0 oy
140 göst.
Diğer kategorisinde (103 puan) tarafından
Portakal kurusu yapan var mı ?kizlar yapan fırında mi güneşte mi yaptınız? Tadı nasıldı onenir misiniz?

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gen güneşte yapıyordum çayı çok güzel oluyor
(103 puan) tarafından
Nasl kuturuyorsun canm ben ilk defa yapacgm .çayı nasl oluyor bilgi verebilir msn .kaç günde kurur canm
tarafından
İnce ince dilimleyip ipe dizip asıyorum. Birazina da şeker serpiştirip kuruyorum. Hem yenilir kıtır kıtır cips gibi. Hemde kaynatıp çayı içilir.
Bir demlik suya 4 portakal atıp kaynatıyorum. Altını kapatınca bal veya tarçın ne istersen ekleyip içiyorsn
(103 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canm yarın inşallah deneycgm hava da mis gibi .kaç günde kurur acaba
tarafından
10 günde kurur iyice
(103 puan) tarafından
Tşk ederim canm (θ‿θ)
-Reklam-
0 oy
(992 puan) tarafından
Portakal kış meyvesi nerde kurutczz
(103 puan) tarafından
Biraz baktım canm güneşte fırında birde petekte kurutanlar varmış .bende deneyen vardır belki die sordum arkadaş denemiş inşallah yarın bende yapacgm
(992 puan) tarafından
Suyu akmaz mi kiz
(103 puan) tarafından
Keserken akar herhalde çoğu (•‿•) geri kalanda kurur herhalde bende yarın deneycgm inşallah
0 oy
tarafından
Doğal gaz peteğinde kurutan var bende o şekilde denicem
(103 puan) tarafından
Bizim petek çok yanmıyor güneş daha güzel  onda denemek istiyorum . denenebilir tabi canm
0 oy
tarafından
Petek de kuruttum canım yaglu kagıt serdim altına caya ıhlamura atıyorum 
(103 puan) tarafından
Bende yarın inşallah güneşte deneycgm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 79 göst.
14 Ağustos 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mervela (7,425 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 189 göst.
7 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cnblt (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
11 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 74 göst.
4 Haziran 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Denizela (137 puan) tarafından soruldu

399,822 soru

11,959,384 cevap

36,127 kullanıcı

...