0 oy
1,070 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Dün eltime gittim 3 cocgumla 3cu bebek dha 4aylik kadın öğlen başladı aksma kadar kocan kızının güzel oldgunu söylüyor neresi guzel benim kızım dha güzel deyip durdu gözleri hani renkliydi bak degisiyo süt gözleri onlar ten rengi esmerlersmye başlamış benim kizim daha güzel senin kocan abartiyo benim kizn bebekligne benziyo benim kizn sacları dha cok siyahtı içimi yedi kadın aksama kadar 2 elti bir araya gelmişler kayinvalideyi kayinpederi gömüyorlar kötülük yaptılar diyorlar ağzımdan laf almya calisiyorlar bna hep senin kaynanan senin kaynatan diyorlar büyük gelin 20 seneyi gecik gelin diyeri 11 12 yillik gelin ben dha 7 yillik gelinim gittigime pisman oldum esime anlatiyom oda gitme ozamn diyo gitcek yerim yokki 7/24evde kapali 3 cocukla kafayı yiyom ailem 14 saat uzaklikta 

34 Cevaplar

+2 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Eşin haklı gitme enerjini sömürmüş resmen 
tarafından
Daha ilk defa gittim tek başına Normalde Akşamları eşimle gidip bir iki saat oturup geliyorduk Ama dün inan var ya dün daha kapıdan girer girmez çirkin şöyle böyle ya 4 aylık bebek sana ne yaptı ya Herkesin evladı kendine güzel eşim olunca hiçbir şey demiyor Bir de bana kalkmış diyor ki eşin yokken hazır Ben böyle biraz laf sokayım diye utanmadan
tarafından
Onun kalbi çirkin pis kirli el kadar bebeğe çirkin demiş birde ya fesat
tarafından
Onun Şimdilik zamanı var Eşim ona gereken cevabı bugün geldi mi öyle bir söyleyecek ki o bir daha Zaten benim 3 evladıma da öyle laf konuşamayacak Çünkü o şu anda yarası var Ben onun farkındayım O yüzden zaten susuyorum Eşme ben gerekenleri anlattım ama orada Söylemiş olsaydım bir kelime yanlış bir kelime o yanlış kelime var ya Oho bizim sülaleye dağılırdı o yüzden sustum Yani bu ufacık çocuk yani 4 aylık bir bebek ona ne yapabilir ki dediğiniz gibi fesatlık işte bir de benim sinirli olduğumu biliyor o yüzden üzerime geldi denedi denedi ama tutmadı
-Reklam-
0 oy
(5,646 puan) tarafından
Yanlız kal gerekirse ama öyle tiplere yanaşma bence sanki muhtac mısın onlara gitmesen de olur 
tarafından
Zaten ailemin yanına gideceğim Ben çocuklarımı toplayıp eşime söyleyeceğim eşim kalsın burada tek başına eşim onun hakkından geliyor eşime tek kelime edemiyor eşim onu çok güzel bozuyor
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Onlarin dedikodusunu dinleyip gunahlarina ortak olup, ustune birde laf yemektense aslanlar gibi tek basima evde kalırım. 
(6,978 puan) tarafından
Esin nerde canim?bende ayniyim inan virusten dokayi aylardir kimseye gidip gelmiyorum. Esim cocugum ve ben. Kendine ugras bul, kimseye baglama kendino bu kadar. Ama galiba seninde pek niyetin yok onlardan uzak kalmaya o zaman basin agrimaya devam edecek
tarafından
Ben 7yildr uzak duruyom zaten cnm ilk defa gittm tek basma böyle olucagni bilsem gidermiydim neden niytm olmasn neye dayark böyle kesin konusma yapiyorsnz
(6,978 puan) tarafından
Senin yazdiklarina canim, herkese ama 7 24 saat tek basinayim demeye getirmissin, o zaman sen bilirsin diyebiliriz anca
tarafından
7yildr evde 7/24tekim cocuklarmlayim bende birileriyle oturp sohbet edip kahve icmek istiyorum 4ay oldu erkn dogum edeli 50gun bas boyun ağrısı cektm 3kez dikslerm patladı psikoljim bozuldu artık her sabah uyanip aksma kadr evin icnde dönüp dönüp ayni işleri yapmaktan yoruldm tek basna 3 cocukla ugrasiym aksam eşim gelnce yemk çay ilgi bekliyo bende yabancı gidecegme eltme giden dedim kadn laf soktu
(6,978 puan) tarafından
Tamam iste cozum basit gitmeyeceksin diyoruz :) ya da git bacim ne diyebilirim ki canin sıkılıyor her turlu
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Üç aylık ama senden akıllı deseydin keşke 
tarafından
Hiçbir şey söylemedim biliyor musun Hiç sesimi çıkarmadım
0 oy
(421 puan) tarafından
Ben kesinlikle bana iyi gelmeyen insanların yanına gitmem yalnızlıktan gebersem bile 
tarafından
Işte bazen öyle olmuyor biliyor musun evde otur otur insan patlıyor mecbur gittim yoksa ben gitmiyorum Yani onun evine o da bana gelmiyor
0 oy
(2,009 puan) tarafından
O nasil elti ya daracak baska birini mi bulamadi 4 aylık bebenin ustunden seni strese sokuyo utanmaz birak kimin arkasindan konusurlarsa konussunlar sen bisey deme sonra onlar iyi olur sen kotu evinde dur parka cik 5 dk kimse yokken yada az disari cik hava al gir evine bunun gibiler nefessiz öldürür insani
tarafından
Zaten Eşini de yedi bitirdi kendi evinden kiraya çıktı
(2,009 puan) tarafından
Allah sabir versin kocasinada erkenden yaslandirir adami
0 oy
(8,541 puan) tarafından
İnsanı deli eder öylesi 
tarafından
Ediyor zaten Bir tek benim eşim onun hakkından geliyor hiç lafına apalamadan yüzüne karşı söylüyor eşim
0 oy
tarafından
Evde çürüsemde gitmezdim ben 
tarafından
Işte sizin dediğiniz gibi olmuyor bazen biliyor musun
tarafından
Benimde kimsem yok burda 7/24 evdeyim eşimin patronunun karısı var o da sürekli laf sokuyor diye gitmiyorum sinirimde bozulmuyor
tarafından
Benm hic kimsem yok
0 oy
tarafından
Haklısın ama gitmemek daha iyi bu durumda ağzından bişey çıksa yuvarlanip dağ olur gider karşı tarafa. Her kişi kendi evladını güzel kızım güzel oğlum diye sever ***** karı bunun nesini ağzına dolamış. Kimse güzel demesin ben oğlumu hep güzel oğlum bal oğlum diye severim. Valla bazı kafalar ne içiyorsa gerçekten anlamak imkansız olabiliyor
tarafından
Benm 2ci evliligm oldgu icn eşim benim her dedgmi aldi yaptı diye zoruna gidiyo
0 oy
tarafından
Hep laf diyolar diyosun hem gidecek yer yok diyosun sende ne yapacagini bilmiyosun 
tarafından
Canım Ben ilk defa gittim diyorum sen de benimle kavga etmeye mi uğraşıyorsun anlamadım Yani ilk defa gittim gidince de zaten kadın laf etti Normalde ben eşimle gidiyorum
tarafından
3 kere okudum postunu hic bi yerde ilk defa gittim falan yazmiyoo
tarafından
Herkese aciklamasni yaptm zaten
tarafından
Ben postuna cevap verdim millete yazdigin cevaba deil
tarafından
Postta alt çizili ilk gittmmi demk mi gerkiyodu
0 oy
(14,918 puan) tarafından
Valla gitmeyin bence de. Yaptıkları gıybet ayrı bir konu. Ama küçücük bebeğe fesatlanan insan dan herşey beklenir. Yarın birg0n size de neler derler. Bu böyle kalmaz . Ben kesinlikle gitmezdim. Hazır eşin de öyle diyosa
tarafından
Eşim beni zaten kendi tarafına hiç kimseye göndermiyor ki en ufak bir şey anlatayım böyle böyle bir durum oldu annen de diyeyim bir şey anlatayım hemen benim üzerime Parlar ne gidiyorsun gitme otur benim insanlarım dan uzak dur Benim eşim kendi insanlarına hiç laf ettirmez ki
(14,918 puan) tarafından
Genelde herkes ailesine laf ettirmek istemez. O normal. Ama eşiniz gitme diyosa gitmeyin valla. Bazılarının eşi kötü de olsa zorla gitmesini istiyo. Sizin öyle bir durum yok en azından
tarafından
Çünkü ben kızdığım zaman o anda Eğer ki bir problem bana batarsa Ben lafını esirgemeden yüzüne direkt söyledim için sorun yaşatıyorum Ben insanlara O yüzden benim eşim benim gitmemi istemiyor Çünkü anında kavga çıkartabilen bir yapıya sahip olduğu için
0 oy
(27,329 puan) tarafından

E gitme bacım dertsiz başına dert arıyorsun evde sıkılmak boş muhabbetler duymaktan iyidir emin ol

tarafından
Böyle dediğiniz gibi olmuş olsaydı 1 yıldır Ben kimseyle görüşmüyorum 1 yıldır ve ilk defa gittim Normalde Eşim beni götürüyordu Arada sırada oda gece götürüyordu yasak olmadan yasaktan önce biz eve geliyorduk ama da bir eşim olduğu için yanımda böyle bir problem sorun çıkmıyor Herkes normal sohbetine edip evine geliyor ama ben tek başına çocuklarla gidince hanımefendi buldu lafını eşim de yok Ben yeterince laf sokayım dedi kendi de öyle dedi Zaten Eşin Yok hazır de laf sokayım dedi dedim sokabilir Sen rahat ol dedim ben de ona çünkü hepsini eşimi anlattım Akşam Olunca
tarafından
Bazen insan dışarı çıkmak istiyor Ne yazık ki Çünkü 1 yıldır kimseyle konuşmuyorum normal Hapis hayatı yaşıyorum Bir de 3 çocuk tek başına yemek iş çocuklar yorgunluk Akşam olunca koca geliyor O yemek istiyor o dırdır ediyor çocuğa bir şey olsun En ufak küçük ses çıksın Vay neden ses çıktı diye bağırıyor laf ediyor Yani bunları duyan bir kadın olarak Sence normal değil mi Benim de Dışarı çıkıp biraz hava almam Biraz insan yüzü görmem Ama ne yazık ki işte benim de Şansıma ikinci evliliği yapınca Böyle kader kısmet insanın her zaman karşısına çıkmıyor bozuk insanlar beni bulur zaten düzgün insan beni bulmaz bundan emin ol bir şeyler var nsanları çekiyor Yani ben de İlla bir pislik çıkıyor karşıma Ben de sabır diyorum artık sabır
(27,329 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun bacım ne diyim
0 oy
tarafından
Valla canim böyle gereksiz muhabbete girmektense hiç gitme daha iyi
tarafından
Ilk defa gittim
0 oy
(5,406 puan) tarafından

Ben 8 aydır evde yalnızım eşim görev olmazsa akşamları gelir. Hamileyim çocuk da yok ve asla kimseye gitmem üst komşum çok iyi bir kızı var bazen ay da bir o gelir belki ben  giderim bu kadar. Azıcık aşım kaygısız başım ne kimseyi dinlerim ne öyle. Hele bi  de eltiye akrabaya gidip mi laf dinleyecem dedikodu edecem:woot:

tarafından
Tek başıma ben ilk defa gittim anlatabiliyor muyum
(5,406 puan) tarafından
Ne çemkiriyorsun ?? Gittin de iyi mi oldu bir daha gitme işte
0 oy
(395 puan) tarafından
Sende de seninkide mi çirkindi kız o zaman de birde eşinle gidince direk konusunu aç eşin de bozsun sende sürekli güzel kızım diye sev 
tarafından
Benim laf etmeme gerek kalmıyor ki ben eşime dün akşam anlattım gerekenleri onun vaktini bulduğu zaman zaten onu o lafı sokar muhakkak eşim Durmaz yani
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Esin hakli gitme al cocugunu bir parka git baska yere git yada evinde otur agrimayan basini agritmaktansa gorusmemek en iyisi
tarafından
Onun ben öyle yapacağını bilseydim gider miydim
0 oy
tarafından
Bu bahane değil evden cikicm diyede milletin laf sokmasına eyvallah demem sen boyke durursan kadın seni yerden yere vurur sende öylece bakarsın kusura bakmada bence insanın kendine saygısı olmazsa kimse saygı duymazzz 
tarafından
Ben insanlara kolay kolay laf eden biri değilimdir benim lafım insana çok ağır gelir ortalık karışır O yüzden ben susmayı tercih ediyorum Yoksa öbür türlü iki kardeş bile birbirine girer Yani anlatabildim mi Ben normalde Kimseye laf ettirmem kendime kendi ailemi bile laf ettirmem ama Oh anda susmam gerekiyor Çünkü öbür türlü iki elti birbirine girer sorun yaşarız yani Bunu da eşim duyarsa Ben eşimle de sorun yaşarım o iki kardeş de biri biriyle sorun Yaşar Kürt çünkü bunlar
tarafından
Düşüncen saçma geldi bana kadın sana direk hakaret etmiyor bebeği bahane edip espri gibi alttan alttan sokuyor lafı sende aynı şekilde karşılık verirsin nabza gire şerbet misali
Ayrıca eltin eşinin korkusundan sana sarmış işte sen böyle gidersen yakında daha büyük laflar eder son olarak eşin sana söylenen şeyleri göz ardı edip kardeşiyle kötü olup sana çıkışmaya hakkı yok.
 Ben eltimle sorun yaşasam susup eşime anlatsam  bana kızar niye kendini savunmuyorsnda bana söylüyorsun der kürt türkle alakası yok bunun
tarafından
Bizim durumumuz farklı Benim iki evliliğim bu eşim o yüzden bizim sınırlı sabrımız var bu konularda benim hakkımda ileri geri hiç konuşulmadı bugüne kadar Çünkü Konuşacak hiçbir şeyleri yoktu ama şimdi 2 çocuk dünyaya getirdim bir oğlum var ilk eşimden bekar biriyle evlendim Yani haliyle şu anda 4 aylık bebekten çıkartıyor hanımefendi hıncını çıkartabilir sorun yok ama ben sadece buraya yani bu durumu anlatmak istedim Çünkü anlatma gereği hissettim bilmiyorum Neden Çünkü çok fazla gerildim çok fazla canım sıkılıyor ailemin yanına gideceğim buradan da uzaklaşmış olacağım daha güzel olacak benim için Ama ben kimseye endimi savunamıyorum diye anlatmıyorum farkındaysanız susuyorum çünkü eşimle sorun yaşamak istemiyorum Çünkü eşim kendi ailesini kendi insanla çok tutuyor benim de İkinci evliliğim olduğu için buradan kaybediyorum
tarafından
Bak şuan söyleyince anladım eşinin ailesi bişey demesin göze batmak istemediğin için susuyorum diyosun ama cazgirlik yap cnm demek kii kadın hazmedemiyor seni ondan böyle saldırıyo
tarafından
Havlayan köpek ısırmaz Boş ver o istediği kadar havlasın Çünkü o ikinci eş olarak geldi benim kaynıma o yüzden onun yarası var Kaynım ilk evliliği bitmiş bunu kızoğlankız aldı e haliyle Şimdi ikinci eş olarak geçtiği için ben de ikinci evliliğimi yapıp bekar biriyle evlenince Ee yani herkes hazmedemez bu durumu Dün yapmadım ama istediğimi de aldırdım ev mi dayadım döşerim İki tane de çocuk verdim kaynanasına ve bir de çocuğumla da geldim doğal olarak hazmedemiyor yani
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Şikayet  ediyorsan gitme  gitceksen de Şikayet etme canım  eşin  haklı  
tarafından
Okudunuz mu şikayet falan değil bu ilk defa gittim diyorum ya Allah Allah Ne şikayet edeceğim Ben gereken herkese lafını söylerim ama kavga çıkmasından korkuyorum Çünkü benim lafım insana ağır gelir ben öyle Susan biri değilim ama ben eşimi düşündüğüm için hiçbir şey söylemedim
0 oy
(48,448 puan) tarafından
al çocuklarını yürüyüş yap daha iyi gitcek yerim yok mecbur gidiyorum diyosan oturup dinlemek zorundasın
tarafından
Yok Ben bir daha adım atmam
(48,448 puan) tarafından
atmada zaten ufacık bebek üstünden seni kirmaya calismis
tarafından
Yani kırıldım ilk defa gittim çünkü evine böyle yapacağını bilseydim zaten gitmezdim Normalde eşim gidiyordu beraber var dedik böyle olsun bir kere de çocuklarla gidelim erkeklerin yanında sohbeti olmuyor biliyorsunuz Hepimiz kadınız kadin kadina sohbet ederim biraz kafam dağılır dedim ama olmadı
(48,448 puan) tarafından
insan eltisine abisine gorumcesine rshat gidemeyecekse nereye gidecek acaba neden boyle bu insanlar
tarafından
Ama gitmicem artık dünden beri uyku uyumuyom
0 oy
tarafından
Uzak durmak böylelerinden 
tarafından
Işte dün sıkılınca gittik

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 218 göst.
15 Temmuz 2022 Aile kategorisinde sarenn (50 puan) tarafından soruldu
0 oy