0 oy
377 göst.
Diğer kategorisinde (233 puan) tarafından
25 günlük bebeğim yarın doktora gidicem ama bugün yeşil sümüksüydü kakası az önce değiştirdim hep sarı renkte oluyodu sadece anne sütü alıyo üşütmüş olabilir mi ya da benim sütüm tazikli çok fazla geliyo ondan olabilir mi. Acaba ön sütü fazla alıncaya olurmuş bide gazı çok oluyo başına gelen var mı 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yeşil kaka üşütünce olur benim bebeğim biraz üşüse yeşil olurdu sıcak tut bebeğini geçer bikaç güne.
(233 puan) tarafından
Öyle yapayım gece aslında sıcak tutmaya çalışıyorum ama evim sobalı sabaha karşı soğuk oluyo
tarafından
Doğrudur canım geçmiş olsun emziriyosun ya çabuk iyileşir
-Reklam-
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Köpük varsa gaz onsut ü çok alırsa yeşil olur diye biliyorum canım 
(233 puan) tarafından
Köpükte oluyo evet ilk defa altını değiştirirken gördüm demin yarın sorucam ön süt sağıyorum ama yinede alamadı galiba Yağlı yerini
0 oy
(4,661 puan) tarafından

......

image

Bak canim 

(233 puan) tarafından
Baktım canım valla her yerde farklı bişey yazıyo o yüzden emin olamadım yarın sorucam doktora
(4,661 puan) tarafından
En iyisi görür canik geçmiş olsun inşallah
(233 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Yeşillik yedın mi sen hiç. Bu günlerde 
(233 puan) tarafından
Ya yedim ama 2 gün falan oldu salata yemiştim başkada yemedim
(16,506 puan) tarafından
Onlarda öyle yapar
Bide bebek üşütünce veya enfeksiyon kapına yapar
(233 puan) tarafından
Yarın sorucam mutlaka doktora inşallah basit bişeydir bide erken doğdu ondan aklım çıkıyor bişey olur diye
(16,506 puan) tarafından
İnşaAllah bişi çıkmaz cnm bnm
(233 puan) tarafından
İnşallah canım sağol
0 oy
(16 puan) tarafından
Yeşil olması üşüttüğü anlamına gelebilir evet ama mukuslu olması alerji belirtisi de olabilir canım çocuğun huzursuzluğı var mı yediklerini bi takip et bence 
(233 puan) tarafından
Gaz sancısı oluyo canım özellikle geceleri onun dışında bişey yok süt yoğurt yedim ama onları doğduğundan beri yiyorum bişey yoktu hiç sanmıyorum alerji olduğunu ama bilmiyorum yinede sorayım doktora mutlaka
(16 puan) tarafından
Bizim alerjimiz de 4.aydan sonra çıktı canım inşallah alerji değildir tabi ama yinede aklınızda olsun diye yazdım
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Usutunce oluyor genelde canım. Burada bir ara okumuştum yeşil sebzelerden tüketince de olabiliyor Muş. Geçmiş olsun kuzum inşallah çabucak geçer sen sıcak tut bebeğini kalın giydir.
(233 puan) tarafından
Sıcak tutmaya çalışıyorum ama evim sobalı ister istemez soğuk oluyo geceleri öyle yeşil sebzelerden falan yemedim ama inşallah önemli bişey değildir bide erken doğdu bir ay ondan aklım çıkıyo bişey olur diye

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 28 göst.
17 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ...... (668 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 48 göst.
26 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Whiteangell (2,610 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
4 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Happymommy (1,898 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 116 göst.
8 Aralık 2021 Aile kategorisinde Esmaslan (116 puan) tarafından soruldu

382,472 soru

11,450,663 cevap

35,028 kullanıcı

...