0 oy
1,204 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kaynim daha bekar 26 yaşında kaynanam artık evlen diyor 

Burda çok post görüyorum çoğunun eltisiyle sorunları var ve fena fesat diyorlar ben çok merak ediyorum gerçekten hepsi mi öyle eltim olsa nasıl olur bilmiyorum 

62 Cevaplar

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Yoo benim eltim hic fesat degil canim yaa yazik dunya adami
tarafından
Insallah benim eltimde öyle  olmaz
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benim eltim hic fesat değil çünkü goooook :D

tarafından
Aynn bakalım bizimkiler nasıl olacao
0 oy
(73 puan) tarafından
Valla benim şuan eltim yok ama az önce biri post açtı Allah düşman başına vermesin umarım iyi bir elti denk gelir ya 
tarafından
Aynn bende okudum inşallah bizlere iyi elti denk gelir
0 oy
tarafından

Hepsi ayni Bk 2 tane var senede 1 kere görüyorum

1 rini. Cenaze lerde denk gelirsek.  

tarafından
Öyle cnm mecbur bebeğinin bezi bitse beni kocamı arardilar. Bende artık yeter çocuklar receptense ben bakicam getirin diye ortalığı kattım. Şimdi kimse arayıp sormaz bizde aramayiz
tarafından
Kocan mecbur degilki canim
tarafından
Onlar mecbur tutuyordu neymiş amcaymis.   Bezi biter arar maması biter arar sütü biter arardilar.  Kocalarida değil eltilerim arardı
tarafından
Resmen kocanı köle gibi kullanmışlar canım sen en iyisini yapmisin
tarafından
Çok şükür cnm.kullanmak istediler ama ben fırsat vermedim
0 oy
(1,007 puan) tarafından

Bilmiyorum benim eltim yok bazen keske olsaydi diyorum :D

tarafından
Bende diyorum olsa nasıl olur
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Hicde bile benim eltilerim öyle değil hiç bir sorun yaşamadık küçük eltim ben hamileyim sarmayı seviyoeum diye sarma sarmış yollamış bana büyük eltim bebeğime çok güzel battaniye örmüş bizim aramızda böyle şeyler yok birbirmize destek oluruz her konuda birlkte gezeriz yer içeriz herkesin evi yurdu ayrı neyi paylasamicazki üstelik yaslarmizda yakın ikisinide çok seviyorum
tarafından
Ne güzel canim bende gerçekten eltimle oyle olmayı isterim çok posta denk geldim hep elti sorunu
(1,399 puan) tarafından
Herkes aynı degil inşallah iyisi denk gelir bide birazda insan kendinede bakmalı hep karşı tarafmi kötü
tarafından
Evet gerçekten bende düşünüyorum hep karşı tarafta mi suç var
(1,399 puan) tarafından
Bence karşılıklı eltilerim bana kötü bişe yapsa kötü olurum ben onlara yapsam onlarda kötü olur kimse kimseye karisip etmiyor herkes kendi evinde  biz sadece güzel anlasiyoruz kimse kimsenin işine gücüne alcana karismzsa hiç problem olmuyor benim eltilerim düğün alışverisime bile hiçbirine gelmediler herşey benim istediğim gibi olsun kafa karistirmamak için gelinliğimi anca düğünde gördüler :)
0 oy
(800 puan) tarafından
Bnden çoook büyük hiç kıskanmam yani aksine iyi yerlere gelmesini isterim yaş farkından galiba ama yaşıt eltim olursa farklı olur bnce
tarafından
Hımmm büyük olunca daha mi iyi yani
(800 puan) tarafından
Aynen küçükle yarış halendesin resmen
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Melek gibidir eltim abla kardeş gibiyiz Bi insan kötü bşy yaşadığında elti yada görümcesiyle kötü biliyo diğer elitleri falan. Öyle değil o işte adı çıkmış bikere 
tarafından
Doğrudur canim hep denk geliyorum oyle postlara merak ettum
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bende merak ediyorum benim kaynım da 36 yaşında Kaynanam kız bulamıyor bulsa da ben de merak ediyorum:)))
tarafından
Kız kayninin yaşı geçmiş artık evlendin
0 oy
(10,074 puan) tarafından

Yani kime gore neye gore :D biz 2 eltiyiz. Eltim biraz fena gozleri felfecir okur ama ben ne etliye ne sutluye. Kime gore kotu simdi

tarafından
Yani bazende görmezden geleceksin
(10,074 puan) tarafından
Biz anlasiyoruz ya bana bi kotulugu yok valla. Gelir gider yer iceriz. Bana karsi biseyini ne gordum ne duydum. Onun problemi kaynanamlarla. Bende asla aralarindakine karismam. Benim kimseyle sikintim yok :)
0 oy
tarafından
Fena ötesi birşey benimki:) 
tarafından
Yaaa sana öylesi denk gelmiş kiz
tarafından
Birindwn  biri iyi olsa neyse ikisi birbirinden beter
tarafından
Ozaman en iyisi mesafeliolmak
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Bende merak ediyorum 2 eltim olacak inşallah ama herkes Türkiye nin bir tarafın da olur o yüzden hiç sıkıntı değil 
tarafından
Insallah iyiler denk gelir hepimize
0 oy
tarafından
Fazla samimiyet kurmazsan sorun yasamazsin inşallah ben öyle yapıyorum yoksa kıskançlık özenme durumları baya oluyor
tarafından
Eltim olsaydı bi çok merak ediyorum valla
tarafından
Kız neyini merak ediyorsun dertsiz başına dert arıyorsun valla
tarafından
Hahah kız işte olmayınca bilemiyor insan
tarafından
Kötü kaynananin iki kat kötüsünü düşün anlarsın işte düşün kaynana bile elti yanında masum bence en azından benim öyleydi
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Keske bir eltim olsaydi uaa 
tarafından
Hahahah Aynn bende oyle diyorum
(4,152 puan) tarafından
Bole cok monoton az kavga olurduu eğlenirdik ahahaha :-)
0 oy
(1,326 puan) tarafından
Bi iyi bikotu. Ama Allah vae  dogum yaptım cok baktı. Yemeğimi yaptı. Bazı konularsa çok düşünceli bazilrinda fesatligi var
tarafından
Yani kimse dörtdörtlük olamıyor
(1,326 puan) tarafından
Ayenn oyle canim
0 oy
(461 puan) tarafından
Evin tek oğlun karısı olduğum için ben guruptan cikim:)
tarafından
Haahhah en iyisi
(461 puan) tarafından
Çok iyi ya 3 görümce gitti evl3ndiler şimdi tekim kimsenin sorununu cekmiyom kıskançlık fesatlık yarış yok ça xoşşş
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Benden küçük eltim 19 yaşında çocuksu bir ruhu var güler yüzlü misafirperver öğrenmeye açık seviyorum yani eltimi
tarafından
Ne güzel canim anlaşabiliyorsaniz
0 oy
tarafından
Benim şuan yok olduğunda da yaşça büyük ve uzak olacağımız için sorun yaşayacağımızı sanmıyorum sevgi bencili bir insanım sevilmek benim için en önemli duygulardan biri ama kayınvalideme de şunu söyledim herkesi hakkettiği kadar sevdiğiniz sürece benim için sorun yok. O yüzden kayınvalidenle kaynınla arandaki güven ve samimiyet bu konu da önemli. Yoksa bilerek kötülük yapan insan sayısı dünya da az.. korkma sadece sev, sevginin karşılığı sevgidir çünkü 
tarafından
Aynn canim tabikide herşey karşılıklı
0 oy
(2,323 puan) tarafından
Eltilikle alakası yok insanlıkla alakalı bence yeri geliyor kardeş bile kötü çıkıyor 
tarafından
Elti postlarının çoğu bundan muzdarip
(2,323 puan) tarafından
Yani ben konuşmuyorum eltimle mesela o çok konuşmak istese de ben istemedim çünkü çok tehlikeli
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Allah iyi insan çıkarsın karşına canım hepsi öyle olmuyor merak etmee bizde 3 eltiyiz iyi anlaşırız herkes evinde yuvasında mutlu olsun 
tarafından
Aynn öyle canim birtek karşı tarafı suçlamamak lazım bazen insan hatayı kendinde araması lazim

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 329 göst.
30 Haziran 2022 Aile kategorisinde Oglumbirtanem (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 183 göst.
30 Temmuz 2023 Aile kategorisinde sweetlady (627 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 173 göst.
25 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Sevii (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 143 göst.