0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (3,307 puan) tarafından

3 normal dogumum var simdi 4. Ye hamileyim iki yil once rahim sarkmasindan ameliyat oldum ve normal dogumda yeniden sarkma olup ameliyat olacagimi soyledi doktor bgun kontrole gittim ogle sonu alttan muayene edip doguma karar verilecek sezeryandan cok korkuyorum ben normal dogum yapacaklara cok teselli verdim hadi sezeryanlilar bana arti eksilerini soyleyin<3

13 Cevaplar

0 oy
(12,264 puan) tarafından
3 normal bir sezeryan doğum yaptım 

Abartılacak kadar kötü ve korkunç değil sezeryan olduda bitti ye geliyor 

Sağlıkla kucağına al
(3,307 puan) tarafından
Ayyy insaallah canim ya bide bakacak kimsem yok canim cok tez nasil olacak baklm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canımın icisi ben mecburi seseryan oldum. Ne olur kesmeyin beni istemiyorum seseryan diye ağladım bağıra bağıra suni sancı alırken. Ve suni fark ettim seseryan bana göre suni sancidan çok daha iyiymiş şimdiki aklım olsa direk seseryan olurdum. Doğumdan 6 saat sonra koridordan yürüdüm ağrım sizim çok şükür olmadı ertesi günü iki gece yatmam gerekirken bir gece yattım hastanede doktorum beni kantinde yürürken kahve içerken görünce sana yol göründü artık hadi dedi gönderdi düşün:) hastane merdivenlerini 6 kat kendim indim desteksiz 
(3,307 puan) tarafından
Aynn insallah canim yaa benimde canim cok tez ama o ameliyathane psikolojisi beni mahvediyor
0 oy
(8,539 puan) tarafından
Sezeryan dogum yaptım 2 kez.  

Pisman değilim 
(3,307 puan) tarafından
Insallah benimde kolay gecr canim yaa yusuf yusuf oldum daha simdiden
0 oy
(223 puan) tarafından
2 sezeryan yaptim iyiki normal yapmamisim diyorum cok sukur ikiside 2 sene arayla oldu sanki hiç dogurmamisim gibi o günü ayağa kalktım hastanede ikisindede
(3,307 puan) tarafından
Benimde canim cok tez canim yaa ama bakacak kimsem yok tek sikintim o
(223 puan) tarafından
Inann eve gelince kendi isini kendin yapabiliyosun şahsen ben eve geldim sofra kurdum goya annem kaynanam bende kaldılar 1 er hafta oturdular kiz ben hizmet ettim onlara bide 2 yasinda kizimi kucagima al indir altını ustunu degis yaptim dusun yani
(3,307 puan) tarafından
Allah dan benim cocuklar buyuk canim esimde bakar sagolsun ama iste bi anne gibi olmaz insallah bende kolay atlatirim
(223 puan) tarafından
Insallah üşütme agri sizi bende hic olmadi sende olucak diye bi kanun yok belki sende kop kolay atlaticaksin illaki bazı insanların kötü geçmiş olabilir seninde gecicek diye bisey yok korkma
(3,307 puan) tarafından
Insaallah canim yaa biraz olsun rahatlayim bari burda
0 oy
tarafından
Sezeryan yapmadim ama annem sezeryan oldu ve sunu soyleyim ki normal doğumu o kadar abartiyolar ki ilk kez dogurdum ona ragmen cok sukur iykide normal olmus diyorum. Sezeryanin kalintilarini omjr bkyu cekiyosun. Ufacik usutmiceksin ayaklarini dikislerin sizlar. Normal dogumdan sonra hemen ayaga kalkiyosun ertesi gun nofmal yasamina donuyosun korkulcak bisey yok aslinda. 
(3,307 puan) tarafından
Canım 3 normal dogum yaptim okadar kolay gectiki analtamam sancim olsun dogumum olsun dogum sonrasi olsun sezryanda yarim oluyorsun hele bide elinden tutanin yoksa cok zor
tarafından
Aynen oyle valla
0 oy
(10,716 puan) tarafından
Valla bacım sıkıntın sadece 2 yada 3 gün ben diyim 2 kere sezeryan yaptım. 1 kerede normal. Ama normal oldugunda bebeğim cok ufaktı. Korkma hiç birsey anlamayacaksın. Ben 1 ay once dogum yaptım 1. Haftadan sonra koltukları ceke ceke iş yapabildim. 
(3,307 puan) tarafından
Ayyy insaallah canim yaaa canim cok tez yatamamda herkes diyor yatmasan iylesemessin diye
(10,716 puan) tarafından
Canım yatmak degıl de 1 hafta fılan cok dıkkat et oyle haldur haldır hareket etme yeter
(3,307 puan) tarafından
Canim kesin karar verildi sezeryana yaa cok stres yaptim simdi
0 oy
tarafından
Canım bol yuruyus yaptıgında hıc bır sey olmaz ıkı uc gunde ıyılesmıstım ben sonrası hafif sızılar zaten en onemlısi ılk kalkıs hemsıre tuttu benı yere bakma kafanı yukarı tut dedı cıdden yere bakınca gozlerım karardı bayılacaktım ama yukarı bak hıc bır sey olmaz ınsallah
(3,307 puan) tarafından
Insallah canim yaa bakacak kimsem olmayinca stres yaptim ister istemez
tarafından
Annem baktı ılk 10 gun sonra gıttı tek kaldım ıkı gun agladım ne yapacam dıye ama bak 7 aylık olduk bıle sadece ılk gunler bırı yardım etse ıyı hanı cocugu kucagına falan verır
(3,307 puan) tarafından
Onlari esim yapar canim yaa bebegi falan verir sagolsun destek olur bana
0 oy
(204 puan) tarafından
Bence dogumdan doguma fark ediyor ben kendim sezeryandan cok cektim valla Allah yardimcin olsun :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Sezeryan oldum  hiçbir eksisini görmedim 
0 oy
tarafından
Korkma.canim..hepsi geciyo zaten ilki benimde sezaryanda ..pazartesi ikinci sezaryanim var.gun sayiyom resmen...herkezde farklı ilerliyo acı eşiği ama ins kolay geçer..bende çok çabuk ayağa  kalktım..ağır kaldırma.egilme usuutme yeter..bol bol yürü..bir bakmiissin bir.kac gün içerisinde kimseye ihtiyacın kalmamış..
0 oy
(118,984 puan) tarafından
Allah yarrimcin olsun sezeryanla bilgim yok
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Bir normal bir sezaryen doğum yaptım. Sezaryendeki ağrı hicbirsey değil 3-4 güne tamamen ayaklaniyorsun zaten hiçbir zorluğu yok 
0 oy
tarafından
Valla ıyıkı sezeryan olmusum canım hıc bırseyım yoktu 2 gun saha islerimı yaptım mısler gıbı

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 76 göst.
29 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sirac_23 (1,122 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 240 göst.
9 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadime665577__ (302 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 464 göst.
0 oy
32 cevap 933 göst.
2 Kasım 2019 Aile kategorisinde ♥️Leylaaa♥️ (343 puan) tarafından soruldu

377,193 soru

11,288,091 cevap

34,694 kullanıcı

...