0 oy
250 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (507 puan) tarafından
Kızlar teyzem hediye bebek bezi almış ben sleepy kullanacaktim biliyordu 2 numara almış bana minicik geldi :) Kullananlar var mı bebeğim doğunca 2 numara iyi olur mu acaba yoksa 3 le mi degistirsek 2 pakette 160 tane var çok uzun süre kullanmam sonra 3 e geçerim ama ilk etapta küçük olur mu ki bilemedim hiç tecrübem yok çünkü :D

9 Cevaplar

0 oy
(9,961 puan) tarafından
Hayir canim kullanirsin o kadarda degil :)
(507 puan) tarafından
Bilemedim ki canım gözüme minicik göründü değiştirme şansımız varken 3 mü alayım dedim :))
(9,961 puan) tarafından
Senin gozune kucuk gelmistir canim benim oglum 4250 dogdu ona ragmen 1 numarayi baya kullandik
(507 puan) tarafından
Tamam o zaman canım bu büyük gelirse 1 alırım bende hemen bunlar bekler küçük olursa elimde kalmasın diye sormuştum :)
(9,961 puan) tarafından
Yok cqnim kucuk olmaz meraketme :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
sleppy kullanıyorum çok memnunum kaç kilo ki 3 diyorsunuz 
(507 puan) tarafından
Daha doğmadı ki canım doğum sonrası için hediye almış da bana minicik geldi o yüzden bilemedim :))
tarafından
işte o yüzden bende 3 almayın biz ilk doğduğunda 1 numara almıştık ama bu bebekten bebeğe değişiyor kilosundan dolayı 2 evinizde kalsın
(507 puan) tarafından
Aynen canım degistirmemeye karar verdim sağolun benim gözüme minicik görünmüş:))
0 oy
(1,618 puan) tarafından
İlk kızımda kullandım memnun kaldım kızım 2 yaşına girecek hala da kullanıyorum yine hamileyim bunada kullancam inşallah 
(507 puan) tarafından
Aynen canım bende araştırdım yorumlar güzel ama yenidoğan için 2 numara küçük mu diye sormuştum
(1,618 puan) tarafından
Bence çok iyi zaten yeni doğan çok bez batıuoruor
0 oy
(679 puan) tarafından
Gayet guzel bi bez tereddut etmeyin 
(507 puan) tarafından
Evet canım yorumları güzeldi karar verdim ama yenidoğan 2 numarası küçük olur mu diye sormuştum
(679 puan) tarafından
Yeni dogunca zaten gunde 10 kere bez aliyorsunuz yani o size cok gelmesin kullanirsiniz bide buyuk gelirse sizdirir kakasi cikar bence degistirmeyin
(507 puan) tarafından
Aynen canım degistirmicem 2 numara büyük gelirse birkaç paket 1 numara alırız hemen
(679 puan) tarafından
Aynen  oyle bebeginiz kac kilo dogacak ortalama ona gore alin bence
0 oy
(503 puan) tarafından
bende doğduğundan beri sleepy kullanıyorum canım şu an 3.5 aylığız. ilk doğduğunda 1 numarayla başladık. 2850 gr doğdu ve baya da kullandık 1 numarayı 
(507 puan) tarafından
Bende hiç yenidoğan bezi görmedim sayılır ondan minnacik geldi ya :) ilk gün bunu deneyip Büyük olursa hemen 1 alırız o zaman şimdilik kilosu belli değil ya teyzem biraz acele etmiş :))
(503 puan) tarafından
evet insan bi tuhaf oluyo. bende 1 numara almıştım doğmadan,ay paketi bir açtım çok küçük bu olmaz küçük gelir dedim ama yeni doğduğunda büyük bile gelmişti :)
(507 puan) tarafından
Neyle karşılaşacağımı hayal edemiyorum valla bu kadar küçükse nasıl tutcam çok heyecanlı valla :))
(503 puan) tarafından
ya dimi çok güzel heyecanlar bunlar. Allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah kuzunu.
(507 puan) tarafından
Aminnn canım çok sağol
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Biz doğduğunda 1 numara yenidoğan sleppy kullandık.160'lı sonra 2 numaraya geçtik.
(507 puan) tarafından
Yaa tamam o zaman bende buyuk olursa 1 alırım bunlar bekler
(3,895 puan) tarafından
Canım zaten 3 kilo doğuyorlar bnmki 3 kilo doğdu.1 ayda 1 kilo alıyor bebekler ve 160'lı yenidoğan 1 aya kalmıyor.Ben şimdi ikinciye gebeyim 240'lı molfix alacağım zaten küçücük bebekler anormal bi durum yoksa 5 kilo doğmuyorlar ben pek 5 kilo doğsn bebek görmedim.
(507 puan) tarafından
Doğru canım bizim daha hiç belli değil gebelik şekeri çıktı belki iri bebek olabilirmiş ama daha 28 haftadayiz teyzem biraz acele etmiş :)
(3,895 puan) tarafından
Hımm iriyse 2 numarayı kullanırsın.Benim eşimin ailesinde pek iri bebek doğmaz :) ama bi arkadaşımın çocuğu iriydi 6 kilo doğdu öyle bi durum varsa 1 numara küçük gelir.
(507 puan) tarafından
Oo maşallah :)
0 oy
(48 puan) tarafından
Kızım 3750 doğdu ilk ay 1 numara bez kullandik sıkıntı olmadı senin gözüne öyle gelmiş ☺️
(507 puan) tarafından
Valla bana minicik geldi canım ya :)) Büyük olursa bende 1 alırım o zaman bunları bekletirim küçük olursa elimde kalmasin istedim
(48 puan) tarafından
Büyük olursa da sızdırır dikkat et
(507 puan) tarafından
Aynen ilk gün deneriz bunu ona göre 1 alırım canim
(48 puan) tarafından
2 numara 3-6 kilo arası canım bence doğduğunda kullanırsin ama sen yinede doğum kilosuna göre bak. sağlıcakla al bebisini kucağına ☺️
(507 puan) tarafından
Amiiin canım çok sağol
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Oğluma ilk kez aldım deneme amaçlı çocuk her gece ıslak ıslak kalkiyodu sık değiştirdim bitsin diye molfixe döndüm geri bida almam ben bize yaramadi
(507 puan) tarafından
Yorumları çok güzeldi bı denemek istedim canım
(44,603 puan) tarafından
Dene canım belki senin bebeğine yarar
0 oy
(144 puan) tarafından
Cnm benim bebeğim şuan 2 aylık 2 numara kullanıyoruz kullanırsın 
(507 puan) tarafından
Tamam o zaman canım rahatladım değiştirmeyeyim :) Büyük olursa 1 alırız bunlar bekler nasıl minikler ama yaa :D

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 380 göst.
25 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 918 göst.
10 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Huthut (894 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 222 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Asdfhlya (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 56 göst.