0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar magnet yaptırmayı düşünüyorum. Şimdi mi yaptırsam ? Doğduğunda hemen gelenler olmaz sanırım ? 40i çıkınca mı yaptırıyım ? Erken mi daha ? 

2 Cevaplar

0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bazıları çok düşüncesiz doğduğu gün gelenler bile olabilir aslında onlar hicbirseyi haketniyorlar ama neyse 
tarafından
Onuda düşünüyorum. Gelenler olur merktan duramazlar diye bu hafta doğum olur diye tahmn ediyorum yptrsam mi şimdiden bilemedim. Yoksa 1 ay sonra mi yaptrsam karar veremedim
(1,946 puan) tarafından
Ben mesela doğduğunda yaptırdım ama 40mevludunde dağıttım mevlid yaparsan o zaman dagitman daha mantıklı olur ama yaptirmazsan gelene gidene vermek için şimdiden yaptır istersen
tarafından
Kaynanam mevlud okutcam dedi ama diğer torunu içinde demişti okutamadi unutuyor mu artık ne oluyor bilmiyorum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben de yaptırdım ama insan kabul etmedim soranlara gözün aydın diyenlere eşim ziyaretçi kabul etmiyoruz şok sık hastaneye gidiyoruz korona kalabiliriz dedi kimse gelmedi görene eşim verirdi cebinde bı 10 tane mgnetle gezdi bende çantam da Denizli'ye gidince hep babanneme biraktirdik çocuğu kimseye çıkarmadık korona olabiliriz diyorduk herkeste odamıza girmeye cesaret etmedi zaten :))))hatta kızım hediyeyi yolla magneti kap diye slogan yapıyordu şimdi dört aylık şükür
tarafından
Allah bağışlasın canım bende yaptırıyım dursun ozaman eşime söylüyorum çok sorumsuz hep sonra sonra diyor sinir ediyor beni sonra arada kaynayıp gidiyor
tarafından
Varken yap yaptır cnm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 86 göst.
20 Şubat 2024 Diğer kategorisinde uldgdml (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 424 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (696 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 70 göst.
31 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Masallinam38 (696 puan) tarafından soruldu