0 oy
330 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hayatta kimileri annesiyle kimileri babasıyla kimileri evladıyla kimileri de esiyle imtihan olur  bence en zoru da evlatla olan imtihandir (Allah korusun)

Ben şu an icin eşimle imtihan olduğumu düşünüyorum peki ya sizin ımtihaniniz kim?

24 Cevaplar

0 oy
(682 puan) tarafından

Benim imtihanım hayatla :ermm:

tarafından
Hepimizin  oyle ama ilk sirada esim var sanki:/
-Reklam-
0 oy
(992 puan) tarafından
Benimki kendimle kendim herkese derdim :(
tarafından
A neden cnm:(
0 oy
tarafından
Kendimle.....
0 oy
(1,348 puan) tarafından
Herkkesle anne abi abla eş kardeş baba 
tarafından
Allah yardımcın olsun cnm cook zor:(
(1,348 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun canım benim imtihan diyip sabrediyoruz işte
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Gurbetlik le 
tarafından
Bide. O var tabi
0 oy
tarafından

Evladimla.   Kaynanam la annemle sağlık problemi ile Hayatla.  Bir tek eşimden imtan edilmiyorum rabbime şükürler olsun. 

tarafından
Ne guzel cnm masallah
Allah yardimcin olsun
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Oglumla arkds ortamimla imtihandayim
tarafından
Allah yardimcin olsun cnm evlat cok zor
tarafından
Evt hemde çok zor hele bi buyusun baklim öz babayı görmek isticekmi tanimk isticekmi
0 oy
(472 puan) tarafından
Çok şükür kimseyle yok 
tarafından
Ne guzel cnm Masalalh
0 oy
(800 puan) tarafından

Galiba kendimle 

Kendim yüzümden de eşimle 
Yada herkes beni suçluya  suçluya bnde kendimi suçluyorum        off çok karıştı:(
tarafından
Cok zor gercekten cnm Allah yardimcin olsun
(800 puan) tarafından
Amin hepimizin inşallah
0 oy
(707 puan) tarafından
Bende hep aynı şeyi düşünüyorum.Benim imtihanim anne baba ve eş şeklinde.Neden herkesin bir kişi de ben hepsiyle imtihan oluyorum diye düşünmüyor değilim yani.Bide geçim sıkıntısı diğer imtihanim.Evlatlarimdan yana yüzüm güler inşallah tek umudum onlar.
tarafından
Allah acilarini gostermesin ınsallah cnm hep mutlu huzurlu olun:)
(707 puan) tarafından
Amin canım hepimiz mutlu olalım inşallah.
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Benimde yok şuan için çok şükür herseyimiz iyi tek sıkıntı maddiyat la olan imtihan onda da allah büyük 
tarafından
Evet  cnm inanki o hicbiseymis daha buyuk seyler yaşayınca daha iyi anliyi insan
0 oy
tarafından
Bu aralar annemle sanırım 
tarafından
Allah yardimcin olsun cnm
tarafından
Sağol canim
0 oy
(942 puan) tarafından
Kocam ve kaynanam
tarafından
Korkulu ikili
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Insan neyle imtihan edildiğini kestiremezki. Biz şunlari deriz aslında başka şeydir . Imtihan bitmez . Bi gun varlik bigun yokluk bigun sağlık bigun hastalık bigun eş bigun anne baba. 
tarafından
Suan icin eş sanırım  
Görelim mevlam neyler neylerse guzel eyler hakkimizda hayirlisi olsun
0 oy
tarafından
Benim imtihanimda eşim ve ailesi
tarafından
Aileainden yana bi sıkıntım yok sukurler olsun eşimde düzelicek inanıyorum Allahin izniyle
ALLAH seninde yardimcin olsun cnm
tarafından
Amin cnm hrpimizin insallah
Biz severek aldik cok mucadele ettik ama gel gor ki ailesi beni istemedigi icin cok huzursuzluk yapiyodu evime tasiyodu oglunu doldurup üstüme ginderiyodu kavgiz hic eksik olmazdi cnm hatta eşimle hic muhabbetimiz kalmamıştı surekli ailesi yu,unden kavga ediyoduk ve esim onalr yuzunden beni aldatti ki cok seesine ragmen ogrendigimde yemin ederim ailem yüzünden oldu hic muhabbettimiz yoktu hep kavga ediyodum dedi bende ailesine resti cektim artik gidip gelmiyorum
tarafından
Oyle aileye en iyisi canim Allah eşinle daima mutlu etsin inşalalh:)
tarafından
Amin cnm cumlemizinl insallah
0 oy
(2,466 puan) tarafından
Sanırım eşimle
tarafından
Maleseff;((
0 oy
(747 puan) tarafından
Gurbetlikle.Kalsam aileme özlem,ailemin yanına gelince eşime özlem.3.gün özledim gelip aliyim diyor :(
tarafından
Bnde 20gun oldu ailemin yanina geleli 1yildir gelmiyodum o yuzden bu kadar cok kaldım  pazartesi gelicek benim esim de
(747 puan) tarafından
Bende Pazar günü geldim ailemin yanına.Önümüzdeki haftasonu gelip alcam diyor.Hamileyim daha kışa kadar gelemem güya 1 ay duracaktım ama insan eşinide özlüyor
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Benim doğdum doğalı imtihanım babamdır . Dediğin gibi Rabbim evlatla sinamasın inşallah kimseyi 
tarafından
Aminn cnm aminn
Allah seninde yardimcin olsun cnm
0 oy
(337 puan) tarafından
Allahima şükür hiç bı sıkıntım yok hiç biriyle maddiyat sıkıntımız var oda zamanla çözülür kimseye zarar gelmesinde
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Bende eşimle imtihan oluyorum her halde 

İlgili bir soru bulunamadı

381,233 soru

11,413,252 cevap

34,957 kullanıcı

...