0 oy
806 göst.
Aile kategorisinde (10,411 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Günaydın kızlar ya dün gece bana gelmişlerdi o kadar umursamazlar ki çocukları evi sırtlarına alıp götürse bir oğlum böyle yapma demiyorlar evi öyle bir hale getirdiler ki gittilerinde  çocuklarım yatağının altından bir kilo çerez  vardı yani  gelip gittiklerin de kapıları duvarları evi komple temizliyorum ve bu saatlerimi alıyor dün gece saat üçe kadar evi temizledim sezaryen yerindeki iç dikişlerin kızardı dışarıdan görünüyor ağrıyor şimdi o kadar yorgunum buna bi çözüm bulmam lazım bana fikir vern yaaಠ益ಠಠ益ಠಠ益ಠ

32 Cevaplar

+2 oy
(851 puan) tarafından
Gelecekleri zaman müsait dglm de yazik gunah snaa
(10,411 puan) tarafından
Kız biri üst üste okuruyo ynı sitedeyiz eşlerimiz gündüz pilan yapıyorlar
(851 puan) tarafından
O zman sen uyu esin temizlik yapsin
-Reklam-
+1 oy
(13,202 puan) tarafından
Kaynanaya söyle olmazsa insan içinde uyar 
(10,411 puan) tarafından
Kız kaynanamda onlardan beter bilerek çay döküyoo canım sağ olsun diyo
(13,202 puan) tarafından
Onlar kendileri alışmış galiba kendi pisliklerinde oturmaya
(10,411 puan) tarafından
Kız bide gör çok titizler evleri bembeyaz niye böyje yapıyorlar anksmıyırum
(13,202 puan) tarafından
Sende onlar temizlemiyor ya gidince müsade ediyor demekki çocuklar da burada kızan yok nasılsa diyor.
+1 oy
(119,345 puan) tarafından
Bemde elti yok kankii 
(10,411 puan) tarafından
Başın rahat valla kankii
(119,345 puan) tarafından
İlerde 1 tane olcak ama
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Keşke misafir kabul etmiyoruz korona nedeniyle deseydin canım şahsen bana gelse öyle yapsalar eltim yok bu arada :) ben dile getiririm iyilikle çocuklarına bakmasını veya canımın yandığını bidaha ki sefere o kadar serbest olamaz
(10,411 puan) tarafından
Zaten eşim öyle yapıyo dedimki bak evde ki meyveler yetmez onkarın yanında meyve hazırla deme tsmam dedi şlte çay kahve derken gelmiş onkarın içinde gülerek meyve hazırlasan nasıl olur diyo ben dedim meyve yetmez çocuklar ağlamasın
Sonuç gazurlafım yetti ama halılar koktuklap heder oldu
(1,472 puan) tarafından
Şahsen ben onlar gittikten sonra eşimle fena kapışırdım valla
(10,411 puan) tarafından
Eşimde bana kızıyor her gittiklerinde fiyo srn kızmıyosun dedim ben kızsam olnaz sen büyüklerisin amcalarısın kızan kşmse sana alınmaz
(1,472 puan) tarafından
Aynen sen yapsan adın geline çıkar bi ömür lafını ederler ne diyim canım Allah yardımcın olsun
(749 puan) tarafından
Zaten olan bizim gibilere olur.kırilmsnlar ynlis anlamasnlar derkn biz yiprnir, onlar oyle olduklri gbi klirlar
0 oy
(513 puan) tarafından
Kabul etme bide kalabaliklarmis nye kabl ettn vrus zamani
(10,411 puan) tarafından
Kız saydım 25 kişilerdi
(513 puan) tarafından
Oha yani hata sende kabul etmende birisi sikayet etseydi alnindan öperdim
(10,411 puan) tarafından
Çok isterdim şikayet etmelerini valla
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Bir kere komşuya gitmiştik eltimle kızı ev sahibinin kitabını yirtcakken ben aldım elinden ve uyardım eltimi ... Bilmiyorum ben diken üstünde olurum yavrumdan kimse rahatsız olsun istemem ya insanlar ne kadar rahat ... Kendi evimde ne yapıyorsa yapsın bir şey demem ama başkasının evini pisletemez yaparsa da kalkar ben temizlerim öyle bırakıp gitmem
(10,411 puan) tarafından
Kız bide kapı duvara çarpmasın diye eşim bişey monte etmiş vidalamış onu bile sökmüşler
(7,197 puan) tarafından
Amaan çocuk değil canavar öyleleri kimse kusura bakmasın ben daha cagirasim gelmez öyle misafiri
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Pis yerde oturmaya yaşamaya alişan insanlar için bu tür şeyler çok küçük şeyler nefret ederim çocuğuna dur sus demeyen insandan 
(10,411 puan) tarafından
Pis. Pasaklı da değillerki evlerini gmrsrn bal dök yala cinsinden ama anlam veremiyorum
(9,626 puan) tarafından
O zaman senin evini gözleri götürmüyo kıskançlar yada çocukları evde sıkıyo çocuklarda kendini dışarda serbest hissedip herşeyi yapiyolar
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Öyle insanlardan nefret ediyorum, annem hep söyler kızım biryere gidince ev sahibi çocugunuzu uyarmadan siz uyarın, ev sahibi uyarınca da zorunuza gider diye, aynı böyle çerez muhabbeti başımıza gelmişti :) kadın birde bana dedi ki ben evde böyle dağıttıkları için çerez almıyorum :) 
(10,411 puan) tarafından
Bende bi özenle hazırladım envai çeşit kaynım diyoki yenge sanki çerez ci dükkanınız var takılar yaptım buda bana ders olsun
0 oy
tarafından
Bende de var böyle bı elti uzun bı süre hiç yüz vermedim sebebini sorduğunda da açık açık söyledim 
(10,411 puan) tarafından
Sende 1 tane bende 4 tane
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Planı eşin yapiyosa o temizlensin ve çocukları snw uyar alınma alınsın bu ne böyle yapmayın de çocuklara bak kızarım de eltine dön cerzleei dokuyolar de konuş dur sürekli uyar biktirana kadar onlar utanma kadar uyar hatta en son ben uyarmaktan utandım çocuklar pisletmekten utanmiyo işte yetiştirmeye alakali heralde de bilmem kimin çocuğu çok tekizmis falan diye gaza getirt ama susma küsen kussun gelmesinler 

O eşin de olan yapiyosa yardım etsin uyarsın.
(7,791 puan) tarafından
Koyma eşimde bı şey derse ver ağzının oayini ya gerekirse kötü gelin ol ama kemdiji ezdirme eziyet etme çocukların varsa eğer onlara gittiğinde dağıtıyor evlerini kısasa kısas en sevdigimdir aklillanmauana sart
(10,411 puan) tarafından
Ya herro ya merro bundan sonra
(7,791 puan) tarafından
Aynen öyle eltim yok görümcelerim var hiç zararlarını görmedim mesela çocuğu yere çikolata sürse hemen siler eder onlar gidince eşim süpürür odayı hatta :D  bana pek iş kalmaz ha görümcem çocuğunun peşindedir hep ellerini siler durur ama çocuk az da olsa batıyo o kadara da ben laf etmiyom elinden geleni yapıyo kız aileden iyi görmüşler çünkü
Sen yüz vermişsin verme hatta aynı şeyi onlara yap
(10,411 puan) tarafından
Valla ben şimdiye kadar hiç öyle olmadım ama olucam bi kere kaynanamlarda küçük oğlum halıya su döktü kaynanam haddinden fazla kızdı. Bende dedim biley olmaz Muhammed'in canı sağ olsun kaynabam benim beyaz halıma çayı bilerek döktü dedi bişey olmaz benim canım sağ olsun ben şok olmuştum
(7,791 puan) tarafından
Sende kahve dok  onlara gitmeden çocuğa vişne suyu al dokturt bilerek kizarsa agalyarak eşini ara böyle böyle oldu sanki bne mi dedim dok diye fln de mağdur ol
0 oy
(6,827 puan) tarafından
Bana gelmislerdi allah var hic oyle bilmezdim kalkti salata mi yapti yemegimi hazrladi ben oglani emzirene kadar yemekleri falan vermisti cocuklarda vardi ben umursamadim evime 1 defa geldiler diye hic ses etmemistim ama aoyle umursamaz insanlara sinir olurum
(10,411 puan) tarafından
Bende bişey demiyırum yüzüm düşmüyo ana dikişkerim çok ağrıyor iç dikişlerim şişti dışardanda kızarmış
0 oy
(679 puan) tarafından
Valla evine kabul etme benim eltilerim gelse cocugumada bakarlar yemegimide yaparlar brnde onlaein evindeyken yemeklerini islerini yaparim acikca soyle valla oyle misafir cekilmez
0 oy
tarafından
Aynısının daha fazlası.  Şu an ağlamamak için kendimi zor tutuyorum onun yüzünden 
(10,411 puan) tarafından
Allah sabır versin bize inşaallah
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Direk söylerim valla söylemişliğimde var yani yazık günah ya 
(10,411 puan) tarafından
Hepsi dr böyle ama dur bana ders olsun bundan sonra bende öyle olucam
(2,264 puan) tarafından
Aynen canım
0 oy
tarafından
Benim eltim de öyle ama işte Allahtan bakacak ineği olduğu için bize gelmiyor 
(10,411 puan) tarafından
Keşke benimkiler de bana gelmeseydi
tarafından
Benim de şansıma bu sefer de ben hep ordayım
0 oy
(826 puan) tarafından
Ben uyarırım çoçukları odalaeıda kitlerim çoçuklarıda uyarırırm yapmayın diye 
(826 puan) tarafından
Kaç aylık bebeğin?? Deki çoçukları yere atmışlar neyse işte bebektü almış atmış ağzına sinirle söyle bi daha yapmasınlar dee uyar yani
0 oy
(16,504 puan) tarafından
Teww onlara lee

Bizimkiler öyle değil valla

Gitmeden evimi toplar giderler hatta 
0 oy
tarafından
Maalesef benim eltim de öyle canım evin altını üstünü getiriyorla ağzını açıp yapmayın demez maalesef 
0 oy
tarafından
Kitle butun odalari cocuklarda yaninizda otursun ozman yapacagin baska bisey yok anlattigina gore 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Eltin mudahile etmiyo ise sen mudahile et çocuklara hayır yapmayın de eltine de bu böyle olmaz bak her gelmesinde ev böyle oluyo hadi burası neyse başkasının evine gitsen arkandan kusur yazar dedikodu ederler ilgisiz anne diye böyle olmaz sonunu getiremez siniz  az oturup durması gerektiğini söyle diyeceksin 1 2 derken kırılır gelmez yada anlar sürat ifadenden

İlgili sorular

0 oy
46 cevap 822 göst.
22 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 948 göst.
4 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 465 göst.
6 Kasım 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 1,358 göst.