0 oy
522 göst.
Aile kategorisinde (2,244 puan) tarafından
Eşimin işi gereği kayınvalidemde kalıyorum yaklaşık 3 aydır çocuğum olacak önümüzdeki ay diyorum ki evimde olayım artık ablam bakacak bana diyorum yok 15 20 gün annemlerde kalırız annem baksın diyo bu günde dedim ki ablamlara gidim onda kalim yarın geldiğinde beni alırsın bana bahane buluyo yasak var ben gelip alamam ki aralarında hiç bi sorun da yok kendi ablasını annesini ben kendi ablam annem gibi görüyorum ama o benim ailemi benşmseyemedi ablama gidince doğru düzgün msj atmıyo aramıyor diken üstünde durduruyorum  ama kendi ablasına gidince ben hiç bi tavır yapmıyorum ki aksine çok güzelde anlaşıyoruz bi insan niye böyle davranır ki çok kırılıyorum

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bunu acikca esinle konus rahatsizligini dile getir 
(2,244 puan) tarafından
Saman alevi gibi adam akıllı konuşulmuyor ki anlamak istediği gibi anlar beni
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
O zaman sende onun gibi davran nasıl olduğunu anlasın
(2,244 puan) tarafından
Ben öyle davranmadığım halde benim aileme öyle davranıyor bem onun gibi davransam daha kötü davranır diye de korkıyorum
(1,939 puan) tarafından
O zaman eşine söyle ben senin ailene hiç bişey yapmıyor iyi davranıyorum sen neden böyle yapıyorsun de
(2,244 puan) tarafından
Konuşacam canım
0 oy
tarafından
Adamlar bizim ailemize mesafe koymak isterler. Ama kendi ailelerinin yaptığını görmezler haksız da olsalar allah yardımcın olsun 
(2,244 puan) tarafından
Öyle canım öyle gerçekten
tarafından
Allah yardımcın olsun canım
Sağ Salim kucağına alırsın evladını insallah
 Banada dua edermisin sağlıklı hayırlı evladım olsun diye
(2,244 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun tabiki ederim dua etmez miyim dünde bolca dua ettim zaten rabbim kucağını boş bırakmasın inşallah
tarafından
Allah razı olsun canım ♥️
0 oy
(424 puan) tarafından
Kaynananla falan Aran iyiyse onunla paylaş bu durumu 
(2,244 puan) tarafından
Çok iyi bi kadın Ke di annem babam nasılsa o da öyle iyidir ama alıngan birisi yanlış anlaşılmaktan korkuyorum
(424 puan) tarafından
Yanlış fikir vermek istemem ama ona anne size ne kadar kıymet verdiğimi görüyosun kendi annemde ayırmıyorum sağol sende beni evladın gibi görüyosun burda fazlasıyla rahat ediyorum hakkını ödeyemem ama ailemi de çok özledim onlarda beni çok özledi ablamda da kalmak istiyorum onlarla da vakit geçirmek istiyorum falan diye giril tatlı tatlı konuşursan neden kırılsın ki zaten üç aydır ordaymışaın
(2,244 puan) tarafından
Kayınvalidem ben ablamda kalim bi kaç gün desem bişe demez eşim bahane buluyo ki yada doğru düzgün msj atmıyo vs vs
0 oy
tarafından
Zaten çoğu hep benim ailem hep benim ailem diyo sanki kadınlar damdan düşmüş ailesi yok gibi.. Allah yardımcın olsun 
(2,244 puan) tarafından
Ailesiyle ayrılamıcaktı benimle niye evlendi anlamıyorum
0 oy
tarafından
Bence git evine kalma annesinin yanında kendi ailene gidemiyorsan onun ailesine de gitme onun ki anne bacı da senin ki patlıcan mı 
(2,244 puan) tarafından
Martta evime gidecem allahın izniyle 10u 15i arası doğum yapacam yine burda kalalım 15 20 gün diyo valla kaç gündür sinir stres
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Buna en başında taviz vermemek en güzeli canım tabiki ailen gideceksin 
(2,244 puan) tarafından
Konuşuyorum böyle falan diyorum bana diyo ki kendi aileni tuttuğun kadar beni önde tutmadın ona verdiğin değeri bana vermedin falan diyo
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Canım benim eşimde öyle resmen kendi ailesi insan bizimkiler değil gibi davranıyolar
(2,244 puan) tarafından
Ama yanına gidince melek güler eğlenir saygıda kusur etmez konuşur şakalaşır aileme ablama desem inanmaz yani o derece ama beni götürene kadar bi bahane falan bulur yani 8 aylık evliyim çözemedim
(1,337 puan) tarafından
Bizde aynı işte ama ben 4 yıldr çözemedim :D

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 1,251 göst.
18 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Aslihanny (75 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 261 göst.
29 Nisan 2023 Aile kategorisinde Aze ak (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 365 göst.
15 Kasım 2021 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu