0 oy
205 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (92 puan) tarafından
Arkadaşlar hamileyim ve yüzümde çok fazla sivilce var ben de farmasinin Dr C. Tuna markali çay ağacı yağını kullanıyorum fazla degil haftada bir falan acaba bir zarari olur mu ki kullanan var mi ?  17+4 hamileyim bu arada

6 Cevaplar

0 oy
(3,527 puan) tarafından
Bence olmaz canım haftada 1 den bitkisel içerikli bi ürün zaten 
(92 puan) tarafından
Ben de bitkisel olmasina güvendim sonucta düşününce hamilelikte krem vs kullaniliyo makyaj yapılıyor ve her ihtimale karsi fazla da surmuyorum minik bir pamuga bir kac damla damlatip sadece sivilce olan bolgelere kullaniyorum ve faydasini da gördüğümu de hissetmeye basladim o yuzden birakmak da istemiyorum yine de bir sorayim dedim
-Reklam-
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Sürebilirsin canm. Sadece siviocdy sur ama. Baska yere helirse deri altındaki sivliceyi çıkarır
(92 puan) tarafından
Evet canim satan kisi de oyle dedi tesekkur ederim icim rahatladi
0 oy
(4,647 puan) tarafından
Bence birşey olmaz ya yüze uygulanıyor sonuçta 
(92 puan) tarafından
Insallah canim aslinda ben de oyle düşünüyorum
(4,647 puan) tarafından
Ayn cnm yani içilmiyor ki
0 oy
tarafından

Be her akşam kullanıyordum ya. Çok güzel değil mi çay ağacı yağı <3

(92 puan) tarafından
Evet guzel canim ama ben her aksam kullanmaya korktum ne olur ne olmaz diye haftada bir ya da iki oluyor en fazla
tarafından
Zararı senin vücut tipine göre değişir bence. Hamilelikte zararı olacağını da düşünmüyorum ben kullandım çünkü hala da kullanırım
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Çoğu zararlı şeyi içermiyor zaten. Oldukça temiz o markanın ürünleri. Kız kardeşimle ikimiz toniğini ve yağını kullandık çok memnun kaldık.
(92 puan) tarafından
Ben de memnunum canim 3 haftada bile hafiften fayda gormeye başladığımı hissediyorum
0 oy
tarafından
Valla farmasinin butun ürünleri güzel kullanamabilirsin bende herseyimi ordan alıyorum baska marka tercih etmiyirum hem dogal ve bitkisel onlarin zarari ollmaz
(92 puan) tarafından
Evet ben de bitkisel icerikli oldugu icin bunu tercih ettim canim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 118 göst.
19 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 63 göst.
14 saat önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hicrannn (1,066 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde kubra1992 (3,551 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 70 göst.
11 Eylül 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Glhnmhmmd (469 puan) tarafından soruldu

377,940 soru

11,312,603 cevap

34,745 kullanıcı

...