0 oy
214 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Cevaplariniz için şimdiden teşekkürler, rahatsızim biraz.. evde antibiyotik var, emziriyorum kullanabilir miyim ?

11 Cevaplar

+1 oy
(3,901 puan) tarafından
Kullanilmaz cnm..doktor özel olarak yazdysa emzirdigini bile bile bilemem..ama.kafana göre icilmez o ağır bi ilac 
tarafından
Çok teşekkürler
-Reklam-
+1 oy
(27,351 puan) tarafından

Rastgele icemezssin doktorun vermesi gerek süte geçer çocugu etkiler

tarafından
Çok teşekkürler
0 oy
tarafından
Doktor bana emziren anneler icin olandan yazmisti her antibiyotik icilmezmis 
tarafından
Çok teşekkürler
0 oy
tarafından
Hayır kafana göre kullanma çiçeğim. Doktorun sana en uygun antibiyotik i önerir emziren annelere zorda kalmadıkça antibiyotik yazmiyorlar zaten hafif bir ilaç ta verebilir ben mastit olmuştum emzirirken aqumentin kullandım doktorum verdi  çok ağır bir antibiyotik bilenler vardır ama neredeyse zature olucaktim doktor ibromin yazdı sadece yani hastalığına göre ayarlarlar kuzum
tarafından
Çok teşekkürler
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Suru azaltıyor cok acilm olmadıkça kullanma 
tarafından
Çok teşekkürler
0 oy
tarafından
Ezbere kullanamazsın canım doktorun yazdığı ilaç varsa ancak olur emzrmesen de antibiyotik ezbere kullanmamalısın zaten. Geçmiş olsun.
tarafından
Çok teşekkürler
0 oy
(710 puan) tarafından
Antibiyotik kullandım enfeksiyon cıktı doğumdan sonra antibiyotik hap  kullandım ama doktor yazdı kafaniza göre antibiyotik kullanmayın lütfen 
tarafından
Evet kullanmakta tereddüt edince sormak istedim ve içmedim çoğu arkadaş icemezsin demişti şükür bugün daha iyiyim teşekkürler cevabınız icin
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Daha önce aynı rahatsızlıktan doktor vermişse kullanmışsan içebilirsin ama amaaa en az 4 saat emzirmemelisin

Bebeğın kaç aylık 
tarafından
Bugün biraz daha iyiyim dün kotuydum bebeğim 3 aylık
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Öyle kafana göre kullanma canım doktora git doktor yazsın eğer gerekiyorsa 
tarafından
Evet bende ondan sormak istedim tereddütte kaldım yani
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kafana göre kullanamazsın ki. Gerekli durumda doktor emziren anneye antibiyotik yazıyor ben kullanmıştım 
tarafından
Evet kullanmakta tereddüt edince sormak istedim ve içmedim çoğu arkadaş icemezsin demişti şükür bugün daha iyiyim teşekkürler cevabınız icin
0 oy
(6,782 puan) tarafından

paroldan:ermm: başkasını vermemişti dr.. 

tarafından
Şükür bugün daha iyiyim düne göre yani Gerek kalmadı teşekkürler cevabınız için :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 90 göst.
17 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
27 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 559 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 278 göst.
17 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu

379,099 soru

11,348,072 cevap

34,814 kullanıcı

...