0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (774 puan) tarafından

Kızlar ben İstanbul da doğup büyüdüm eşim köyde doğup büyümüş evlenince köye onun ailesinin yanına yerleştik ben onların kıyafetlerini şalvarlarını çok giydim kendime göre diktirdşm bu 3 yıldır böyleydi ama eşimin ailesi yüzünden çok aramız açıldı artık köydende şalvardan da sıkılmaya başladım anladım ki kimse için değişmeyip kendim için yaşamalıymışım sizce neden böyle oldu :( kendimi bir garip hissediyorum köyde değil şehirde yaşamak istiyorum bu arada evimiz ayrı ama hergün bizdeler bide artık şalvar giymiyorum 

6 Cevaplar

0 oy
(215 puan) tarafından
Oy helal olsun ben de çok zor bir hayat yani bilemiyorum ama insanın eşine uyum sağlaması mutluluğunu düşünmesi evine güzel şey tabi yapabilene
(774 puan) tarafından
Öyleydi ama kimse kıymet bilmedi vazgeçtim
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Helal olsun cnm ne de güzel ayak uydurmussun sehir yasantisindn köy yasantisina girmek ne kadar da zor olmuştur ama eşinj aeviyosan katlanmaya devam et paranizi biriktirin şehire tasinin
(774 puan) tarafından
Taşınıcaz ama artık kendim için yaşıyorum
0 oy
(2,257 puan) tarafından
Valla helal olsun ben asla onlarin ddgi şeyleri giymedim sonuç da herkesin kendine göre bir tarzi var yani bir zahmet giyime de karışmasnlar
(774 puan) tarafından
Artık bende giymiyorum
0 oy
(140 puan) tarafından
İnsan dogup buyudugu yasam tarzini ve yerini benimsiyor bizede hak vermelilerki ele giriyoruz ve onlar farklı oldugunda bizim onlara uyum saglama zorunlulugumuz olmadigini bilmeliler bir yere kadar patliyor sonra insan iste herhalde evlenirken bu yuzden diyorlar yaşam kosullariniz benzesin diye 
(774 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum canım ama kimse için kendimi değiştürmiycem artık değmez beni seven ben olduğum için sevsin onlara benzediğim için değil
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Bence hatayı kendinden vazgeçerek yapmışın başkaları için taviz vermişim kendini unutmuşun eğer kendin gibi yaşamaya devam etseydin sıkılmazdın 
(774 puan) tarafından
Haklısın canım çok haklısın artık olduğum gibi yaşamaya karar verdim kimse için değişemem
0 oy
tarafından
Eşine uyum sağlamaya çalışmışsın ama pek değer görmemişsin canım benim kaynana da illa etek giyeceksin köy yerinde pantolon ayıp derdi bende giymezdim en sonunda gitti esim e söyledi senin karın bizi rezil ediyor diye anne benim karım orospolukk yapmıyor pantolon giyiyor sananeee benim karımdan laf söyleyen gelsin bana söylesin dedi bir daha ağzını bile açmadı ben kimse için değişmem çünkü değmiyor nasıl rahat ediyorsan öyle davran 
(774 puan) tarafından
Aman eşimin ailesi bana karışmıyor ben kendim istedim ama anladım ki değmiyor vazgeçtim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
4 Mayıs 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Busekcr26 (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 235 göst.
12 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Elvinimm21 (1,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 212 göst.
11 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 508 göst.
7 Temmuz 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Eliffffff (226 puan) tarafından soruldu

382,995 soru

11,464,419 cevap

35,061 kullanıcı

...