0 oy
256 göst.
Aile kategorisinde (135 puan) tarafından
Kizlar abimin eşi sezeryan doğum yaptı da hastaneye gitcem yiyecek nr götürülür ne iyi olur fikir verir misiniz 

20 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Tavuk çorbası maden suyu sakız canım 
-Reklam-
0 oy
(439 puan) tarafından
Normal yuyecek yanina kayisi suyu her şeyi yiyebilirsin ama sadece kayisi suyu götürün yanina
0 oy
(472 puan) tarafından
W saat sonra eşim bana paça çorbası almıştı meyve suyu normal su
(472 puan) tarafından
2 saat sonra yedim
0 oy
tarafından
Bol sıvı tuketmeli meyve suyu kahve tavuk suyu corbasi bunlari tukettim ben geçmiş olsun canim gözünüz aydın 
0 oy
(3,922 puan) tarafından
Tavuk suyu corba ya da pirinc çorbası  hoşaf 
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Tavuk suyu canım bol bol 4 gün onla beslenmedim
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Kuru meyvelwrden hoşaf yapabilirsin
0 oy
(882 puan) tarafından
Sütlaç. Kayısı suyu . Çorba tarzı yiyecekler 
0 oy
(395 puan) tarafından
Hoşaf sütlaç sıcak kafeinli içicek kahve çay olabilir çorba birde 
0 oy
tarafından
Ikisi bir arada Nescafe götür Çünkü o onun üzerindeki narkozu atmasına yardımcı olacak ve tatlı bisküvi götürebilirsin ekmek zaten yememesi gerekiyor tuvalete çıkamamaya bilir o yüzden tavuk suyu Herkesin dediği gibi evde yapım olarak götürebilirsin bağırsaklarının sağlığı için bir de su içebilir gazını falan çıkardığı zaman gaz yapmayan her şeyden yiyebilir zaten
0 oy
tarafından
Hastane ye yiyecek bir şey almıyorlar pek canım doğum yapalı ne kadar olsu bilmiyorum da katı bir şey yiyemez bir süre incir hoşafı çok güzel süt yapar hoşaf götürebilirsin 
0 oy
(10,090 puan) tarafından
Tavuk suyu corba yada iciyorsa kellepaca kesinlikle
0 oy
(10,459 puan) tarafından
Kayısı hoşafı çorba katı yememesi lazım
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Herkes yazmış ama bende yazayım tavuk suyuna çorba , komposto veya kayısı suyu rezene çayı olabilir gazını rahat çıkarır 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Sıvı tüketmesi gerekir.Çorba ve meyve suyu nescafe götürebilirsin .
0 oy
tarafından
Çorba götür canım tavuk olablr hem tok tutar hem kabız yapmaz kayısı kurusu al hem süt yapar hem WC ye çıkartır Nescafe olabilr şekersiz iyi gelir rezene anason çayları olabilir rahatlatır 
0 oy
(165 puan) tarafından
Kayışı suyu kayısı hoşafı kuru kayısı:)) kayisinin her türü şekersiz acı kahve bitter cikolata 
0 oy
(568 puan) tarafından
Katı yesin dediler mi ona göre alın onca gaz yapmasinlazim bu arada bitter çikolata ve kahve iyi gelir 
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Yoğurt çorbası götürme doktor gaz yapar yeme demişti bana en güzeli hoşaf kabız olmamak lazım 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Tavus hasla  corbasi olur cnm komposto kayisili üzümlü felan cok önemli. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 176 göst.
25 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hasret03 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
10 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 405 göst.
0 oy
16 cevap 603 göst.
16 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,475 soru

11,420,927 cevap

34,975 kullanıcı

...