0 oy
253 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (924 puan) tarafından
Kızlar dün kızımı sağlık ocağına goturdum karnında kızarıklıklar vardı oyuzden öncesinde beklazon surmustum korelmisti iyilesiyordu ama doktor beklazon da kortizon var kullanma dedi şurup yazdı alerji olmuş dedi iki gündür yumurtayı yasakladı vermedim yumurta ama suruptan sonra baya kızarıklıklar dağıldı ve korelmisken tekrar dağıldı kızardı kızım uyuyor resmini atamadım şuan ama suruba devam etsem mi bilemedim krem vermedi çocuk doktoruna goturecem hafta içi suruptan sonra dağıldığını eminim beklazon geçirmişti şurubu kesiyim mi devam mı edeyim 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Şuruba devam et 
-Reklam-
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Canım bazı alerji şurupları da alerji yapıyor. Kızımda geçen sene alerji oldu bütün vücudu. Şurup vermisti daha beter yaptı suruptan sonra serum falan verildi.  Bide bı arkadaşım beyaz kalıp sabunla yika falan demişti öyle de yaptıktan sonra geçti.. Neyin alerji yaptığını bile anlamadık. Bana üzümden gibi geldi ama 1 yaşından beri üzüm yerdi hiç bişey olmamıştı. Geçen sene yüzü gözü her yeri hem şişti hem kızardı. Birde kalıp beyaz sabunu dene canım. 
(6,047 puan) tarafından
Şurubu da kes bence. Ben kızıma şurup yazan doktora ertesi gün gittiğimde  şurubu kesin demişti. Sağlık ocağı doktoru da değil. Çocuk doktoru.
(924 puan) tarafından
Tamam canım şurubu kesip bikac gün bekletin zaten hafta içi goturecem çocuk doktoruna mi.gidecem özele goturecem
(6,047 puan) tarafından
Özele de gitsen çocuk doktoru bakmalı. Devlet hastaneleri bir süredir çok yoğun değil devlette çocuk doktoruna da goturebilirsin. Ama şurubu kes bir iki gün de kalıp sabunla yika geçmezse goturursun canım. Zaten randevu alsan anca günü gelir
(924 puan) tarafından
Eşimin iş yeri özel sigorta yapmis canjm  oyuzden özeli tercih ediyorum sigortadan yararlansın diye
(6,047 puan) tarafından
Fark etmez canım orda da çocuk doktoru muayene eder zaten giderken ilacını da goturursun dersin daha da arttı kullanınca diye.  Zaten oda kullanma der kesin. Kullandığın üzümü falan da anlatırsın zaten. İnşallah gerek kalmadan geçer.
0 oy
(16,291 puan) tarafından
Kaşıntısı var mı aklıma ilk u yuz geldi valla. Benim kızımın da ilk karnı kızarmıştı sonra vücuduna yayılmıştı 
(924 puan) tarafından
Kasinmiyor canım
0 oy
tarafından
Doktorun numarası varsa bi resmini at bence yoksada şurubu kes hastanede tekrar göster

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 189 göst.
8 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde elis (2,020 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
1 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Beyyzaa992 (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 219 göst.
0 oy
7 cevap 117 göst.
5 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Honeycan (4 puan) tarafından soruldu