0 oy
227 göst.
Aile kategorisinde (233 puan) tarafından
Kızlar size bir şey sormak istiyorum Burada kimin haklı veya haksız olduğunu söyler misiniz kızlar benim bir görümcen var sahtekar dolandırıcı gibi eşinden hala boşanmadı Çünkü Eşi yurt dışına kaçtı Orada bir kadınla evlenmiş bu da burada kafayı yemiş eşim görümcemle konuşmuyor kaç kez eşimin başı belaya girdi onun yüzünden eşimin 15-20 milyarı gitti benim ise 2 bileziğim gitti Onun yüzünden insanlara borçlanıyor sonra eşyaları Satmaya çalışıyor ve satıyor eşyaları bu sefer yeni eşyalar alıyor bir daha borç yapıyor bir tane engelli çocuğu var 7 milyar maaş alıyor kayın babam ona ev verdi bedavaya oturuyor erzağıni  bedavaya geliyor elektriği her şeyi bedavaya geliyor ama o para ona yine gitmiyor ayrı mesele bizlerden de istiyor Geçenlerde şofbeni bozulmuş eşimin adını vererek dükkanın adını vererek demiş ki kardeşim Oluyor Ona gidin o size parayı verir eşimde kesinlikle onunla küs eşim Ondan sonra beni arıyor Halime'ye söyle yaptıracak mıymış Ben de arayıp sordum adam 100 lira istiyor tamam Murtaza versin Akşama 100 lira veririm size o günün akşamına mesaj yazdım Halime abla parayı getirecek misin Çünkü eşyaları satıyor herkese borcunu ödemesini biliyorsa Bana da ödesin O da tamam dedi parayı Şu an bir yere göndereyim mi yarın gönderirim gibisinden dedi Yarın oldu dedim ki halim abi Parayı gönderecek misin Murtaza mı istiyor hayır dedim Ben istiyorum dedim dedi Sen kardeşini benim aramdaki konuya karışamazsın nasıl karışamam Ben onun eşiyim dedim karışırım Bundan sonra sık olacağız Kimseye para yedirmeyeceğiz dedim O da dedi ki bana gelince mi sıkı oluyorsunuz onun yüzünden 15-20 milyarım gitti 2 bileziğim gitti hala nankörlük peşinde Ondan sonra gitmiş büyük abisine şikayet etmiş beni büyük abisi beni aradı Melek dedi Halime ağlıyor ondan para istemişsin Evet abi dedim dua etsin 100 lira istedim 15 milyara 2 bileziğim istemedim dedim dedim senin hatırın için susuyorum dedim ve konuyu kapatıyorum dedim Vicdan nasıl rahat ediyorsan öyle yapsın ondan sonra buna bir Zırnık yok abi işte tamam dedi konuyu kapattı ertesi gün abisini demiş ki bana birleşin de bana eşyalar alın O kadar sinirimi bozuyor ki gidip de alasım geliyor 9 aylık hamileyim özel hastane doğum yapmam gerekiyor hastalığı nedeniyle 6 milyar istiyorlar çocuğum bazı eşyaları Tamam değil hala gelmiş para koparma derdinde eşim zaten 2 aileye bakıyor 

2 Cevaplar

0 oy
(3,926 puan) tarafından
Amannn ahklisin bacim cok bile sabretmissin.  Gıcık oluyorum  başkasının  sirtindan geçinmeye  çalışan  uyanıklara. Ayağını  yorganina göre uzatsın  o da. 1 lira verme bundan sonra. 
(233 puan) tarafından
Öyle dedim zaten oda gitmiş herse beni rezil etmiş 11 aylık gelinim  canım yaptığına bak
(3,926 puan) tarafından
Amannn salla. Esin de farkindaysa muhabbeti  en aZa indir .
(233 puan) tarafından
Konuşmuyorum zaten canım bana trip atıyor:D
-Reklam-
0 oy
(119,598 puan) tarafından
Cok sabirlisin sen iyi dayanmissin
(233 puan) tarafından
Valla canım en sonunda tak etti artık bıktım bundan artık ayrı mesele sen bir şey işte hayatta vermez ama elin gavatlerı tahdit ediyor nasıl para veriyor

İlgili bir soru bulunamadı

381,714 soru

11,427,831 cevap

34,987 kullanıcı

...