0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından
Kızlar şimdiye kadar cırt bez kullandım ama ,  artık 10 ay bitti çok hareketlendiler bezi bağlarken kıpır kıpır hiç durmuyorlar. Külot bez daha kolay olur mu ? 

12 Cevaplar

0 oy
(2,493 puan) tarafından
Benim kız da 9 aylık ben de düşünmeye başladım geçsem mi diye. Ya da diyorum yürümeye başlayınca falan mı geçsem
(50 puan) tarafından
Benimkilerden birisi  yürüdü yürüyecek . Diğeri de epey hareketlendi. Cırt bez kolay olacak gibi.
(2,493 puan) tarafından
Onu takarken de bütün altı çıkarmak lazım işte
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kilot bez gibisi yok buyuyen cocuk icin cok rahat oluyor 
(50 puan) tarafından
Kaç aylıkken başladınız külot beze.
0 oy
tarafından

İkisinide kullanıyorum özellikle banyodan sonra külot bez takıyorum çünkü durmuyor... Külot bezin tek kötü yanı kış günü bütün altını çıkarıyorsun ama kolay ben gece takıyorum.. Cırtlı bezi iki saatte takıyorum kızım üstünü açar açmaz kaçıyor :D

(50 puan) tarafından
Kaç aylık sizin kuzu
tarafından
13 aylık
0 oy
tarafından
Külot bez alacaksan bir numara büyüğünü al çünkü oturuyor bedenine
(50 puan) tarafından
4 numra kullanirim 13 kilo ya kadar gösteriyor benimkiler 10 kilo yok daha. Külot bez de de 4 olur sanirim
0 oy
(7,791 puan) tarafından
3.5 aylık gündüz cırtlı gece sleppynin gece bezi yani külot bez kullaniyom :) hem uyku rutulini yaptım oyle
0 oy
(307 puan) tarafından

Kesinlikle külot bez :D kızım 10 aylık 2 haftadır külot bez kullanıyorum. Kıpır kıpır durmuyor yerinde işkence olmuştu resmen bez değişmek. Şu an kaçsa da kaçtığı yerde çekiyorum hemen bezini :D

(50 puan) tarafından
Tam istediğim cevap :) Benimkiler de 10 aylık benimkilerde kız  benimkilerde kıpır kıpır . Üstelik iki tane :) Külot bez alıyorum şimdi
(307 puan) tarafından
Ayy Allah kolaylık versin canım :)) eşim küçük paket almıştı deneyelim diye baktık rahat oluyor. Trendyolda indirim vardı aldık hemen. Hangi marka kullanıyorsun?
(50 puan) tarafından
Sleepy
(307 puan) tarafından
Bir beden büyük al. Biz de sleepy kullanıyoruz. Cırtlı bezde 5 numaraydı külot bezde 5+ aldık. Kalıpları küçük oluyor.
0 oy
(1,158 puan) tarafından

Oglum 11 ayindan itibaren bez  baglatmadi resmen cirtli bezi baglayana kadar canim cikiyodu kilot beze gectim allahim dedim ben niye bu kadar zaman ugrasmisim ayakta bile olsa kilot gibi geciriyorum olup bitiyor :D

0 oy
(1,667 puan) tarafından
Bende yazin dusunuyorum su an kiş ve ayaklandi kat kat giydiriyorum surekli kilot bez icin cocugu soyup giydiremm üsutur diye kkrkuyorum acikcasii 
0 oy
(44,714 puan) tarafından
Kilot bez kışın zor olur ben yazın kullanmiyorum sadece evde tek onla birakiyorum çok sicaklarda
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Külot bez kesinlikle canım 
0 oy
(870 puan) tarafından

Kesinlikle sleepy külot bez 

0 oy
(1,826 puan) tarafından
Cırt bez daha kolay emin ol benm oglum da hareketli kılot bez daha zor oluyor ama onceden belinden yukarı sızdırma oluyordu geceleri simdi o sorunu yasamiyorum o yuzden kılot bezden memnunum sleepy kullanıyorm

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 155 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Zümrüşün Annesi (1,006 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 229 göst.
0 oy
29 cevap 197 göst.
6 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Miracinannesi.34 (686 puan) tarafından soruldu

380,322 soru

11,387,223 cevap

34,888 kullanıcı

...