0 oy
142 göst.
Diğer kategorisinde (14 puan) tarafından
Sağlık ocağında değerlerim dusuk çıktı beta 668.50 di ama pazartesi kan verdim şu an yükselmis mi bilmiuorum bugün doktora gittim kese görünmüyor dedi ve 5 haftalık şu an salı günü 6 haftalık olacak salı günü tekrar gel dedi hiç bir belirtik yok dış gebelikle ilgili ama doktor dış gebelik olabilir dedi ve çok endişeliyim sürekli aklımda lütfen bişey söyleyin :((

4 Cevaplar

0 oy
(7,654 puan) tarafından
Geç döllenme olabilir 1 ay sonra git bence hastaneye folik asit alip kullanmaya başlayabilirsin 
(14 puan) tarafından
Ama doktor hiç bir ilaç yazmadı o ne işe yariyor ki?
(7,654 puan) tarafından
Vitamin ilaci bebegin beyin gelisimi icin önemli kendiniz eczaneden alabilirsin
(14 puan) tarafından
Öyle doktora sormadan almak doğru olmaz ki  ama ◕◕
(7,654 puan) tarafından
Keyfine kalmış canim :)
-Reklam-
0 oy
(238 puan) tarafından
Beta kişiden kişiye değişiyor canım biraz daha sabır görürsün merak etme :) keşke 2 günde bir beta takibi yapsaydın artış oluyor mu diye
(14 puan) tarafından
Sağlık ocağıni aradım gerek yok dedi salı gününe kdr bekle dedi
(238 puan) tarafından
Olsun güzelim hakkında hayırlısı olsun içini ferah tut mucizen iyidir :)
(14 puan) tarafından
İnşallah canım çok sağol &
0 oy
tarafından
668 neye göre düşük canım? Benim ilk kızımda 86 ikinci kızımda 69 cıktı betam oğlumda 197 cıktı banada gorede andın değerin yüksek ") kesenin gorunemmesi farklı sebeplere bağlı olabilir ikinci kızımda 6 haftalikti görünmedi folik asit başladım iki hafta sonra gittim tekrar doktora hem kese hem bebek hem kalp atışı gördüm duyduk geldik endişe etme boşuna sakin ol ve tadını çıkar;) 
(14 puan) tarafından
5 haftalık gebeliğe göre düşük dediler benim hiç daha önce başıma gelmedi ki canım o yüzden buraya sordum ama karnım ağrıyor sabahtan belli başka hiç bir sikayetim yok şikayetin olursa hemen hastaneye gel dedi doktorum sizce gitmeli miyim
tarafından
Yani bence bir sıkıntı yok ama geç döllenme de olabilir neden direkt diş gebelik de mis doktor benimde ilk gebeligimde neler neler dediler en son yattım ölüyordum ama doğurdum da 5 yasına bile getirdim de ikinciye abla oluyor ") üzülme canım bekle.biraz daha
(14 puan) tarafından
İşte bende onu sordum dedi ki karnının sol tarafında sıvı var bu dış gebelik belirtisi olabiliyor bazı hastalarda :((
0 oy
tarafından
Sadece dış gebelik degilki kimyasal olabilir yada geç döllenme olabilir 
(14 puan) tarafından
Peki neden beni o kdr korkuttu :((
tarafından
Canım banada dış gebelik dedi ama kimyasal gebelik mis en kotu ihtimali söylüyorlar
Sonra normal hamile kaldım kist var almam lazım kistide bebeğide dedi kızım şükür kisti eritti aklına uysam sapasağlam bebeğimden olacaktım

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 44 göst.
0 oy
1 cevap 60 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyaa0 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 148 göst.
10 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Esmamirancinar (77 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 398 göst.
18 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Ahsen (2,020 puan) tarafından soruldu

377,159 soru

11,287,339 cevap

34,692 kullanıcı

...