0 oy
187 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (27 puan) tarafından
Bebegim 1 aylik normalde her gece 2-3 saate bir uyandirip emziriyordum ama huzursuz oluyordu bugun kendi uyanmasini bekledm 3 saatte degl 4 saatte uyandi. Kendi kendine uyanmasini kac gunden sonra beklediniz ? Devamli uyandirip uykusunu boluyormusum gibi geliyor ama bi yandan da ac kaldimi diye tereddut ettim

13 Cevaplar

0 oy
(1,635 puan) tarafından
1 aylık olmuş maşallah artık uyandırmana gerek yok.

Sarılık değeri kaçtı. Sarılık tedavisi falan görmedi demi
(27 puan) tarafından
Sarilik 18. Gunde 15 di tedavi gormedk anne suri sariligiymis bizimki biraz uzadi ama sorun yokms
(1,635 puan) tarafından
Sorun yoksa bırak uyusun bebiş. Kendi uyanıyomuş nasılsa
-Reklam-
0 oy
(4,961 puan) tarafından
3 saati aşma kan şekeri düşer uyanaz
(27 puan) tarafından
Tesekker ederm
0 oy
(514 puan) tarafından
Uyandirma kuzum ben 3 aylik sipami uyandirdim bugun cok kustu diye simdi karsilikli aaaaaaa lasiyoruz:D
(27 puan) tarafından
Bende uyandirdigmda cok agliyordu bgn kendi uyandi cok hzurlu ama doktor da 3 saati asma diynce napcam bilemedm
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Babada doktir 3 saati asma dedi 2 aylık flndi ve sadece gece ilk uykuda uzun uyuyodu sonra 2 şer saat gündüz desen bı saatbuyusa sukrederdim sonra bende uyandırmadan 4 saat çok değil bence ha 4 saati gecirtmemeye çalıştım öyle diyim o uzun uyuduğunda gece hmn bndebuyuyup dinlenmeye çalışıyordum :) şimdi onuda uyumayiz 4 aylık olcaz
0 oy
(152 puan) tarafından
Uykulu şekilde 2 saatte emzir ben öyle bi hata yaptım kilo alamamıştık
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Doktorum 2. Ayın sonuna kadar uyandırmamı söylemişti. 
0 oy
(492 puan) tarafından
Uyandırmadan emzir yada mama veriyorsan mama ver öyle daha iyi olur için rahat etmiş olur 
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Uyandirma canim uyandirirsan huzursuz olur 4 saat ideal onun için kensisi acikinca uyansin bende hic uyandirmadim
0 oy
(416 puan) tarafından
Bana uyandirma dedi doktor 15 günü geçince kilo alımı iyiyse her hangi bir problemi yoksa uyandırma zaten acıkınca kendisi kalkar
0 oy
(3,836 puan) tarafından
yanlis hatirlamiyorsam iki ay uyandirip emzirdim. sonra yavas yavas 3 saat 4 saate cikti uyanma araligi. kizim kucukken kendi uyanirdi buyudukce uyanmamaya  basladi. ama emzir bence 
0 oy
(2,838 puan) tarafından
İlk bir ay 2 saatte bir emzirdim 3-4 aylık olunca 6 saat uyumaya başladı 3-4 saatte bir emzirdim uykusunda.. bırak uyusun dediler öyle de denedim ama kilo alması az oldu
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Bana gece en geç 4 saat demişti Dr 
0 oy
(285 puan) tarafından
Daha çok küçük bence uyandırmaya devam etmelisin

İlgili bir soru bulunamadı

378,926 soru

11,342,337 cevap

34,809 kullanıcı

...