0 oy
388 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kızlar bu dudak bağı mı öyleyse ne yapmam gerekiyor 

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ay blmiyorm ama çoğu anne diş mi bu diye attığı bebekler ağzı bu durumdaykn neden aglıyorlar:D

tarafından
Benim ki ağlamıyordu canım dudağını kaldırınca burnu kapanıyor diye huysuzdu
-Reklam-
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Eğer dilini çıkarabiliyorsa dışarı bağ yoktur canım doktorumuz öyle demişti bize 
tarafından
Dilini çıkarıyor kuzum ama dudak bağı ayrı olurmuş
tarafından
Dil bağı farklı ama
(1,012 puan) tarafından
Bilmiyorum canım bı dr.a sor kaç aylık bebeğin
tarafından
Beş aylık canım burdan biri diş mi diye sormuştu orda dudak bağı dediler bende bakayım dedim yoksa hiç duymamıştım
0 oy
(2,479 puan) tarafından
Sanki dudak bağı gibi. Ama dil bagi kesiliyor genelde pelteklige sebebiyet verdigi icin dudak bagi dişleri ayrık yapıyor diye biliyorum. Benim oğlumun da ayrik şimdi uyuyor dur uyaninca bakiyim boyle mi
tarafından
Çok sağol canım ne yapmam gerekiyor biliyor musun
(2,479 puan) tarafından
Resim cekemedim ama baktım bizde de var disleri ciktigi icin o bağ dis arasina girmiş dedigim gibi disleri ayrık. İnternetten baktım beslenme sıkıntısı cekebilir diyo ama bizde oyle bisey yok. Ameliyat ediliyormus lazerle o bag 1 2 dakikada kesiliyormus. Ayy bilemedim bence onemli bisey degil ya
tarafından
Bizde de bir sorun yok ama Dr gideyim ayrık olmasın dişleri
tarafından
Çok teşekkür ederim kuzum bu arada ❤️
(2,479 puan) tarafından
Rica ederim canim benim
0 oy
tarafından
Bı doktora gostersen iyi olur bence
tarafından
Perşembe günü randevu almıştım bunu da sorayım
0 oy
(82 puan) tarafından
Ay olabilir canım kuzenimin çocuğunda vardı çok benziyor. Çocuk doktoruna göster çok geçmeden çünkü diş çıkmasında sıkıntı oluyor. 
tarafından
Tedavi mi oldu peki
(82 puan) tarafından
O bölgeye küçük bir kesik atıyorlar dudağı ve diş etini bir birinden ayırıyorlar 5 dakikalık bir işlem hiç acı ve kanama olmuyor merak etme 1-2 saat sonra normal yemeğini, mamasını ve neyse işte yiyip içebiliyor, emebiliyorlar.
tarafından
Çocuk Dr mu yaptı hangi bölüme gitmem gerekiyor canım çok teşekkür ederim ❤️
(82 puan) tarafından
Sen önce çocuk doktoruna git canım duruma göre çocuk cerrahisine yönlendirir. Ne demek yeter ki çocuklarımız sağlıkla büyüsünler :)
tarafından
Amin kuzum çok sağol ❤️

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 229 göst.
18 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 349 göst.
13 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 59 göst.
12 Haziran 2024 Aile kategorisinde nurr001 (1,606 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
11 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Liza35. (716 puan) tarafından soruldu

385,038 soru

11,515,871 cevap

35,175 kullanıcı

...