0 oy
305 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (888 puan) tarafından
Kizlar oğlum 5 aylik diyetisyene gidiyorum 15 kilo kadar fazlam var emziren Anneler daha hizli veriyormuş sizcede oylemi  aylik kaç kilo veriyordunuz Bebegimi sadece anne sütüyle besliyorum bu konudaki fikriniz nedir doğum sonrası kilo vermiş anneler yazabilir mi teşekkür ederim.  

10 Cevaplar

0 oy
(5,373 puan) tarafından
Yalan bence o ya emziriyom hiç veremedim 
(888 puan) tarafından
Valla diyetistene gidiyorum 79 ile basladim bakalim kaca kadar incem şu anda 75 oldum
(11,280 puan) tarafından
Tuba yiyomusun ama :D
(888 puan) tarafından
Yuksek ihtimalle yiyiyor bence
(5,373 puan) tarafından
Yiyom canım ben diyet manasında demedim hani emzirmek kalori harcatıyo fln diyolarya güya oturduğumuz yerden kalori yakıyomuşuz o yalan yani bence :) emzirmekle alakası olduğunu düşünmüyorum
(11,280 puan) tarafından
Kız ben verdim iste :D tatli cok asiri yedim. Ama kizartma ekmek makarna pilav yemedim ve gunde 5litre su iciyodum. 74 ile doguma girdim oglum 2 aylikti 60 kiloydum
-Reklam-
0 oy
(775 puan) tarafından
Bende diyetisyen destegi ile diyt yapiyorm canm. Oglum 10 aylik emziriyorum. 1 ayda 7 kilo verdm. Egzersizde yaptim canm
(775 puan) tarafından
Ya online iletisim kuruyorm. Yagdanmi gitti bilgim yok. Ama cok iyi inclmelerm var. Ozellikle yanlarmdan kilom vardi eridi. Az kaldi
(888 puan) tarafından
Bence diywtisyenle verince insan vücudunun heryerinden veriyor peki hiç kacamak yaptin mi tatli tarzı yada başka yiyecekle yoksa ödül verdimi diyetisyen
(775 puan) tarafından
Yapiyodm arada ya. Esim saolsn hic destk olmuyodu. Borek tatli istiyodu. E yapinca insnn canida istiyo. Arada nefsimi korleyeck kadar yiyodm. Diytsynde 3. Listemde tatlida koymus. Ogle yemegine canm ne istiyosa yeme iznide.
(213 puan) tarafından
Hangi diyetisyenle yaptiniz bende hamilelikte online diyetisyen ariyorum
(775 puan) tarafından
Istersen Ozeldrn numarasini atabilirm canm  wp den iletsm kurdk
0 oy
(11,280 puan) tarafından
Ilk zamanlar cok veriliyo valla canim ben butun kiloyu ilk 2.5 3 ayda verdim sobra durdu
(888 puan) tarafından
Işte tatlı yedim hep kiloyu alinca dur dedim kendime diyetisyene yazıldım
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Dogumdan snra baya kilo verdim gel gorki smdi habire yiyorum emziriorumda aldim yine kilo kndimi zaptedemiorum
(888 puan) tarafından
Zaten o kadar zorki kendini tutmal görüntüme bakıyorum sonra vazgeçiyorum yemekten
(5,912 puan) tarafından
Iste ben vazgecemiorum bana bir haller oldu
0 oy
(692 puan) tarafından
Valla millete maşallah hamilelikte 9 kilo aldım doğumda 5u gitti şimdi 10 kilo aldım gitmiyo arkadaş zaten şüşko bir insanım
(888 puan) tarafından
Evet canim atayim listemi sanada
(692 puan) tarafından
Olur canım uyarsa bende gideyim
(888 puan) tarafından
Nasıl atılıyor bilmiyorum ama
(692 puan) tarafından
:D  ya nasıl güzelsin :D
(888 puan) tarafından
O senin kalbinin güzelliği bacim ❤
0 oy
(156 puan) tarafından
Ben 1 seneye yakın veremiyorum emzırsem bile 
(888 puan) tarafından
Veririsin insallah bacim
0 oy
(1,011 puan) tarafından
Kilolarım gitmesin diye dua eden ben.. emziriyorum 60 ile doğuma girdim şuan 50 kiloyum 47 ile kaldım. Ağzım boş durmuyor kilo gidiyor yeminle yıldım zayıflıktan
(888 puan) tarafından
Ben sana vereyim bi on kilo ikimizde mutlu olalim
(1,011 puan) tarafından
20 de olur valla bacı bıktım ya. Kilo almak istiyorum artık ya
(888 puan) tarafından
Sesli güldüm bende vermek istiyorum
0 oy
tarafından
Canım benimde oglan 5 aylik 18 kilo gitti ama durdum en az 15 daha vermem lazim ama veremiyorum :(
(888 puan) tarafından
Peki sizinde diyetle mi gitti
tarafından
Tok canim aksine baklavalar lahusa servetleri neler neler hergun bir kilo gitti hamilelikte 13 kilo aldim doğumdan 15 gun sonra eski kilima dondum 105 kiloydum 5 te diyetle gitti ama simdi dikkat etse de durdu
0 oy
(7,792 puan) tarafından
Emziriyom hobidigitlak yiyom :D 

Göbeğimi kessek 10 kilo donerlij et çıkar :D 
(888 puan) tarafından
Kahkaha attimmm:))))
(7,792 puan) tarafından
Aman kız ye :D ben 6 aylık olunca kızım doyet yapcam şimdi süt kesilir yada kalitesi düşer falan mamalar pahalı risk almak istemiyorum 6 aydam sonra çocuğa tuzsuz şekersiz yapcam kndimde ondan yerim olmadi :D
(888 puan) tarafından
Cok şükür canim bebegimin kilosu iyi diyetisyende guvenilir sütun kalitesini kaybetmeden verdiriyor çocuğum 5 aylik olcak zaaten
(7,792 puan) tarafından
Ya işte benim bahanem o çaktırma sus kız :D
(888 puan) tarafından
Taman tmam
0 oy
(712 puan) tarafından
Evet emzirirken çok kolay veriliyor 78den 49 kiloya düştüm yemekten kısıp bol su içinde gidiyor ilk ay 13 kilo sonradan ay da 4 5 kilo verdim ilk 4 4,5 ayda verdim hepsini
(888 puan) tarafından
Umudumu kaybetmiyorum o zaman

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 44 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,274 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 469 göst.
17 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 021821 (1,373 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 250 göst.
0 oy
3 cevap 66 göst.
21 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (888 puan) tarafından soruldu

397,162 soru

11,878,938 cevap

35,995 kullanıcı

...