0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (2,009 puan) tarafından
Kizlar bu sekilde normal dogum yapan var mi o igneyi nerden vuruyolar hemen emzirebiliyo muyuz hic agrisi olmuyo mu bu sekilde dogum yapan yada bilgisi olan varsa bilgi verebilir mii :)

4 Cevaplar

+1 oy
(16,504 puan) tarafından
Prensesler Gibi Doğum Oluyor Hshshsh :))) 
(2,009 puan) tarafından
Nasil oluyo ki acaba:))
-Reklam-
0 oy
(892 puan) tarafından
Sırtına bir iğne yapıyorlar sancin kesiliyor etkisi azaldığında tekrar yapıyorlar.agrili bir durum degildi.benm ilk gebelik öyle oldu.simdi 2.yi doğursam nasıl olur diye düşünüyorum arada kara kara.
(11,505 puan) tarafından
Özelde mi yaptın doğumu canım
(2,009 puan) tarafından
Bende 2.yi yapcm peki hemn emzirdinmi
(892 puan) tarafından
Evet özelde yaptım .çocuk hemen emmeye başladı odaya geçince ama sütüm gelmedi 4 5 gün kadar.ama sonra geldi şükür oğlumda baya toparladı tombiklesti görenler mama mi veriyon derdi.
0 oy
(32 puan) tarafından
Ben 8 cm açiklikla hastaneye gittim ilk gebelim oldu icin daha ckk ari cekmemek icin istedim şöyle diyim eşim doktora dediki benim eşim çok irkilir iğne yanlış yere girerse kötu olur yapmasanizmi dedi doktorda ilk bir deneyelim demisti ben o samciyla hissetmedim bile iğne sadece ilaci verirlerken sızlama oldu ve ondan sonra hic bisi hissetmedim oyüzden suni sanci bile verdiler ikinma hissin yok aci hissetmemek guzel ama yanlis ikindim ben 2. Cide almicam oyüzden
(2,009 puan) tarafından
Teşekkür ederim
(32 puan) tarafından
Ne demek canim rica ederim
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Prenses doğum ( epidural normal dogum) yaptım. Ve çok pişmanım malesef. Katater takılırken kaydı ve.ben o acıyı hala unutmuyorum 100 tane doğum yaparım bir daha epidural taktirmaya cesaret edemem sanırım. Beline omiriliklerin arasına katater( boru)  yerleştiriyorlar ve ordan ağrı kesici uyguluyorlar ama kaydığı için hem sancıyı hissettim hem sırtımın acısından saatlerce bağırdım. Takan anestezistin çok profesyonel olması gerekiyor güvendim ama yanıldım 
(2,009 puan) tarafından
Bende googleden arastirdim ama korktum vazgeçtim norml dogururum daha iyi :)
(3,552 puan) tarafından
Yapan memnun olan bir cok insan var hatta arkadaşlarım arasinda da var ama benimki talihsizlik oldu malesef

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 330 göst.
16 Aralık 2019 Diğer kategorisinde ÇınarEmin'in Annesi (389 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 577 göst.
5 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 342 göst.
21 Aralık 2023 Diğer kategorisinde ryaaygt (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
18 Aralık 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Melek06 (679 puan) tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,008 cevap

34,891 kullanıcı

...