0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (865 puan) tarafından
Kızlar oglum 8 buçuk aylik. Diş çıkarıyor ve emzik de emiyor. Ayrıca uzun zamandır sürekli iki parmağı hep ağzında. Ve bunların yani sıra farkettim ki agzi kokuyor hem de ağır bir koku acaba sebebi ne ve ya buraya yazdıklarınla kaynaklı bir şey mi

8 Cevaplar

0 oy
(33 puan) tarafından
Canim bi doktoeun yazisinda gormustum agiz kokusu midesinde reflünün oldugunun gostergesiymis . Kusmasi varmı 
(865 puan) tarafından
Yok canım benim kusması hiç yok
(33 puan) tarafından
Kusmada reflu gostergesi onun icin sordum canim ama yine bi doktoruna sor en iyi cevabi yine o verir
-Reklam-
0 oy
(471 puan) tarafından
boğazı agriyodu r belki bogaz koku yapar
0 oy
(806 puan) tarafından
Midesini yada kendini üşüttüyse de koku olur. Ama doktora gitmek en iyisi 
0 oy
(283 puan) tarafından
Doktora git canm
0 oy
(610 puan) tarafından
Vitamin ekaikliği net bizim bebeninde kokuyodu vitamin takviyesiyle geçti şükür
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benim oğlumun da kokmuştu 1ay önce falan bende boğazımı agrıyo acaba dedm çünkü emerken yutkunurkrn geri atıp kendini ağlıyordu calpol verdim iki gece yatarken sabahlarda ıhlamur içirdim elma dilimi ile kaynatıp şükür geçti
0 oy
(826 puan) tarafından
Benim oğlumdada vardl canım baya bi koku geliyodu  somra kusmaya başladl kusmağımdanda kötü koki geliyodu doktor papatya çayı ver dedi midesi üşütmüş verdim kusmasıda geçti ağız kokusuda
(865 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım benim. Benim oğlum normalde çok terler gece üstünü açmıştı muhtemelen üşütmüş. Bunu hiç düşünemedim yaaaa
(826 puan) tarafından
Ay sanki benim oğlan yaaa hahaha. Kız bizimkide terliyo sanki spor yapıyo uykuda bir terliyo boncuk boncuk 11 aylık şuan babasına çekmiş bende artık karnına battaniye örterim ayaklarını sevmez örtmeyi bi tek karnına uzun battamiyr örterim uyur öylece üstünü aç ama karnını mutlaka bişeyler ya bağlaa yada bişey ört. Ayaklarıylada soğuk çekerler ayağınıda kalın giydir geziyorsa soğuk olur. Geçmiş olsun canım inşAllah iyileşir
(865 puan) tarafından
Yok canım hâlâ yürümedi emeklemedi bile. Ama dişten dolayı ateşi çıkıyordu diye corapsizz uyuttum. Ama artık giydurecegim
(826 puan) tarafından
Kaç aylık?? Bizimkide daha yürümüyo emeklemedi bile. Ateşi çıkıyosa bezini çıkar  en çok bez sıcak tutar. Benimkininde ateşi çıkmıştı ben bi uzun kol body giydirdim bide karnını örtdüm çorab değilde ben uyurken çorap giydirmem patikli alt giydiririm hep onlar rahat oluyo sıkmıyo.
(826 puan) tarafından
Ben sıcaklsrda bile bebeğimin ayağını çıplak bırakmadım hep korudum ayaktan çeker soyuğu o yüzden
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bı doktora gotur canim

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 97 göst.
18 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Yeni Dertli Gelin (865 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 108 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Cihangirnur (1,576 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 440 göst.
1 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 289 göst.
12 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Prens-annesi44 (516 puan) tarafından soruldu

378,289 soru

11,322,776 cevap

34,773 kullanıcı

...