0 oy
377 göst.
Aile kategorisinde (2,870 puan) tarafından

Yemek bende temizlik bende birlikte yaşıyoruz işe de haftada 1 gidiyorlar zaten tüm gün evdeler canimi sıkıyorlar 

Yanı bu kadın daha 40 yaşında ya insan azicik olsa bari yemeğe düşünür benim eşim butungun işte ben onun ailesine yapıyorum o yemekleri dimi 

Hayır yani bari ne yemek yapacağımızı düşünsün sabah buzluktan et fln çıkarsın o bile yok herşey bende tüm gün tiktok elinde ergenler gibi bende evin kaynanası 

Ilk fırsatta ayrı çıkacam valla

11 Cevaplar

+1 oy
(6,859 puan) tarafından
Kauinvaliden mi kiz :D
(6,859 puan) tarafından
:D kiz keske bende onun yerinde olsam. Oh bebelri buyutmus evlendirmis gel keyfim gel yapio oh mis :) sen gibide gelinim varr tadundan yenmez :)
(2,870 puan) tarafından
Hayır bide dün kalkmış diyor ki simit mi yapsakk bak bak bak bende dedim ki yapmasını bilmiyorum hemen tarifi çıkardı kalktım odama geldim oda hayatta yapmaz  öyle kaldi
(6,859 puan) tarafından
Sen yap istiyor.. keske küçük yasta evlenmeseydin cnm. Keske ayrı evleriniz olsaa..
(2,870 puan) tarafından
Keşke ama işte eşimi de seviyorum ya 3 sene oldu hala hiç fikrimi değiştirecek bisey yapmadı o konuda mutluyum evde dursaydım belki daha kötü hayatım olacaktı benimde nasibim buymuş illa ki bir gun ayrı evim olacak gülü seven dikenine misali
(6,859 puan) tarafından
Aynennoyle cnm
-Reklam-
+1 oy
(507 puan) tarafından
Aynı dert bendede var . benın postumu gordunmu dun actkım 
(2,870 puan) tarafından
Yok dur bakim
+1 oy
(14,020 puan) tarafından
Yani şimdi düşünüyorum da evde gelini varken kalkıp yapmıyor kendince ona bu rahatlığı veren sensin herseyi yaparsan kadın da oh be yapıyor der yayılır koltuğa niye birlik kabul ettin ki en başta 
(2,870 puan) tarafından
Çünkü koca yokmuş gibi küçük evlendim daha kendime zaten güvenemedim tek basima tamam yayılsın ama yemek konusunda bari ya dün hiç bisey yapmadım aç kaldılar ailesine düşünsün en azından ben ne bulsam yerim karnımı doyururum
(14,020 puan) tarafından
Konuşun canım söyle ona yemek konusunda yardım et bana başka bir şey istemiyorum falan de
0 oy
(27,340 puan) tarafından

Tıktok mu :D Allah'ım ya

(2,870 puan) tarafından
Hee aynen
0 oy
(50 puan) tarafından
Canim sana cok uzuldum umursamaz dusuncesiz insanlarla yasamanin ne demek oldugunu ben biliyom ama kaynanana cok guldum hani ergen cocuklar olur ya herdeyi anasi yapar kendi telde takilir ben senin yerindd olsam sokardim lafi
(2,870 puan) tarafından
Yok be ben şu susmamdan kaybettim hep hiç öyle laf edemem oda bunu bildiği için boyleb
(50 puan) tarafından
Kiyamam yapma oyle be saygida kusur et ne kendini ezdir
0 oy
(3,794 puan) tarafından

Sen kaç yaşındasın eşin kaç yaşında kiz. 40 yaşında kadin dedigin kaynananmi. Anamm benim okuzle yaşıt hatta bi yaş küçük.  Kendimi yaşlı hissettim bian ben 15 yaş küçüğüm ondan ama genede bian ne bilim. Alakasiz oldu konudan.  Herşeye maydonoz oluyom ben:D

0 oy
tarafından
Benim kaynanamla.evim alt üsttu bende onalrda yedim içtim 2.5 yıl kadar bana bile birakmiyrodu yemeği kendi kalkıp yapıyordu ayda yılda bir ben yapardım alistirmadim mesela bişey yapıyorum telefon ile konuşuyorum evime çıkıp iniyorum bakıyorum ki yapıyor bide öğlen yapıyor canı sıkılıyor diye çok şükür ayrıldım herşeyimi kendi kafama göre yapıyorum darısı sana canim
0 oy
tarafından
Sende de canım öğlene ne yapacaz akşama ne yapacaz de pilavı ben yapım çorbayı sem yap de çağır yani sen ymeek yaparken onu orda rahat oturtturma
0 oy
(8,566 puan) tarafından
İnsanı delirtir :)
0 oy
(196 puan) tarafından
Canım çok üzüldüm ya bence sende sal kendini hiç bişey yapma illaki biyerden sonra kalkıp yapıcak mecbur allahıma şükür kaynanamla altlı üstlü oturuyoruz çalışıyo ona rağmen hiç bi iş beklemez benden hamile kaldığımdan beri gelir yemek yapar getirir bulaşığımı toplar şuan annemde geldi bana ikisi birlikte bulaşık topluyo yemek yapıyolar benide yerimden kaldırmazlar :)) 
0 oy
tarafından
Kayinvalideden mı bahsediyorsun. :)

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 375 göst.
29 Mart 2020 Aile kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 428 göst.
15 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 225 göst.