguna senin rızan olmadan buna hakkı yok 
(539 puan) tarafından
Dimi ya kendim isim bulup yaotircam hastane çıkışını kotu olmak istemiyorum susayım diyorum ama olacak gibi degil
(425 puan) tarafından
susma suscaksan buralara yazip sikayet etme su ağzınizi bi acin benim Çocuğumun ismini kocam ve ben disinda kimse koymaz ben istersem fikir alirim begenirsem koyarim cahil cahil isler
(2,447 puan) tarafından
Susmakla hiç bisey çözüme kavuşmaz. O ismi çocuğun ömür boyu taşıyacak ve buna asla müsaade etme.
Çok haklısın valla cansucum
0 oy
(7,653 puan) tarafından
Hehe tamam deseydin kaynima soracam cocugumun adını 
0 oy
(3,063 puan) tarafından
Ozaman saçma sapan bı isim soylemedine göre ben olsam kabul etmem
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Valla eşim de amcasının oğlunun çocuklarına isim koymuş kardeş gibiler aynı ben konuşmuyorum onlarla tartıştım eşim sadece konuşur ama çocuğumun ismine asla karışamazlar o hakki vermem onlara eşimde zorlamamis onları sadece fikir vermiş onlarda koymuş koymasalarmis senin yerinde olsam çocuğuma kendim isim veririrm kimseyi karistirmam 
0 oy
tarafından
Onlar isim koyarsa sen de bir tane daha koy yanına vr kendi koyduğun isimle çağır benim eşim de öyle yapmış yeğenine isim koymuş kaynım bir şey demiyor ama ***** kocam diyordu ki 1-babam  2-annem    3- abim     4- ben   o kdr dedi ben de dedim ki hani bebeğin anası dedi o en son sırada pislik herif zaten sonra bebeğim doğdu melek oldu malesef yaşamadı benden habersiz isim koymuşlar.ve görümcemin ismini.koymuşlar asla kabul etmiyorum onlara bir şey demedim ama asla o ismi kullanmıyorum 
0 oy
tarafından
Ben asla kabul etmem banane koydurlasaymış 

Eşin ne diyo koyacak mı kaynının dedi ismi
(539 puan) tarafından
Aslında eşim çocuk doğuruyor isim bulamıyorlar eşim fikir sunuyor tamam diyorlar adı da huseyin koydu oldu.o da son oldu yazik koyalım dediğini de sussun birdaha karisamaz diyor napsin
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Senin cocuguna kaynin isim verecek ve sana ne isim koyacagni soylemeyecek dogrumu anladm.cocugu ver drek onlarin olsun nefret edyrum bu herseye burun sokan zevzeklerden ya.
(539 puan) tarafından
Evet aynen öyle gidince yüzüne sorucam yine aynı cevapi verirse kendim isim bulucam
(3,101 puan) tarafından
Senn keyfini bekleyemem de.hadi sana gicikligina kotu bi isim secerse.
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Kaynana kayinpeder bitti  şimdi kayın mı  başladı  hey  allahım yaa  
0 oy
(780 puan) tarafından
Bu ne saçmalık yaa ozaman öyle olmuş eşinin söylediği ismi begenmislerki koymuşlar sen mecbur değilsin onların söylediği ismi koymaya benim kızıma kaynananin ismini verdi kayınbaba bende iki isim koydum ve ilk benim koyduğum isim soyleniyor şuan hamileyim ve oğlum olacak onuda ben koydum ismini geçenlerde kaynana dedi kura çekeriz başka isimlerde diye hayır dedim birdaha bisey demediler bazen hayır  demeli insan ki karşı tarafta kendini her halta karıştırmasın ben 9 ay karnımda tasiyacam ağrı şancı doğuracam uykusuzluktan ben ölürken bebeğimi 4 4luk büyütecem ve kaynananin kayinimin verdiği isimle seslenecem hicde bile ben yapamam agirligimida koyarım ortaya
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Al sen doğur desene 

İsmini hem koyuyor hemde ismini söylemiyor 

S*****mı onlar ? 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Sacma ve anlamsiz bi isim.koyarsa napcksnz peki..kaynin koydurtmasaymis zamaninda..bn olsam kesinlikle koydurmazdm..
(539 puan) tarafından
O zaman onların da işine gelmiş eşimin koyması eşim koyalım bunu sussun diyor beni insan yerine alip söylemiyor eşime söylüyor birde sadace ismini sınırımı bozan o ben naptim diyorum soruyorum surekli kendime allaha havale ettim cok üzülüyorlar beni
(3,901 puan) tarafından
Eşin de bi zahmet sana soyler heralde
0 oy
(425 puan) tarafından
eşim değil kaynim istemis diyosun eşinin mal olduğunu kabul etmiyosun senin kocan kayninmi çocuğunun ismini koyuyo sen agzini acip hayir diyemiyomusun 
(539 puan) tarafından
Siz kime mal diyorsunuz ağzınızdan çıkanı kulağınız duysun bir akıl danıştık diye linç ettiniz.!
(539 puan) tarafından
Bir yorum yapacaksınız saygı cervesi icinde yapmayı öğrenin
(425 puan) tarafından
valla gayet saygili yaptim askim  bana kizcagina git kaynina eşine kiz agzini acamayip buralara yazmissin  madem agzini acamiyosun sikayet de etmiycesin
0 oy
(94 puan) tarafından
Benim kaynimda kendince isim arıyordu ben kapı süsü yaptım doğmadan yazdım kendi koyacağımız adı ne takiyon sanki zorundasın hatta bizimkilerde de kaynımın oğlunun adını kura ile belirlemisler benim eşimin dediği çıkmış seninkini de kura yapalım dediler yok dedim şöyle sende 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 440 göst.
8 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Cihataslanbebek (552 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 849 göst.
21 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Mrs.Eris. (2,613 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 346 göst.
0 oy
19 cevap 802 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

385,827 soru

11,535,228 cevap

35,208 kullanıcı

...