0 oy
581 göst.
Aile kategorisinde (12 puan) tarafından
Kızlar büyük oğlum kimden kapmış nereden getirmiş bilmyorum ama çok kötü kaşıntısı var gece uyumuyor gündüz durmuyor.. Kaç çeşit ilaç kullandık onun dışında beyaz sirke suyu, soda limon tuzlu su kısacası önerilen herşeyi ama nafile. Hergün banyo yaptırıyorum çarşaflarını elbiselerini düzenli olarak değiştiriyorum.. Çok zor durumdayım işin kötü tarafı bna ve Kardeşine de bulaştırdı lütfen bana etkili Bi yöntem söyleyin  . İki doktora gittim ama eşim evde değil şuan evde olsaydı özele giderdik son çare :((((((((

15 Cevaplar

+1 oy
(1,042 puan) tarafından
Onun tedavisi ilacı yok canım kıyafetlerini kaynar suda yıkayıp utuliceksin sadece bu şekilde geçer 
(12 puan) tarafından
Gececekse pnu da yaparım. Pekı çarşaflarını da mı o şekil yapıyoruz
(1,042 puan) tarafından
Herşeyini canım gerekirse siz kendi kıyafetlerinizi de o şekilde yıkayın kaynar suda deterjanla
(12 puan) tarafından
Tm napalm mecbur
-Reklam-
0 oy
(12 puan) tarafından
U. Y. U., Z hastalığı arkadaşlar
(3,551 puan) tarafından
Bi krem vermişti doktor bacıma iyi. Gelmişti o. Galiba bende de var
Bende çok kaşınıyorum
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım hiç bilmiyorum kıyafetleri yüksek derecede yikatmam gerek kaşıntısı icinnfln illa cardr bı şey sanırım 
(12 puan) tarafından
Of inşallah ya küçük oğlum 8 aylık daha mahfoldu garibim
(7,791 puan) tarafından
Ya daha iycucukmus cnm
(12 puan) tarafından
Evt cmm ya
0 oy
tarafından
Cnm ben ve kızım da geçirdik bize kaynanam gilde bulaştı üstelik hamileydim çok kötü olmuştum özele gittik bize bir karışım verdi ve metrin krem 15  günde geçti şükür herşeyi 60 derecede yıkattım kıyafetlerimi zi bir hafta ağzı kapalı bir poşette beklettim havasız kalınca u..y.. Uz böceği ölüyormuş en kısa sürede doktora gidin çok kötü birr şey ALLAH YARDIM etsin metrin krem alın eczanede belki geçirir küçük oğlunuza olur o krem siz eczacıya sorun yinede 
(12 puan) tarafından
Biz de metrin kullanıyoruz şuan da ama çaresi yok yaa
tarafından
Doktora git cnm ben çok kötüydüm
tarafından
Kiyafetleri yikadiktan sonrami posete koydunuz kapali beklettiniz yoksa oncemi
Sanirim benim kizimda yakalandi ona yarin doktora gidicez
0 oy
tarafından
Ah biz ne çektik ondan allah yardımcınız olsun
(12 puan) tarafından
Sagol cnm ya nasıl gcti peki
tarafından
İlaç hazırlwttı dr. Üç gün sür dördüncü gn yıka bir de antibiyotik krem verdi biz anlayamadık ama çok ilerlemişti ilthaplı sivilce gibiydi heryernde çıkmıştı izleri gitmedi hala çok zor bi cildiyeye görünün eğer numara alamazsanız cocuk dr. Dan numara alın o yönlendiriyo ben öyle yapmıştm
(12 puan) tarafından
Tm cnm çok Sagol
0 oy
(1,388 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim yardımcınız olsun 
(12 puan) tarafından
Sagol cnm
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Geçmiş olsun. Bu aralar çok yaygın sanırım sürekli okuyoruz burada.
(12 puan) tarafından
Sanırım ya kotu bişey
0 oy
tarafından
Nasıl belirtisi var tek kaşıntı mı cnm bunarada geçmiş olsun
(12 puan) tarafından
Sagol cnm ya kasıntı kızarıklık ne dersen var
tarafından
Resim varmı cnm peki benimde kızımın bacagında var kaşıyo
(12 puan) tarafından
Yok cnm sivilce gibi çıkıyor kaşıdıkca yara buyuyo oğlum kanatmış burun yaralarını
(3,859 puan) tarafından
Vücudun her yerinde oluyor canım sadece bacakta veya kolda olan birşey deil
0 oy
(16,032 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Bizde geçen sene olmuştuk. Ailecek küçük kızıma kadar. Doktor bize bir karışım yazdı. Onu eczanede hazirlattik. Bir de losyon ve kaşıntı için şurup vermişti. Kullandık 10 günde geçti 
(12 puan) tarafından
Nasıl bir karısımdı cnm
(16,032 puan) tarafından
Rengi kahverengi gibiydi. Doktor reçeteye yazıyor eczanede ona bakarak hazırlıyor.
(12 puan) tarafından
Tm bende gidicem sagol
0 oy
(774 puan) tarafından
Geçen sene Nisan ayı sanırım o zamandan beri çekiyorum hamileydim çocuğum oldu ona da bulaştı dediğin gibi çamaşır yıkamaktan bikmistim artık ben kullandıkları mi yazayım belki işine yarar 

Metrin losyon 

Metrin şampuan 

Kwellada 

Walkinson pomat 

Kükürtlü sabun 

Dermiton krem (oğlumun bunla azaldı ) 

Kükürtlü bir karışım doktor yazdı 

Bir de internette gül yağı gördüm daha denemedim bitti gibi şimdi ama.arada geceleri kasiniyorum aklım gidiyor 
(12 puan) tarafından
Cogunu kullandım ya care etmdi
0 oy
(18 puan) tarafından
Çok geçmişş olsunnn doktorlar bir ilaç vermedimi 
(12 puan) tarafından
Kız verdi ama hiç fayda etmedi ne illet şeymiş yaa
0 oy
(250 puan) tarafından
Kükürtlü sabun kullandın mi canım şuan bende de var o kadar iğrenç bişey ki karışım yaptırdım eczaneye
0 oy
(2,945 puan) tarafından
Ben de olmuştum lisede. Cildiye doktoru bir krem vermişti tüm vücudu sürüp bir gece boyunca bekletmistum. Sonra dolapta ne kadar kıyafet varsa hepsini yıkadık utuledik. Bir kıyafeti üzerine giyip çıkarıp dolaba geri koyduysan diğer temiz olanlara da bulaşmıştır bu tekrar sama bulaşır demisti
0 oy
tarafından
Canim ben esim oğlum olduk oğlum param parca olmustu artik eczaneden 3 gunluk katranli krem yaptırdık gunde surekli parmak aralari ozel bolge dahil beyaz sirke kullandik çıkardığımız çamaşırları çöp poşetine katiyordum agzini sıkıca kapatıyordum bir fisfisa sirkeli su yapmıştım gun icinde surekli ellerimizin deydigi kapi kulpu priz musluk vs surekli sıkıyordum gunde 3 4 sefer elektrikli supurge aciyordum ve cok detayli sekilde cekyat araları halilar ucu cikmis sekilde aliyordum yaptığım sirkeli suyu halilara cekyatlara uyguluyordum günlük temiz yastik kılıfı carsaf yapmaya calisiyordum yapamadigimda sirke sıkıyordum en sonda trend yoldan haşereler icin ilac getirtip evi komple ilacladim 1 gun eve gelmedik sonra gecti cok sukur 1 ay surdu gecmesi cok cok zor bir hastalik cok gecmis olsun 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Kwellada ile çözüm buldum cnm bir defa kullandım geçti

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 168 göst.
4 Aralık 2023 Aile kategorisinde Muhammed.mirac (197 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
11 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Menis (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 125 göst.
11 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Menis (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 153 göst.

380,735 soru

11,399,392 cevap

34,926 kullanıcı

...