0 oy
293 göst.
Aile kategorisinde (19 puan) tarafından
Hanımlar merbaha sizlere bişey sorcagum 

Kayınpederim vefat etti eşimle Bn konuşurken kaynanam da Bi köyde kalıo kızkardeşiyle amcaoğlularıyla evlenmişler cümbür cemaat kalıolar eşimle evlenince şehir merkezinde oturuyoruz kayınanam ara sıra gelio kalmaya ilk zamanlar hiç sesi çıkmaz otururdu şimdi Bi dillendi bni deli edecek hale geldi sürekli kardeşinin gelinini övüo memnunum diyor dün akşam eşim geç geldi yemek yaptım negüzel  eşimi beklioz aradım cvp vermedi gelmesine yarım saat vardı bu arada bebegim var 5 aylık neyse bekliyorum kaynanam geçti mutfaga yiyecegi kadar koydu tabaga bnde anne beraber yeseydik oğluna gelince sofra koyarız dedim Bn acıktım sen kocanla ye dedi kendi yedi yedi geçti köşeye nasıl sinirlendim hep böyle yapıo akşam kadar geçer mutfaga dolapta ne varsa yer içer oturur banada hiç gel yiyem içelim demez hep kendi karnını doyurur 2 sene oldum 1 senedir hep böyle yoruldum artık ya bnde mi sorun alamıom eşim hiç bişi demio ya Bn mi abartıom bnde mi sorun anlamıyorum

11 Cevaplar

0 oy
(921 puan) tarafından
Birak yesin acikiyordur belki sende esinle ne güzel iste
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bırak yesin. Dert etme böyle şeyleri kendine 
0 oy
(119,425 puan) tarafından
Kiz kocanla bas basa ye iste ne guzel
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Tek sorun buysa abartıyorsun cnm bnce bırak yemek istediyse yesin sende eşinle ye veya koy bi tabakta kndine otur sofraya yiyin eşin gelince ona ayrıten hazırla sonuçta senin evin orası onun grl yiyelim demesine ne gerek var ki
(19 puan) tarafından
Ben ailemdem cevre den öyle görmedim ki bişey yiceksem o insanla yerim gel yiyelim DİE teklif ederim mutfakta yiyip yiyip gelmem kayınnamın evine Bile gitsem izinsiz dolabını açmam biraz yaşam tarzlarımız farklı
(1,451 puan) tarafından
Anlıyorum seni cnm bizdede öyledir ama takma bunu evinde misafir sayılır sonuçta bişey desen kalbi kırılır belki
0 oy
(826 puan) tarafından
Yesin işte ne varki bunda
0 oy
tarafından

Ben burda kaynananda bi soeun bulamadim. Ne guzel esinle ye esini bekle demis. Esin yalniz yemesin onunla ye diye bence saygi gostermis bosver gel yiyelim o da gelince yer dememis

0 oy
(1,337 puan) tarafından
Iyide canim herkesin bunyesi bir değil sen kadina sormalısın o evinde misafir anne acıktınmi sana kurayimmı sofra filan diye o sana neden sorsun acikiyordur yiyordur mesela ben saat başı sorarim kayananam gelince belli mi olur ben acıkmam o acıkır filan yaptığnda bisi yok öyle alinacak haa diğer gelini övmesine sinir olmana anlıyorum ama yemek konusunda yanlışsın
0 oy
tarafından
Ee acikiyodur.siz geç yiyosunuzdur..yesin ne olucak ..niye.sinir olsun.ki.illa sizinle beraber yemek zorunda degilki..
0 oy
(806 puan) tarafından
Gerçekten çok garip dertleriniz var Allah başka dert vermesin. Yerse yesin bırak işte. Onun yerine sürekli sen ve eşinin arasında olsa bu kez diyeceksiniz hiç bir yerde rahat yok hep birlikte bizimle. Sende başbaşa ye iç eşinle işte daha ne istiyorsun... Herkesin midesi bir değil ayrıca aynı evde yaşıyorsan yediği içtiği şeyi ikram etmesine ne gerek var sen de al ye yada yanina otur ye... Abartıyor muyum demişsin evet abartiyorsun canım...
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Ne guzel işte kocanla basbasa yiyon :D
0 oy
(386 puan) tarafından
bence abartıyorsun  yesin ne varsanki sende eşinle ye 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 776 göst.
14 Aralık 2018 Aile kategorisinde Anb (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 230 göst.