0 oy
145 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,054 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Simdi oglumla be  tem gidecem arladaslar bebek arabasi almicam yanima gidecegim yerde var diye yük llmasn bana dedim ama ben oglum kucagmda alimde tekerli valiz nasil olacak nasil eder ilkkez bincem birde hic bir bilgim yok 

Emziriyorum nasil emziririm rahatlik acisindan

Eğer kanguru takmazsam zor olur diyorsaniz bebek kucakta alayim ya bebek arabasini kanguru takamam feraceliyim uatume yapisir ferace 

4 Cevaplar

0 oy
(12,481 puan) tarafından
6 aylıkken uçak yolculuğu yaptım hiç emzşrmedim  2 saat sürdü ben binerken de inince de kanguru ya koydum çok rahat ettim tavsiye ederim 
(108 puan) tarafından
Aynen bende kanguru6la çok rahat ettim insanın elinde illaki çantası yada başka biseyi oluyo onun dışında uçak kalkarken ve inerken biberon undan meyve suyu icirlistim biyerde okumuştum basınç kulağını acımasın diye ya emzirin yada biberon verin o emme hareketi sayesinde kulağı agrimiyomus ben denedim gayet sorunsuz geçti
(12,481 puan) tarafından
Valla bende de büyük çanta vardı elimde kanguru sayesinde rahatça gittim ben sadece biberondan su içirdim şükür kulaklarına bişi olmadı
-Reklam-
0 oy
(5,134 puan) tarafından
2 aylık gittim 4 aylık geri döndüm uyudu zaten ben bebek arabası almıştım bir elimde valiz digerinde bebek arabası sen almıcaksan kanguruya koy canım 
(1,054 puan) tarafından
Eger zor olur derseniz alirim bebegim agir zaten kiyafet falan giyince iyice agir oluyor
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Kanguru kullan kuzım feraceni çok sıkmayacak sekilde arka kemerini bağla daha rahat edersin 
(1,054 puan) tarafından
Evde deneyeyim bi hic denemwdim ablam vermisti feraceyle bakayim eger kötü durmazsa kullanırım cok sağol
(5,311 puan) tarafından
Rica ederim ben öyle kullandım
0 oy
tarafından
Bende kapalıyım kızım 4 bucuk aylıktı ucaga bindiğimde ayyy cıngırak aldm cantama kanguruya koydum bu arada reçel bile aldm yanıma emziğine bandırym diye telefonuma cizgi film yüklemiştim Allah'tan koltuklar bostu koydum ayagıma salladım valla nspıyım biraz tuhaf bi yolculuktu valizimin tekerleği de ckmstı bi kolumda valiz bi yanımda bebegım baya rezıl oldm ben sanssızlıktı benım ama aglamadı fazla 
(1,054 puan) tarafından
Ay ise bak ya bende olmaz boyle insaAllah canm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 173 göst.
20 Eylül 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Mrn47 (945 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 152 göst.
20 Haziran 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 80 göst.
10 Ekim 2023 Tatil-Seyehat kategorisinde Gamzeakarsu (972 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 39 göst.
24 Şubat 2024 Tatil-Seyehat kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu

377,811 soru

11,308,062 cevap

34,739 kullanıcı

...