0 oy
151 göst.
Diğer kategorisinde (185 puan) tarafından
4 aylik bende uzaniyorum onuda yanima yatiriyorum oyle emiyo uyuyo ama bi haftadir falan emerken arkasini donuyo kafasini baska yere ceviriyo bakiniyo bakiniyo sonra geri emiyo bu aralar cok isirmaya basladi isiriyo cekistiriyo disi olmasada acitiyo neden acaba bide emerek uyumamasi icin ne yapabilirim 

3 Cevaplar

0 oy
(8,579 puan) tarafından
Uyumaması senin elinde değil ki canım
(185 puan) tarafından
yani kendi kendine uyusun isriyorum nasi ogretcegimi bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Etrafını keşfediyor her sese döner bırakır emmeyi ondan sessiz bir yerde emzirmen gerek kızım eşim varken bile emiyor yalnız olunca emiyor 

Benim ki de emerek uyuyor karnını doyurup sallıyorum ama yok illa memede uyuyacak 
(185 puan) tarafından
aynen aksamlari konusmayin diyorum gece oldugunu uyku saatinin geldigini anlasin diyorum annem hala konusuyo sonra emerkende oglum habire konusmak istiyo zor uyutuyom
tarafından
Konuşmasalar bile onlara bakıyor
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Kuzu hep öyle emzirerek ıyutursan öyle alışır ben öyle yaptım 16 aylık hala memede uyur uyku vakti gelince beşiğe götür salla başka bşy yap yani sürekli emmesin öyle sonra oyuncak gbi oluyo meme valla :D 
(185 puan) tarafından
acikmadigi surece vermiyom meme uyku saati gelene kadar acikmis oluyo emzirsem sonra altini degistirsem yataga koyup uyutmaya calissam diyorum memede uyuya kaliyo bende uyandimak istemiyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 104 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde selindrn (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 235 göst.
0 oy
4 cevap 204 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde Alyak (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 44 göst.
4 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hale01 (1,908 puan) tarafından soruldu