0 oy
450 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kocamla telefonda knsyoduk saçlarımı boyatcam dedim hamılelık falan filan derken bayadır boyatmadım 1.5 seneyi geçti. Bakım yapmaya karar verdim dedim oda olur dedi ama bence değişime fazlalıkları la başlayabilirsin dedi.bende güldüm sen kendine bak karpuz göbekli dedim filan oda güldü snra kapattık telefonu ne bılıyım suan düşündüm de aslında içten içe demekki kilomu takıntı edıyo söylemesede şimdiye kdr bide kızlar benım gögüslerim normalde de büyüktü şimdi dahada büyük e sezeryan oldm göbekte var şekil şemal kaydı benım ya anlayabiliyorum eşimi hamile olmadan öncede kiloluydm iradesizliğimden nefret edıyorm 

9 Cevaplar

0 oy
(231 puan) tarafından
Tklmştr kız bnce. 
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
:) kiz cok degisme taniyamaz sonra:D
tarafından
Ayyy keske zayıflasamda tanımasa:))
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Kız tek derdin o olsun sen ona o sana takılmış :)) 
tarafından
Aynen ya gülüştük öyle takıldık birbirimize:))
0 oy
(4,290 puan) tarafından
Biz bir kadiniz kilo da alir kilo veririz catlayada biliriz saclarimiz  da beyazlayabilir bakımlı olma demiyorum ama esler incitmeden karşı tarafı yorumlanabilir bence cok sey yapma bebegin 1 yaşını geçince diyet yaparsin
tarafından
Yok zaten küsmedim eşime bende istiyorm zayıflamak
0 oy
(8,588 puan) tarafından
Sonuçta canından bir can çıktı.  Cok normal degilmi ? Aman bırak fiziğin kötü olsun kalbin olmasın kuzum
tarafından
Kendimde cok rahatsz hissediyorum bu durumdan dolayı
0 oy
tarafından
Kırılmakda haklısın canım ne olursa olsun sen bir annesin ve herseyın dort dortluk olamaz cunku senın hayatın anne ve es olmak  bir evi yuva yapmak sadece kendine bakmak degıl
tarafından
Öyle evet kuzum ama ben bile aynalara küstüm
tarafından
Oyle deme canım neden oyle olasın ki kendinle barisin ol saglıgın yerinde mi evlatların ıyı mı yuvam huzurlu mu bunları dusun ve sukret kilo dedıfın verilir de alınır da
tarafından
Çok haklısın canım herşeyden önce sağlık huzur
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Onun demesiyle değil kendin için yap kuzum kilo iyi bişey değil emzirmeyi bıraktığın an sağlıklı beslenerek kilo verebilirsin gerçekten istersen yaparsın tabiki saç, makyaj, giyim önemli onları da yap eşin ne derse desin boşver onu bunu kendin için yap 
tarafından
Buraz hak verdim valla adama ne yalan söyleym bende memnun değilim halimden
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Eşimde bana takıldı incecik belin vardı dedi sanki durduk yere bu hale geldik çok ayıp bence.. zamanla kilo verdim hâlâ soruyorum şişman mıyım diye iyisin diyor 
0 oy
(48,833 puan) tarafından
benimki bana gecen aksam gel tosunum dedi nerelerden atayim kendimi bilemedim ☺️☺️☺️☺️

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 504 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ALoN€ ANGeL ‍❤ (5,436 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
26 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Aselinnannesi (913 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 148 göst.
0 oy
3 cevap 127 göst.

381,719 soru