0 oy
1,226 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Az önce bi video gördüm damat gelini kucağında götürüyordu biz öyle bisey yapmadik 

Peki sizler?:D:D

49 Cevaplar

0 oy
tarafından
1 saat turbanimi acmakla ugrasti :D
tarafından
Hahaha hele arkadaki ipi çözmek
tarafından
Off aynen ya garibim o orda ugrasirken benim uykum gelmisti :D
-Reklam-
0 oy
(376 puan) tarafından
Ahahaha yok kız adam beni nasıl kaldırsın ozaman bile tontiştim:)))
tarafından
En fazla fitik olurdu kiz:)
(376 puan) tarafından
:)) yapmadı işte içimde kaldı
0 oy
(341 puan) tarafından
Bızde  yapmadık:)
tarafından
Sende bizdensin
0 oy
(774 puan) tarafından
Ay hayır istemezdim ki 
tarafından
Nedgnn
0 oy
(291 puan) tarafından

Benimki taşıdı valla onun hevesiydi :D

tarafından
Yaa ne güzel
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Yaptı valla sjsjsj
tarafından
Yaa ne güzel
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Evet taşıdı hemde merdivenle birlikte eve kadar aman ben teklif etmiştim oda ikiletmemisti
tarafından
Yaa iyiymis valla kiz
0 oy
(3,274 puan) tarafından

bizde adettir evli ciftle beraber erkeğin sadiclari eşleriyle eve gelip yemek yerler sabaha karşı giderler bende eve onlarla bir girer girmez kızları cagirdim gelin yardım edin gelinliği çıkaralım dedim yerlere sürtünmüş leş gibi zaten yorgunluk uykusuzluk hiç duramam dedim çıkardım gelinliği rahatladım millet gidince de esimle beraber oturup takılan paraları saydık ondan sonra fan fin fon :Dyani taşıma filan yok bacim

tarafından
Hahahah olsun valla sizinki daha iyi
Ben düğünün yorgunlugunu bir hafta atamadım o kadar oynamışım ki ayaklarım su toplamıştı
0 oy
(608 puan) tarafından
Benim ayaklarımı sirkeli suyla yıkadı :-) evede kucakta taşıttırırdım da kayınpederim amcaları falan vardı yanımız da :) 
tarafından
Hahahah kız valla ben olsam çok utanırdım
Ayaklarını bile yıkamiss vay be
(608 puan) tarafından
Hiç utanmadım:))) :))
0 oy
(1,327 puan) tarafından

Nikahtan bir hafta önce iş kazasi geçirdi ayağı kırıldı nikaha koltuk deynenıyle geldı ne taşimasi az kalsin ben taşiycaktım ve tarıhe adimi kazıycaktım canım :D

tarafından
Geçmiş olsun canim
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Kız benım gelinlik çok taşlıydı baya ağırdı anlıcagn. 65 kiloda ben :) adama yazık :) zaten yengeside odaya kadr geldi aklıma geldıkce sinir oluyorum. Dedm yatıya kalacak galiba :) 
tarafından
Hahahahah gelinlikler çok ağır oluyor gerçekten
0 oy
(2,067 puan) tarafından

korkundan elim kolum  bacaklarim  titiruodu  :Dhahahaahahh hiç birşey hatırlamıiom

tarafından
Ahahahahha jeden kiz
(2,067 puan) tarafından
anlasana kiźzzz fan fin fondan hahahahahah
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Herkesin içinde degil ama herkes gittikten sonra kucaginda taşıdı 
tarafından
Iyiymis olsun
0 oy
(3,926 puan) tarafından
Beni tasiyacak adam anasinin karnindan doğmadı  bacim bugüne  bugün  95 kiloluk kadinim ;D böyle  bir seyi teklif etse de kabul etmezdim  :D
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Bizde yapmadık:))) 
tarafından
Olsun
0 oy
tarafından

Hayır tabiki de eve gider girmez sigara içmeye gitti gelinliğimi bile yengem açtı öküz sonradan niye beklemedim dedi bende sana iş çıkmasın kolay olsun diye dedim:D

tarafından
Allah seni ne yapmasın  :)
0 oy
(3,107 puan) tarafından

İkimizin de canı cikmisti benim yerime yiyecek tasidi:D ben ona asansor cagirdim:D

tarafından
Hahaha buda iyiymis
0 oy
(7,791 puan) tarafından
En nefret ettiğim gün düğünümde havai fişek istedim yasakmış bn odadayken görümcem eşi ve öküz kocam havaifisek patlatti izlediler bide bana sende gelseydin diyo o gelinlikle nasıl gelxeksem ay hala sinir oluyom saçımı kendim bozdum gelinliğimi kendim çıkardım çok pişmanım inan keşke diyorum o gün babamı fln arayıp uyartsaydm diye 

Ama bı yandan da her şey ilk gün değil çok şükür şimdi hep yardımcı olur daha iyidir :) ama yine de ilk gün unutulmuyi kizginim
tarafından
Olsun kız anı olarak kaldı pek iyi olmasada:)
(7,791 puan) tarafından
Hala başına kakarim pişman değilim :D bı yönden işime de yariyo ama
Kardeşim evlendi karısının tokalarini o çıkardı çıkar çıkar bitmiyo enişte siz nasi ettiniz dedi bnde eniştem havai fisekle meşguldü gelinliğimi bile zor zulüm bn ckardm dedim bide düğümlü falandı baya
0 oy
(747 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

O gelinliği ben zor taşıdım adam benle gelinliği taşısaydı hastanelik olurdu :D elele gittik odaya.Gelinliği çıkarttık öteki odaya götürüyodu alanımız daralmasın diye.Gelinliği kaldırırken aboo sen bunu nasıl taşıdın bunun içinde nasıl durdun gurban olurum sana hakkını helal et aşkımm dedii.Sonrası resmen facia bi halt edemedim çığlıklar ağlayıp haykırmalar ortalık kan ve revan :/ 10 gün tık yoktu :D

(7,791 puan) tarafından
Bn bakire kalcam bu iskemceye millet nasıl katlaniyo diye ağlamıştım ya hiç yapmayalım yada bosanalim demiştim aradan 5 dk geçti karilik yapamiyom diye ağladım 3 gün yapamadık bı şey bn hep ağladım :D şimdi bı kızımız var
(65 puan) tarafından
Deli cesareti vardı bende istersen yapmayalım dedi yok dedim sonra korkarım dedim
(747 puan) tarafından
Kız sen yine ilk gece olmuş iyisin ben 10 gün yapmadım ilk gece dahil kanı görünce bağırıp yataktan fırladım :D 10 gün boyunca hergün ağladım kadınlık yapamıyorum kanamam durmuyor rahim kanseriyim beni doktora götür diye :D sonuç 22 haftalık evliyim 21 haftalık hamileyim :D
(65 puan) tarafından
Allah seni güldürdün beni ay geçti bitti ALLAH yaşanmasın bidaha ben doğumdan sonra ilişkiden korkuyorum aslında
(747 puan) tarafından
Bende doğumdan sonra korkarım gibi ama bakalım :/
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Eve Kaynanam ve görümcem de geldi onun için yapmadı ayrıca ben korkarım:))
tarafından
Kaynanangil niye geldi

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 176 göst.
14 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Eda34 (308 puan) tarafından soruldu
0 oy
77 cevap 668 göst.
13 Ekim 2023 Aile kategorisinde Sumeyyesumeyye (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 743 göst.
24 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Hatice Beren (166 puan) tarafından soruldu