0 oy
357 göst.
Aile kategorisinde (18 puan) tarafından
Kizlar anlattığım gibi sabah ki postta da eşimi oyunda biriyle konuşurken yakaladım ve mecburum oyunda konuşmaya doye diretti bende başka klana gir dedim yani o kızın olmadığı Tm oyna yine dedim hayır diye diretiyo sizce eşim le iyi olmalimiyim biraz tavır koymalimiyim kaynanam vs normal karşılıyo bitek ben mi abartıyorum yaa

9 Cevaplar

0 oy
(12,513 puan) tarafından
Ne mecburiyeti varmış?? 
(13,202 puan) tarafından
Strateji belirliyorlar oyunda sen oradan saldır ben buradan
(12,513 puan) tarafından
Yav he he. Sen bir saldıracan görecek kim kime saldırıyo
(13,202 puan) tarafından
Yani erkekleri anlamam neden oynar da ben kadını hiç anlam veremedim
-Reklam-
0 oy
(372 puan) tarafından
Bak bakalım oyunda denk mi gelmiş arkadaş mı talip et onla oynucak mi
(18 puan) tarafından
Su an da oynuyo zaten karşımda laf deyince l kaldıriyo
(372 puan) tarafından
O zmaan olayı büyüt ne saçmalıyo tövbe ya öyle denk geldi oynadı sandım bende git İnterneti fişini çek istemiyorum de
(18 puan) tarafından
Az önce kendim hastalandım nefesim daraldı kalkıp bakmadı bile beni sevmiyo diyo ki bu evden bu kapıdan çıktığın an seni vururum
(372 puan) tarafından
Sevmiyosa madem neden kalmanı istiyo
0 oy
tarafından
Tabiki tavır koymalısın çocuk mu birde inat ediyor 
(18 puan) tarafından
Asla kabullenmiycem yatağında ayircam
0 oy
(796 puan) tarafından
Neden mecbur muş ki hiçte normal değil valla 
(18 puan) tarafından
Asla mecbur degil
(796 puan) tarafından
Benim eşimde papçi oynuyo kadınlar filan girince hemen sesleri filan kapatır konuşmaz arkaslari disinda
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Yemin ederim kiyamet koparirim ne demek ya 
tarafından
Kiyameti sadece ALLAH koparir canm bi lafimiz bizi dinden cikarir  ALLAH muhafaza bilmeden söylüyoruz ama soylememeliyiz :)
(6,053 puan) tarafından
Aman lafin gelisi aldikta kiyamet mi kopardik
tarafından
Canm bze gire cok basit bisey ama sakasina olsa soyleme kardeşim sadece seni uyarmak istedim sana kalmis bişey: )
(6,053 puan) tarafından
Tesbihte hata olmaz ne niyetle dedigimi rabbim biliyor :)
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Benim esimde oynuyo hatta beraber oynuyoruz oyle mi sarti yok
(18 puan) tarafından
Bence de yok biliyorum zaten de
0 oy
(125 puan) tarafından
Canm kışkırtmak gibi olmasin ama o telefonu kafasinda kirardim zaten boyle biseye asla cesaret edemez benimki
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Tavrını koy o oyunda erkeklerde var kendine göre arkadaş bulsun bence yanlış benim esimdi oynardi takım arkadaşı kız denk geline sesleri kapattırdı konuşmazdi şükür bıraktı artik
(18 puan) tarafından
Canım sabahtan beri ağlamaktan göz yaşlarım skliyo için ici mi yiyorum deliricem
(1,398 puan) tarafından
Kendini yicene eşini ye bence canım neden kendini uzuyorsnki kız bağır çağır yani   kötü bişe söylemek istemiyorum aklını kurcalamim ama evli bir erkeğe yakışmıyor bir kez denk gelir oynar ama bunlar hep oynuyor diyorsun bu çok farklı bir boyut neden elin kızıyla bukdr oyun oynasın sen başka erkekle oynaşan esin ne tepki verir ona sor bakalım böyle böyle yuvalar yıkılıyor çok kızıyorum yazık günah ya elin kızı için bir oyun için insan karisini nasıl üzer yazıklar olsun cidden
(18 puan) tarafından
1 aydır oynuyorlar baktım bugün ve 2 gecedir 4 e kadar yanında erkekle konuşuyorum diyip o malla konuşup oynadı hakkımı asla helal etmiyorum :( çok morelim bozuk
(1,398 puan) tarafından
Senin eşinle ciddi bir konuşma yapman gerekiyor ciddi olduğunu anlamalı oynarken o kızla yalandan ses yap aşkım napiyosn de karşı taraf senin sesini duysun bakalım belki bekar sanıyor bu oyundan kaç kişi tanışıp kaçtı bilirisn şimdiden  sen ipini al eline basite alma eşinle konuş yaptığın hoş olmadıni kabul edemediğini söyle açık açık
0 oy
(808 puan) tarafından
Sende oyunu indir oyna bak napcak

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,558 göst.
0 oy
27 cevap 1,351 göst.
24 Ekim 2021 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 55 göst.
21 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Mvbr (553 puan) tarafından soruldu