0 oy
1,745 göst.
Diğer kategorisinde (476 puan) tarafından

Başakşehir çam ve sakura hastanesinde dogum yapıcak olan arkadaşlara gerçekten tavsiye ederim 2 kez geldi buraya ama cok memnun kaldım tek oda veriyorlar ve odanda dogum gerçekleşiyor Bi tane refakatçı alıyorlar odalar tertemiz ve saat başı doktorlar ebeler geldi yanıma cok memnum kaldım ve sancı cekerken ailenden biri yanında benm annem kaldı doguma kadar annem yanımdaydı dogumdan sonra 5 10dakka eşin görebiliyor bebegini dogumdan sonra bile saat başı gelip hem bana hem bebegimle cok ilgilendiler herkese tavsiye eserim devlet hastanesi ama iyi kide burda dogum yapmısım 

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Gözün aydın canım Rabb'im analı babalı büyütsün inşallah
(476 puan) tarafından
Amin cnmn Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
(238 puan) tarafından
Canm gozun aydın zıyaretcı alıolarmı bende orda dogum yapmayı dusunuorm da 
(476 puan) tarafından
Ziyaretçi almıyorlar cnm Bi tek Bi kere eşin görüp çıkıyor oda 5dakka ama cok memnun kaldım cnm
(238 puan) tarafından
Ya bende hep muayneye gıdıorm gercekten cok guzel ozelden daha iyi davranıolar vallahi ınsallah benımkıdr güzel gecer güle güle büyültün ınsallah :)
(476 puan) tarafından
İnsallah güzel geçer canm  gerçekten cok iyi davranıyorlar
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Gözün aydin sağlıkla buyut
(476 puan) tarafından
Sağol cnm Allah razı olsun
0 oy
(4,927 puan) tarafından

Bende oraya gidiyorum sezeryan olacak insaallah. 

Rabbim iyilerle karşılaştırsın 

Doğumdan önce eşi alıyorlar mı?
(476 puan) tarafından
Benmki normal dogum cnm eşini dogumdan sonra alıyorlar ama sezeryan da olunca 2kişilik odalar veriliyormuş Bi bayana Bilgi verirken duymuştum yogunluk yoksa tek oda veriyorlarmış sezeryan dogum yapacaklar için
(4,927 puan) tarafından
Anladim canim teşekkür ederim bilgi için sağlıcakla büyüt:)
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Gözü aydın canim güle güle büyüt sağlıkla insallah  sehir hastaneleri gercekten cok güzel 
(476 puan) tarafından
Allah razı olsun canm gerçekten cok güzel Bi hastane
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım hayırlı evlat olsun
0 oy
(472 puan) tarafından
Adına çok sevindim. Rabbim analı babalı büyütsün inşallah 

Çam va sakura yı bende çok merak ediyorum bana yakın ama hiç gitmedim meraktayım açıkçası 
(476 puan) tarafından
Bana yarımsaat uzaklıkta ama iyi ki de gelmişim toplam da 2kere geldim bu hastaneye ama cok memnun kaldım
0 oy
(215 puan) tarafından
Bu hastane tam olarak nerede acaba
(476 puan) tarafından
Walla tam bende bilmiyom cnm başakşehir de ama neresinde bilmiom
(4,927 puan) tarafından
Olimpiyat sahasının orda. Guvercintepe nin arkasinda kalıyor
0 oy
(462 puan) tarafından
Ayy bende orası mı diye kararsız kalmıştım bakalım. 
(476 puan) tarafından
Bnce buraya gel cnm okadar memnun kalırsın ben ilk dogumumu özelde yapmıstım ama bu kadar memnun kalmadım
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin canım. Oraya bebek için gelmedim ama eşimin dayısı ameliyat oldu çok büyük bir hastane bölümleri tutturamadik tabi hastanenin iyisi olmaz ama işte mecbur Gidiliyor
(476 puan) tarafından
Amin canm Allah razı olsun sizede geçmiş olsun canım
(5,721 puan) tarafından
Sağol canım benim
0 oy
(1 puan) tarafından
Selam ben Google den çok şikayet okudum iyi olmadığına dair siz geçirmiş siniz doğumu hayırlı olsun ben vazgeçmiştim ki sizin yorumu okudum kafam karıştı gideyim mi girmeyeyim mi bilemedim
(2,011 puan) tarafından
bende yeni doğum yaptım şiddetle tavsiye ederim
(1 puan) tarafından
Hangi Dr gittiniz onerirmisiniz hayırlı olsun bu arada
(2,011 puan) tarafından
ben ozel e gittim kontrole sadece doğuma oraya gittim ebeler yaptırıyor ama doktor yanında hemen el atıyor her 15 dakikada bir ebe geliyor kontrol saat başı temizlik var yemekleri çok güzel herkes bir odada doğurup o odada kalıyor den dogumhaneye giderken refakatcin seneden önce çıkarılıyor sadece doktor kontrolü ve doğum aninda odanın kapısını  önüne çıkarılıyor refakatçi
(1 puan) tarafından
Teşekkürler bilginiz için
0 oy
(24 puan) tarafından
Doğumuna asistanlar mı girmişti canım?

Dikiş var mı onlar nasıl peki. Benim de ilk doğumum kararsızım 
0 oy
(791 puan) tarafından
Allah analı babalı büyütsün inşallah cnm bnde orda doğum yaptım ebem Zeynep Nesibe  hanımdı çok iyiydi ya alp diye bir doktr dikiş yaptı çok iyidi 
0 oy
(1 puan) tarafından
Doğum yaparken yanında biri oluyormu ailenden nasipse benim doğumunda ocakta olucak ilk olucak ve korku var icimde 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 562 göst.
0 oy
1 cevap 153 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Viyanaltinn (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 622 göst.

378,171 soru

11,318,451 cevap

34,765 kullanıcı

...