0 oy
1,289 göst.
Diğer kategorisinde (23 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar dün gece arkadaşım eşiyle kavga ediyor eşide olay büyümesin diye 5 yaşındaki çocugunuda alıp annesine gidiyor sakinleşelim sabah gönlünü alırım diyerekten bügğn sabah eve Bi gidiyor ki arkadaşım kendini asmış. Duyunca başımdan kaynar sular döküldü çok hayat dolu biriydi. Resimde saçları olan kişi. 

image

38 Cevaplar

0 oy
(2 puan) tarafından
Başın sağolsun ☹️
(23 puan) tarafından
Saol cnm
-Reklam-
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Allah rahmet eylesin canım

(23 puan) tarafından
Amin saol cnm
0 oy
(826 puan) tarafından
Kimseyi yalnız bırakmamak gerekiyo bizde abimi yalnız bıraktık kendini astı tüm mahallee evi bahçeni aradı ama egel görki gözümüzün önünde kendini asmış hiç kimsede görmemiş kaç defa gitdim o ağacın yamına ama göremedim abimi çpk kötü durum ben bilrim acısnı. Artık kötü şeyıer duymaya dayanamıyrpum yaa.
(23 puan) tarafından
Eşide bilememiş ki tahmin edememiştir öyle yapacağını nereden bilsin bilse gidermiydi her zmanki eften püften sebebsiz şeyler diye birde çok severdi eşini kavga büyümesin diye gitmiş
(826 puan) tarafından
Amin inşAllah. Evde yalnız kaldı canım ben evlendim geldim  1ay olmadı kendini astı ailevinsorunlar hepsi canım oda çareyi onda görmüş bilmiyorum. 1 ay soneada düğünü vardı nişan bohçaları kaldı elimizde ardındanda ben bebeğimi kaybettim. Annemi özlemiş arkadaşlarıya birlikteyken kendini birden suya atmış annemin yanıma gidiyorum diyipnsonra çıkmış sudan anneç götürdü yanına oğlunu
(826 puan) tarafından
Bizimki çoçukluktan böyle canım. Biz neler neler yaşadık canım bu can nelere dyandı . Annemin öıdürülmesi teyzemij ölümü bizim dışlanmış hayatımız herkesin bizi hor  görmesi evsiz kalmamız kavgalar o yüzdende hepimizin psikolojisi çöktü artık
0 oy
tarafından
Yaa çocukları götürdü elimden aldı diye mi düşündü ki acaba.. çok üzüldüm ya içinde ne yaşadığını bilemeyiz 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Allah affetsin ve cennetine alsn insallah.
0 oy
tarafından
27.07.2018 16.00 sularında canım dediğim kardeşlerimden öte dediğim arkadaşımı kaybettim bende o öğrendiğin anda ki şok insana bir ömür yetiyor.. İlk defa öyle ağladım eksilmiş gibiydim artık o yoktu.. O şok ve stresle hipofiz bezinde küçük bi kist oluştu bnm geçen hafta emar çektirdim pazartesi de doktor bakacak büyüme var mı kistte diye.. Kendime söz vermiştim olurda evlenirsem oğlumun adını Ahmet koyacağım diye Allahtan eşimde anlayışlı çıktı oğlumun adı Çınar Ahmet 9 aylık Ahmet hayatta olsaydı ben onun dayısıyım ulen der şımartırdı eminim.. 

Seni çok iyi anlıyorum Rabbim sabır versin.. Allah rahmet eylesin keşke intihar etmese imiş yazık olmuş..  Ahmetle bizi ayıranda ağaçtan kopan büyük bi dal oldu.. Ahmetin arkasından beynine saplanmış parkta otururken..

Ölümlü dünya buna alışmamız gerekiyor ama ne zmn böyle ölüm haberi alsam o tarihi bi daha bi daha yaşıyorum :(((
(23 puan) tarafından
Seninde başın saolsın canım çok zor
tarafından
Rabbim ailesine dostlarına özellikle yavrusuna sabır versin annesiz büyüyecek şimdi yavrucak..
0 oy
(1,325 puan) tarafından
Kaç çocuğu var arkadaşının? 
(23 puan) tarafından
1 tane erkek çocugı var 5 yaşında
0 oy
(2,067 puan) tarafından
yaa canimm bir insan nasik kıyar canına bu kadar ne çok kavga ettielrde  kendisni  asmis  insam yavrucagini düşünür çok kötü oldim rsmen yaa 
0 oy
(1,699 puan) tarafından
Ah cnm diğer cocuk neredeymis
(23 puan) tarafından
Tek çocugı var canım
(1,699 puan) tarafından
Ama instada 2 görünüyor: ((
(23 puan) tarafından
Canım o instagram benim. Ben kendi profilimden birlikte olan Bi resmimizi attım
(1,699 puan) tarafından
Ha anladim cnm:((
0 oy
(20 puan) tarafından
Allah affetsin canım edilecek en güzel dua şuan da bu malesef. Garibim ister miydi böyle ayrılmayı hayattan. Sana da tüm sewdiklerine de sabır wersin Rabbim
(23 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,580 puan) tarafından
Basın sağolsun canm eşi nediyo peki keşke gitmeseydim diyomu eşini sucladigim için söylemiyorum bazen benimde aklıma geliyo böyle şeyler merakımdan soruyorm 
0 oy
tarafından

Başın sağolsun canım Off evladı yetim kaldı:( Allah affetsin neden böle bişe yaptı acaba başka bişe olmasin

gunahi kendi boynuna da eşi yapmasın öldürdü belki intihar süsü verdi ay Allah'ım 

0 oy
tarafından
Ömür boyu vicdan azabı
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin 

Ailesine arkadaşlarına sabır versin inşallah canım 
0 oy
(44,744 puan) tarafından
Offf:(((Allah rahmet eylesin başınız sagolsun
0 oy
tarafından
Keşke yapmasaymış evladı için ama ufacık kavgada intihar edilmez bence yapacak birine de benzemiyo
0 oy
tarafından
Keşke böyle bisey yapmasaydı ama yapmış rabbim mekanını cennet etsin basın sağ olsun canm :(

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 301 göst.
25 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hdyemahsun (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 530 göst.
0 oy
5 cevap 180 göst.
24 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Elif6060 (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 862 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu