0 oy
243 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Evet kizlar az önceki postuma itafen merak ettim 

9 Cevaplar

0 oy
(2,075 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Pekmez illa yarar diye bişey yok. Olabilir bu değerlerine baktırın
tarafından
Anladım canim bacağını tutuyor iki üç gundur kansızlık tam olabilir dedi bir arkadaş ondan bu postu açtım derdini de anlatamıyor tam olarak
(2,075 puan) tarafından
Çarpmstr bı yere belki onun ağrısi vardır. Belki büyürken kas ağrısı olurms onunla ilgilidir. Belki dediği gbi kan değerlerinde bişey vardır. Bu baktır yinede tedbir olsun
tarafından
Tamam canım benim haklısın aklımda kalmasın baktiriuim inşallah kötü bişey yoktur da Allah kimseyi evladiyla sinamasin amin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Pekmezin kan yapyyir olması için günde en az bir çay bardağı içmesi gerektiğini söyledi doktorumuz bacak ağrısına gelince çarpmış olabilir ve magnezyum u eksilmiş olabilir o zaman da bacak ağrısı yaparmış onu da doktor söyledi 
tarafından
Anladım canım bir çay bardağına bir iki kaşık koyup sulandırıp veriyorum balık yağı vitamin hepsi var bilmiyorum götürecek doktora inşallah bişey yoktur
tarafından
Magnezyum çok farklı biseu
tarafından
Balık yaginda da vitaminlerdede yok diye biliyorum
tarafından
Hiç bilmiyorum doğrudur hayirlisi olsun ins
0 oy
(48,648 puan) tarafından
pekmez kansizligi düzeltmiyomus yeterli gelmiyomus canim mesela kan degeri iyi olan biri yerse faydalıymis
tarafından
Ay daha neler ogrenicz vallaha bende tam tersi biliyordum bacağı için bir arkadaş kansizllik olabilir demişti de ondan sordum kuzu
(48,648 puan) tarafından
ben oyle okumustum bir yerde kansizlik olan biri icin bir iki kasik pekmez yetmezmis ee bebeklere dd fazlssini veremeyiz ki
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Eğer kansızlık varsa kan ilacı ile portakal suyunu aynı anda ver daha iyi canim doktor bana pekmezin kansızlık için ise yaramadığını söylemişti uzun süre ferrum kullandi oğlum 2-3 yaşlarında yazin portakal yok diye 1 damla limon suyu ile verdim şimdi çok şükür birseyimiz yok 
0 oy
(82 puan) tarafından
Değerlerine bakılmalı herşeyin fazlası zarar sabahları 1 kaşık yedirilebilir ama fazla yememeli
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Pekmez olan kan değerini korumaya yardımcı düşük kan değerini yukseltmez canım hem pekmez degilnkuru uzum falan daha faydalı 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Annem şurup niyetine içirirdi sonuç kronik anemi. Pekmez bence üzüm karameli pek bir yararı yok zaten 
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Pekmez kan yapar ama tabiki herseyin fazlası zarar

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 543 göst.
25 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 62 göst.
15 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde eskilerdennn (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 60 göst.
8 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1bebe1anne (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 61 göst.
14 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hlal (237 puan) tarafından soruldu

379,393 soru

11,356,517 cevap

34,832 kullanıcı

...