0 oy
19,401 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kizlar 3 sorum olacak size birincisi tul ve gjnesligi beraber makinaya atabilir miyim?

Ikincisi beyaz olmasi icin kullanıyorsunuz?

Üçüncüsü kac derecede yıkıyorsunuz?

Bayram temizliği  yapacam dogumdan oncw ne yıkadıysam odur bebek.var diye yikamadm haliyle is var kirliler

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bende şuracıkta bekliimm
(15,709 puan) tarafından
Bekle bakalim :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben küvette elimde yıkıyorum tursilin beyazlar için olan deterjanını kullanıyorum çok işe yarıyor gerçekten. Kimisi sabun rendeleyip makinaya perdelerin üstüne koyuyor. Kimisi asprin ezip yine makinaya perdelerinin üzerine koyuyor. Deneyebilirsin işe de yarıyor. Benim perdelerim çok büyük olduğu için makinaya sığmıyor maalesef.
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Ben her odanın güneşliğini ve perdesini birlik de yıkıyorum perde programı var onda yıkadım oğlum olmadan önce 3 ay da bir yıkadığım da 30 derece 30 dk programda yıkardım benim perdelerimin rengi beyaz olanlardan diil kuzum ama bingonun Çamaşır suyunu kullanıyorum 
0 oy
(394 puan) tarafından
Valla ben perde programına atyrm
0 oy
(183 puan) tarafından
Ben gunesliklerle tulleri ayri atiyorum tulleri sentetikte 30 derece 400 devir yapiyorum kirişmasın çok diye güneşlikleri 40 derece yine 400 devir yapiyorum güneslik biraz daha tüle nazaren sağlam oldugu icin...beyazlatmak icin bazen kosla yada tül perdeler icin deterjan olmasa bile sıvi deterjanimi döker ön yikama yerine de karbonat dokerim bembeyaz yapar bitmeye 15 dakka kala yumuşatcısini dokerim ki önceden yumusaticiyi aliyor cunku kokusu yumusaklik etkisi kalmiyor son an koydugum icin aliyor hemen cikarinca etkisini goruyorum 
0 oy
(120 puan) tarafından
Ben tulleri ayrı guneslikeri ayrı yikiyorum önce 15 dk bi yikatiyorum az deterjanla kirli suyunu attıriyorum sonra vanish tül perde var ondan kullanıyorum çok güzel yıkıyor 30 derecede yıkayip sıkma ayarını 400 yapıyorum 
(15,709 puan) tarafından
Oda oda yikicam o yuzden beraber yikayamm
(120 puan) tarafından
Benim zaten bu odanın tülü bi makina gunesligi bi makina oluyor
0 oy
(6,364 puan) tarafından
Tulleri 30 da guneslikleri 40 ta yikiyorum sikma derecesini azalriyorum kirisiyolar diye perdelerin ustune bulasik makinesi tableti atiyorum kopurunce bekletiyorum 2 saat falan ayri beyazlar icin olan tursille vanish kosla tülü karistiriyorum o kadar.  Temiz oluyolar
0 oy
tarafından
Ben sığmadıgı için ayrı ayrı yıkadım daha doğrusu kırışmasın dyede cok da sıkış tıkış dolfurmadı  makinanın perde ayarı var 30 dercede yıkıyo ona atıyorum omonun beyazlar için olanını kullanıyorum bırazda domestos doküyorum deterjan gözüne gayet temiz oluyo
0 oy
tarafından
Beraber atabilorsin tabiki cnm

Vanis kosla tul almistm ben biraz pahali ama baya gidiyo isede yariyo bnce beyazlatmak icin

40 derecede on yikamali programla yikiyorm bn cnm
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Perde programın da yıkıyorum makinenin içine bulaşık tableti koyuyorum 1tane deterjan gözüne de 1yemek kaşığı toz şeker koyuyorum mis gibi oluyor 
(15,709 puan) tarafından
Toz seker mi ise yario mu
(2,064 puan) tarafından
Evet canım yarıyor perdeyi falan çürütmüyor yani :D
(15,709 puan) tarafından
Deneyeyim bi
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Ben tuller guneslikler ayrı  yikarim 30 40 dereede vs ama bi sey atmam bu bazen perde icin olan deterjan eklerim yoksa  seker mis makine tableti vs perde çürütüyor 
(15,709 puan) tarafından
Perde icjn olan deterjan hangisi
(12,777 puan) tarafından
Koslanin olur biobelinda nin  3x vs vardi
(15,709 puan) tarafından
Bn her yikadgimda bulasik tableti atardim bu sefer camasir suyu koysam dedim ama bilemedm ya
(12,777 puan) tarafından
Bulasik makinesi   tableti curutuyo perdeyi bi 2 gun sonra perdrnde delilerk gorursun :)))()
(15,709 puan) tarafından
Yok kiz denemişim bisicik olmuo :)
0 oy
(263 puan) tarafından
Beyazlar için olan  deterjan kullanıyorum. 30 derecede sentetik ayarda 600 devirde yıkıyorum canım . Tülleri bir guneslikleri bir yıkıyorum
(15,709 puan) tarafından
Alo vat beyazlar icin bende bider persil preminuom var
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Biz annemle hap birlikte atiyoruz canim guneslik tul ayni yani annemin makimesi eski 60 da yikiyoruz kivristirma falan olmuyor amaa sen 40 da ve 30 da yikabilirsin
0 oy
(1,390 puan) tarafından
Ben birlikte atıyorum canım makinanın perde yıkama programı var valla derecesini hatırlamıyorum o yüzden. Ama yıkarken mutlaka tavsiye edeceğim Bim de perdeler için kutuda deterjan var. Gerçekten fark ediyor tavsiye ederim :) 
(15,709 puan) tarafından
Adi neki deterjanın
(1,390 puan) tarafından
BİMde satılıyor Bind Activat adı Tül perde ve çamaşır Beyazlatıcı olarak geçiyor kutulu satılıyor canım
0 oy
(342 puan) tarafından
Makinanın perde programında yıkıyorum bingo deterjan kullanıyorum bi ölcek ondan bi paket kalartma tozu perdelerin arasına da feyrinin bulasık kapsülünden koyuyorum yıkanıyor bide en son elde yıkamada sadece yumsatıcı ile yıkıyorum makinadan cıkarr cıkarmaz asıyorum oh mis 2 3aya bir yıkıyorum ikisini birlikte atabilirsin sana tavsiym katlayarak at makinaya bide sakın domestos ozan faln kullanma o kirleri pişiriyor kapkara oluyor perdelerin üstleri 
(15,709 puan) tarafından
Bn ikisini birlikte attim 30 derecede narin yikmada finish kapsul ile
(342 puan) tarafından
Hı iyi olmuş ikisşini birlikte atabilirsin ama katlayarak at
0 oy
(319 puan) tarafından
Canım ben 40 derecede ama yıkatıyorum içine fairy platinium kapsül joyup yıkatıyorum çok güzel oluyor 
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Benim tul yok stor var ama annem tulleri ve guneslikleri ayri yıkıyordu 30da once kuvete on yikama yapiyordu eliyle sonra makineye atyrdu 
0 oy
(2 puan) tarafından

image

0 oy
(2,127 puan) tarafından
Sentetik programda yıkıyorum 30 derecede 

Beyaz olması icin bulaşık makinasi tabletten atıyorum 

Tül ve gunesligi birlikte attığımda oluyo 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 158 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu