0 oy
155 göst.
Diğer kategorisinde (392 puan) tarafından

Tam bir ay oldu böyle sol göğüs altıma sanki sivri birşeye kesik atıyorlar serçe parmağımı sivri köşeye çarpmışım gibi ve dinmeyen bir ağrı sürekli oluyor geçmiyor 25.haftamdayım 21.haftamdan bu yana böyle dayanamıyorum artık sinirlerim bozuldu bu ağrı yüzünden aynını yaşayan ne olduğunu bilen var mı acaba doktorum normal dedi ama ben artık ağrıdan duramıyorum sağa yat geçmiyor sola yat geçmiyor ağrı sonrası sanki karıncalanma uyuşma oluyor  :'(((((

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gebelik ile ilgili soru sormuşsun ya kimseeee bakmamış bile posta dedikodu Cinsellik vs olsaydı şimdi 300 500 kişi bakardı 
tarafından
Evet bu gazla açtığı post kapadı..
(1,329 puan) tarafından
Gazın kaynağı belli oldu:DD
tarafından
O kadar da şey yazmıştım varya tövbe bir daha ya
(392 puan) tarafından
Kimsenin gazıyla hareket edecek yaşta değilim haksızlık yapılıyorsa konuşurum gaz değil gerçekler!!!
tarafından
Tekrar aynı şeyleri yazamayacağım birşey demiyorum canım. Burası da böyle işte..
-Reklam-
0 oy
(2,447 puan) tarafından
Ben biliyorum mesela bunu cevap yazayım. Bebeğin pozisyonundan ve rahmin diğer organlarına baskı yaptığı için kemiklerin acısı o. Maalesef ilerleyen haftalarda bebek büyüdükçe daha da acıyacak canim. Ben acidan ağladığımı biliyorum. Magnezyum iç, soda iç ve olabildikce uzan 
(392 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun çalışıyorum o yüzden mi ağrım çok oluyor acaba diye de düşünüyorum bazen
(2,447 puan) tarafından
Uzun süre aynı pozisyonda kaliyorsan olabilir canım çünkü bebek şuan göğüs kafesine yakın onun da baskısı var tabi
(392 puan) tarafından
Evet gün içinde bazen sabit kalmak zorundada kalıyorum Sağlıkla bi doğsun hayırlısıyla bazen acıya dayanacak gücüm kalmıyor rabbim sabır versin de sağ salim bebeğime kavuşayım inşallah
(2,447 puan) tarafından
Nefes egzersizlerine bak kuzum faydası olur inşallah. Şifa olsun
(392 puan) tarafından
Tamam canım çok çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(160 puan) tarafından
Bebek şuanda göğüs kafesinize çok yakin organlariniza baski yapiyodur ilerleyen zamanlarda biraz dahada artar benimde olmustu 
(392 puan) tarafından
Hiçbirşeyin faydası olmuyor mu canım peki :((
(160 puan) tarafından
Yani nefes egzersizi yapabilirsin nette vardi yani ssimdi bebek buyudukce kemiklerde esniyecek agrilar olagan seyler kimisinde siddetlide olabiyo doktora danisip cok agrin oldugunda parol icip hafifletebilirsin zaten sadece parol iciliyor hamilelikte
(392 puan) tarafından
Allah razı olsun teşekkür ederim verdiğin bilgiler için normal demişti doktorum tekrar konusucam doktorumla
(160 puan) tarafından
Rica ederim ama dogru soylemis normal bu agrilar canim
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Bnde 26 haftaligm ama oyle dayanlck bi agrim yok gecms olsn.
(392 puan) tarafından
Teşekkür ederim olmasın da inşallah hayırlısıyla bebeğini kucağına alırsın

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 70 göst.
0 oy
1 cevap 67 göst.
19 Mart 2023 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,161 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
15 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sirine_36 (205 puan) tarafından soruldu
0 oy