0 oy
628 göst.
Aile kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Kızlar dün gorumcelerim eltim kaynanm bendeydiler sarma dolma yaptm tatlı yaptm ögln 12 de.geldiler akşam 7 ye.kdar.bendeydelr hersey.ikram.ettm güzel. Geçti neyse bugünde bnm.ailem aradı gelcz diye sana 2 tane ewli kuzenim cocklariyla geldiler teyzem annem falan bnde kendimize gore ymek tatli yaptm kaynanm tekti onuda çağırdım o gtmis benden habersiz gorumcemi cockalrni davet etmiş cockalrida çok şımarık ya tamam misafir basım ustune ama.dun bendeydiler ben kendi ailemle wakit gecircektim içine ettiler resmen yaa sinir oldm günüm maf oldu aileme byle manali manalı laf soktu kaynanm sonra geldi bana dyo.camlarim kirlendi cocklarini.tutsam silemezmisin kızım silcekti çocukları durmadı dedi gorumcemin cockalr biri 6 diğeri 4 yasnda bnm.ise kızım 5 oglm 2 yasnda dedm bnm.cocklarmda durmuyo silemem dedm iyi.dedm eltim 8 haftalık hamile gezmedifi yer yok temizliğe geldimi o yapamaz diyo kaynanm sizce tavrimi.nasil sergiluyim nolursun akıl werin

16 Cevaplar

0 oy
(1,939 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Benim kaynanam da seninki gibi yapmıştı bi kere be dedim ki benim evime benden habersiz misafir çağıramazsın bana sorman gerekiyor önce kendi evşne istediğini çağır ama benim evime değil demiştim bidaha asla kimseyi getirmedi izinsiz
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Kendi ailenin yanina nie cagriyosun ki keske siz size olsaymissiniz 
(1,186 puan) tarafından
Ya kaynanm.huysuz.cagirmasam trip atardi
tarafından
Boyle daha mi iyi oldu atsaydi bosver
tarafından
Artıladım
+1 oy
(12,777 puan) tarafından
Suç sende başta cagirmayacak ton kaynanani Trip atarsa atsın  malesef biraz siz de suç Trio atınca siz gelince ailem cagirmiyorum onlar gelince de sizi cagirmamam normal diyecek sini
0 oy
tarafından

Sinir oldum suan.

0 oy
(4,853 puan) tarafından
Bende cok sinir olurum habersiz gelenlere ama gelmişler yapacak bisey 
(1,186 puan) tarafından
Olan oldu ama.sinir.oldm hani deseydi kızmda gelck fazla yemek yapardm
(4,853 puan) tarafından
Evet orası zaten sinir bozucu belki ben aileme gore yaptım ama iste onu düşünen kim
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Hata senin canm kaynvalden zaten önceki gün sendeymiş madem ailenle oturmak istiyordun neden onu da çağırdın ki 
(1,186 puan) tarafından
Cnm altlı üstli otryorz kaynanm la
(1,524 puan) tarafından
Olsun evin ayrı sonuçta çağırman şart mı aile yapınız nasıl bilmiyorum tabi belki çağırmak zorundasındır onu bilemem
tarafından
Herşey nasıl başlarsa öyle gider, altlı üstlü olabilirsiniz ama her misafirinde çağırmak zorunda değilsin ki. Alışırsa tabi her defasında bekler. Yani bir alınır iki küser sonra alışır. Eviniz ayrı sonuçta
0 oy
(5,220 puan) tarafından
kaynananı çağırmakla iyi etmişsin ama o kıymetini bilememiş. bidahakine çağırma camlarınıda ne silecen önceden kim siliyosa o silsin aman çk zeki kaynanan var boşver 
(1,186 puan) tarafından
Ya dedm tektir eltimde anesine gtmsto.cani sıklmasn gelsn dedm ama pişman oldm
(5,220 puan) tarafından
ya işte diyorum ya sen iyilik yaptın kötülük buldun daha çağırma tek dursun o onu hakediyo yani peşine kuyruk takmak ne hadi taktın söyle haber ver. bide daha yeni gelmiş te allaam :D
0 oy
tarafından
Çağırmasını geçtim nasıl laf sokar annene ya bir de iyi yapmışsın silemem demekle silsin kızı 
(1,186 puan) tarafından
Kız wlla bugün sinridenpatladim yaa budkarda olmaz
tarafından
Offff offf benimkiler daha beter bir ara tam kıyafetlerimi çıkardım duşa girecem baktım kapı çaldı delikten baktım ne göreyim kaynanam eltim ve 4 çocuğu şok oldum ya evleri köyde normalde ama habersiz gelmişlerdi utanmadan diyorlr ki haberin yok muydu içimden dedim ki he he kuşlar haber verecekti zaten sonra eltimin çocukları tüm evi mahvettiler ev apartman bir de her yeri perişan ettiler sonra eltimin ortanca kızı affedersin tuvaletin duvar  fayanslarını fırçayı tuvaletin aradaki halısını tuvalet terliğini dışkı yaptı kızları annelerine diyeceğine gelip bana haber verdiler ben temizledim hamile halimle bir de midem bulanıyordu aradan abartısız yarım saat geçti daha yeni eltim geldi dedi ki ben temizlerdim neden temizledin sonra işte eltimin 7 yaşındaki kızı yorganımın üstüne işedi gece uyurken ohoooo daha neler neler şükret bacı şükret ben de bunlara şükrediyorum inan ki
(1,186 puan) tarafından
Cnm gorumcelerimin cocklarinin yaptığı simarilarini analttsmam şok olursun ben bugün yaptıkları terbiyeszlige sinir oldm
tarafından
Of of hepsi birbirinden beter vallahi billahi en iyisi kimsesis koca almak :(
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Bnim kaynanamda görümcemi davet etmediğim halde alır gelir bazen elti mi de alır gelir hiç bana söylemez kapıda şok olurum beni de hiç götürmez onlara götürse bile haberli gideriz, senin durumda kötü olmuş keşke kaynanayı hiç çağırmasaydın bir dahada çsğırmazsn cnm sana ders olur oda anlar. 
(1,186 puan) tarafından
Kesinlikle çağırmam bide.dun bendeydiler
0 oy
tarafından
Bi gün önce kaynanan sendeymis  niye cagirdinki 
(1,186 puan) tarafından
Bu bana.cok guzle.ders oldu bidaha cagirmam
tarafından
Yanı canim  ağzımla kuş tutsan yine yaranamazsın camları silemem demeklede iyi etmişsin eltinle birlikte silmeyi teklif etse anlarım ama seni kullanmak istemiş en iyisini demissin
(1,186 puan) tarafından
İşi oldumu yalakalık yapyo işi bittimi tekmeyi vuryo wlla umrumda dgl kuserse kussun beni kotulerse kotulesn bıktım alrtk
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Annenle vakit geçirmek isterken ne kadar huysuz da olsa kaynanayı çağırma en güzeli bırak söylensin sizin de özeliniz var neticede 
(1,186 puan) tarafından
Wlla cnm artk naparsa yapsn hakkını kaybetti
0 oy
tarafından
bence sen hiç çağırmasaydın isterse trip atsaydı tavrını da belli et lafını da söyle 
(1,186 puan) tarafından
Ztn sürat astim cnm esime yemek ayirmistim onalr yedi smdi yemek yapcm onca işimin arasında
tarafından
bence eşinizle iyi olun yeter size geldiğinde hürmetinizi gösterin onun dışında ekstra yapmayın insanlar böyle
0 oy
(424 puan) tarafından
Dün nasıl ki onların yanında senin ailen yoksa bugün ds senin ailenin yanında kaynananın işi yoktu canım keşke çağırmasaydın küserse küssün eşine de derdin hayatım bir gün önce birlikteydik diye 
(1,186 puan) tarafından
Esim aradı üzgün oldgmu anladi noldu dedm anlattm hata sende dedi annemi cagirmasaydn ztn hep berabersnz kimse bisiy diyemezdi dedi
(424 puan) tarafından
Al bak kendi oğlu bile demiş kendi kafana kendin sıkmışsın canım bugün
Benim ailem yanım da değil burda eşimin tarafından birini çağırsam bile kaynanamı çağırmıyorum istediği kadar onların tanıdığı olsun
(1,186 puan) tarafından
En.iysini yapyn nasıl tawir sergiliyim
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Seni cok iyi anliyorumm ben cagirmadan bile hepsi dolusuyor evime bi hosgeldin diyecekler diye onlar gidene kadar gitmezler evlerine annemle baş başa vakit geciremiyirum bile düsuncesizzz insanlarr sonuna kadar haklisinn biraz mesafe koy arana ben oyle yaptim Biraz kesildi gelmeleri 
(1,186 puan) tarafından
Wlla cnm hiç konusasim gelmiyo artk
(1,667 puan) tarafından
1 iki cagirma zaten kendi anlar tavirli oldugundan
0 oy
(615 puan) tarafından
Keşke kaynananı çağırmasaydın ailenle vakit geçirmek istiyorsan sadece o olsaydı da rahat edemicektin ki laf sokup durmuş. 
0 oy
tarafından
Benim kaynana da buna benzer bir şey yapmıştı haberim olmadan misafir getirmişti belki ben yemeği kişi sayısına göre yapıyorum niye bana haber vermden getiriyorsun öyle değil mi ama
(1,186 puan) tarafından
Çok terbiyesizce bisiy
tarafından
Maalsef ki evet

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 630 göst.
16 Mart 2021 Aile kategorisinde Nzli (138 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 689 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,681 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 525 göst.
9 Mart 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 326 göst.
16 Ağustos 2021 Aile kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

379,295 soru

11,353,374 cevap

34,824 kullanıcı

...