0 oy
144 göst.
Diğer kategorisinde (601 puan) tarafından

Akşamüstü uyandı uyutmadim bı dha normalde 6 gbi uyuturdum 8.5 - 9 a kdar uyurdu 11 buçukta gece uykusuna yatardı.bu ara akşamları uyuyo bu defa gece uykusunda 15 dk uyuyup uyaniyo dün gece 3 te uyudu..şimdi bu aksma hiç uyutmadigim halde yine 15 dk uyudu hala uyanık kafayı sıyırmış üzereyim artk nasi bı düzen oturtcami sasirdm bı fikir verin Allah rızası için 

7 Cevaplar

0 oy
(14,036 puan) tarafından
9.ayda atak haftası var diyorlar :(
(601 puan) tarafından
Ağlaması yok ama gece uykusu 15 dk uyuyo kalkiyo bı dha oturuyo böylemi oluyormus atak bilgim yok :(
-Reklam-
0 oy
(439 puan) tarafından
Ben sabah 8 de kalkarız 12 uyur 2 de kalkar 5 te uyur 6 kalkar sinra engec 9 yada 10 da uyur gece 1 kez biberon veririm o kadar 8 uyanirsa uyumaz gec uyur
(601 puan) tarafından
Ne güzel dis cikartiyo ondanmi diycem ama gündüz uyuyo yatirinca gece niye böyle yapiyo anlamiyorum sinirlerim harap oldu artk her akşam aynı sey
(439 puan) tarafından
En geç 4 te uyut 6 kaljsin sonra 9 yada  10 da uyut
(601 puan) tarafından
Öylede denedim 11 buçukta uyutuyorum gece uykusunu.dha önce 10 buçukta denedim yarm saat uyuyo kalkıyor uyumuyo oda bı ise yaramadi
0 oy
(1,339 puan) tarafından
Bizim düzende bozuldu.  Takmıyorum cnm ne yapalım.  Uyumak istemeyince asla uyumaz. Uykusu varsa da 2 dk da dalar. 40 dakika oldu uyuyalı
0 oy
tarafından
Yalnız değilsin 9 aylığız pış pış açtım ayakta sallıyom totom uyuştu artık :)))
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Uyutmaya calisiyom da uyumadı şuan yanımda saklabanlik yapıyor resmen ısır beni diyor
0 oy
(237 puan) tarafından
Bende delirmek üzereyim yeni uyudu 12 den beri uyutmaya, çalışıyorum akşam 6 dan beri uyanık bunları yazarken uyandı 
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Önceki gece sinir krizi geçirdim artık aynı bende senin gibi uyutmadim ikinci uykusunu güya erken uyuyacak ya ama yok nerde tamamen karıştı bütün uyku düzeni canı istediği zaman uyuyor diş değil biliyorum bende ama en son sabah uykusundan yarım saat erken uyandırıp sonraki uyku saatlerini de yarım saat erken yatırıp gün gün yavaş yavaş uyku saatini erkene çekemeye calisicam diye karar verdim ama sadece karar verdim 

Ben kalkamıyorum ki sabah gece savaştan çıkmış gibi uyanıyorum nerde kalkıp birde onu kaldırıcam 
(601 puan) tarafından
Aynen öyle valla 11 e kdar uyuyo gece yatınca ama dediğin gbi bnde çok yorgun oluyorum o uyuyoken dinlenmek istiyorum gündüz çamaşırla uğraş kızla uğraş ev işi gecede uykuyla uğraş eşim diyo çok bagriyosun bak canım sikiliyo bu işe..bnde diyorum gündüz asla bağırmam sadece uyku sorunu olduğunda sesim yukseliyoki oda bıkkınlık geliyo artk nerde yanlis yapıyorum bilmem..o zman sık g...unu sen uğraş uyut bakalım seni görelim sinir olcanmi olmiycanmi diyorum susup yatiyo sonra bide ona ayrı laf anlat çok gerginsin diyo bna olcam tabi anlamiyosunki beni
(1,790 puan) tarafından
Vallahi aynı sabah kalktığımda birşey yok akşam olunca artık pilim bitiyor haliyle sesim yükselmeye başlıyor bu sefer eşimle biz giriyoruz birbirimize büyüğünü eyle küçüğü ile uğraş bir yandan adamın yemeği çayı üstüne birde gece uykusuzluk mahvoldum artık
(601 puan) tarafından
Hiç sorma valla ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 142 göst.
+1 oy
15 cevap 348 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,723 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 185 göst.
0 oy
6 cevap 124 göst.
20 Nisan 2024 Aile kategorisinde Neseli0103 (17 puan) tarafından soruldu

381,410 soru

11,418,553 cevap

34,975 kullanıcı

...