0 oy
584 göst.
Aile kategorisinde (78 puan) tarafından

Doktorum cuma günü bana bebek normal doğum pozisyonunda dedi bende bunu bugün dengesizin birine söyledim o kadar dengesiz ***** ki çok korkuyorum kalbim durur heralde o gün geldiğinde dedim oda bana diyor ki yatırıcaklar seni çatala bir karış kesecekler ebeler karnına basacak bağırdigimda ağladığında doktorlar bana kızarmış  sonra çart  çart diye dikeceklermiş beni böyle bisey varmı ya aklımdan çıkmıyor söyledikleri ne olursa bebek sezeryan doğum olur Yada ben kendim bisey yapabilir miyim özelde doğum yapma şansım olsa orda sezeryan olurdum ama gittiğim hastane hastalığımdan nedeniyle beni kabul etmiyor çok korkuyorum yaa:(

14 Cevaplar

+6 oy
(13,662 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

:D

Caaaaart diye ağzını yırtarım deseydin 

(78 puan) tarafından
:D :D keşke diyeydim
(34 puan) tarafından
Hay sen çok yaşa emi :D
(6,136 puan) tarafından
❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤ helal
(13,662 puan) tarafından
:D   :D hiç gelemem insanın cesaretini kıran insanlara.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yok ya abartmış bende devlette doğum yaptım normal doğum bölümünde de yattım gayet insanlıklılar yani  sezeryan oldum 5 gün yattım hastanede saat başı gelip tansiyonumu vs ölçüyolardı tavsiye veriyolardı 
(78 puan) tarafından
Neden 5 gün yattın bi sorunun mu vardı canım
tarafından
Tansiyonum yüksekti canım çıkartmak istemediler ben kendi isteğimle çıktım aslında dursam daha iyi olurdu ama biz inegölde oturuyoruz doğumum bursada oldu eşim çok perişan oldu refakatçı olarak kalamadı yanımda o yüzden erken çıktım
(78 puan) tarafından
Bende istanbulda yasiyorum ama ailemin yanında antalyada doğum yapicam
tarafından
Hakkında hayırlısı olur inşallah canım benim ama yani anlatılan gibi değil
0 oy
(3,187 puan) tarafından

Canım abartmis yani.. sezeryanda kolay değil... Herkesin doğumuda bir degil.. :) hakkında hayırlı olanı iste.. herşey yolunda ve sorunsuz geçsin ayrıca başında seni azarlamak için bulunuyorlar merak etme en büyük desteği onlardan görürsün.. :)

(78 puan) tarafından
Amin inşallah canım rabbim herkese kolaylık versin
(3,187 puan) tarafından
Amin amin.. :)
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Yok canim öyle bisey ben iki dogum yaptim devlette bunlarin hiç birinide yaşamadım hersey akışında ilerliyo devleteki ebelerde gayet tecrubeli rahat ol kasma yeter

Ayrica o arkadaslada bi daha görüşme hayırsız :))))))))))
(78 puan) tarafından
Malesef görüşmem mecburi her ortamda var :)
0 oy
tarafından
Dedigin gibi dengesizin birine denk gelmissin cnm sen sezeryan dogurdum ama eminim normal o anlattigi gibi degildir 
(78 puan) tarafından
Bilmiyorum dikiş falan diyince bende dedim ki en azından ben farkında olmadan olsun
tarafından
Dikis suan hemen hemen herkeste oluyo ama inanki hissetmiyosun bile
0 oy
(3,458 puan) tarafından
Kız korkma yaa benim acilmam zor olduğu halde hiç kesmedi ebe dışardan hicbir değişiklik yok zaten o an gelince doğum sancısından başka acı hissetmiyorsun bebek çıkınca da bi rahatlık alıyor sana ebe dikiş atarken onu da anlamıyorsun öyle değişik bişey yani
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Bak günde burda en az 3 5 kişi doğum yapıyor kim öyle anlattı kolay doğum oldu söyle oldu böyle oldu diyenler yalan mi söylüyor benimde 5 günüm kaldi doğum değil sancı korkusu sarıyor Doğum olsun bende anlatayım sana 
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Aynısını bana kaynanam yaptı lanet olası pislikler eşime demistin doguma kadar  bir daha böyle bisey derse yemin ederim ömür boyu konuşmam şöyle o anana diye doguma kadar kimseye bisey sormadimda bisey diyeni duymamazlikdan geldim yani takma kimseyi duymamazlikdan gel o anlattıkları kadar korkunç bisey değil boşuna korkutma kendini 3 saat şancı çektim 10 dakikada doğurdum doktora dedim doğumdan 3 gün önce kendi sancın gelmeden tutmiycam suni şancı istemiyorum diye oda saolsun doğum başladı ve hemşireleri uyardı kendisi doğurgan şancı takmayın dedi doğum sırasında evet kesiyorlar oda rahat doğur diye bundan korkulacak hiç bisey yok duymuyorsun ki kestiklerini acımıyor sonra karna bastırmaya gelince yemin ederim bastırmadılar ebe saolsun bebek çıkmayınca çabuk ben sana yardım edicem deyip bacaklarımı arkaya çekti ve ikinmami söyledi o an doğum yaptım boşuna korkma kuzum emin ol onların anlattığı kadar kötü değil 
0 oy
(65 puan) tarafından

Canim daha 4 gün önce dogum yaptım sana onu anlatan neden öyle saçma bir sekilde anlatmis anlamadım yani soyledikleri tamam onu yapiyorlar ama onu yaparlarken sen sancidan hissetmiyorsun bile ve oyle yapmalari daha kolaylaştırıyor doğumu. Bende de jilet attılar ebe bir kere bastırdı ve 10 dakika icinde aldim oglumu kucagima cok şükür takılma sen o kadına Rabbim yardimcin olsun insaallah :)

0 oy
(1,350 puan) tarafından
Oy kuzum o patavatsızca konuşan akıl yoksunana cevap veremedın mi kes sesini diye her Doğum zor olacak diye birşey yok hiç bi doktor hataya kızamaz ayrıca ne normal Doğum yapıpta çok güzel geçti deyenler var cevremde hiç kötü düşünme aşlah yardımın olsun canım bol bol dua et ve derin derin nefes al ❣️
0 oy
(1,456 puan) tarafından
Bende normal doğurdum ama hic böyle şeyler gormedim. Hemde devlette yaptım. 
0 oy
(1,254 puan) tarafından
Canim onun caaart diye agzi yirtilmasi lazim hayir oyle bisey yok kendi sanci geldimi cikiyosun catala 3 ikinmada bebegin kucaginda Ben normal dogum yaptim hersey o kadar kolay guzel olduki yani korkma Rabbim kolaylik veriyor canim
0 oy
(1,517 puan) tarafından
Ya boş insanın birine neden takıyorsun çok güzel rahat bir şekilde iki ikinmayla doğum yapanlar var doğum hikayelerini oku derim sana yaridmci olur. Sezeryan daha zor bir kere iglesme süresi aylsr dikişler alttan dikişin olsa 15 gün en fazla bence kadın amacına ulaşmış seni Korkutmayi başarmis zerre korkma ya ani cekiceksin ve bir kaç saatlik sancilar sonucu bebeğini alınca hepsi gecicek 
0 oy
(127 puan) tarafından

Cocukluguna inmek lazim vatandasin  :D  seni gebelik sayfasina yazdim herkesin yaptigi bi yorum sana bir tokat oldu de. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 32 göst.
0 oy
3 cevap 506 göst.
23 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,411 puan) tarafından soruldu

379,045 soru

11,345,470 cevap

34,810 kullanıcı

...