0 oy
345 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar iki oğlum var 33+4 haftalık hamileyim az kaldı miray ismi kaç aydır aklımda ama yinede fikir almak istiyorum sizlerden nasıl guzelmi ve miray isminde tanıdıklarınızın karakterleri nasil

8 Cevaplar

+1 oy
(9,652 puan) tarafından

Benim yeğenimin adı miray bende çok beğeniyor miray ismini.. ve yiğenim maşallah cook asil  bi kız titiz  eliyle birşey yedikten sonra yıkar siler oyuncaklarını toplar ordan oraya zıplamaz ağır kanlı sakindir arada tabi sinirleri geldiği zamanda ağlar:)

(13 puan) tarafından
Ya benimde hoşuma gidiyor ama bazıları burun kivirdimi vazgecicem diye korkuyorum başka isimde bulamıyorum icime sinen çevreden de begeniliyormu yeğeninizin ismi
(9,652 puan) tarafından
Ben çok begeniyorum beğeniyor ve davranışlarda guel bir kız şuanda 4 yasinda içinize siniyosa dusunmey8n derin herkesi memnun etmek imkansızdır ayşe koysanız çok demoda derler lina koysanız herlkesn adı  artık lina derler derlerde  derler mutlaka birileri olumsuz bisi der
(13 puan) tarafından
Evet aynen öyle çok güzel bi anlamı olduğu halde yukarda bi bayan anlamsız diye yazmış ay gibi güneş gibi parlayan demek daha nasıl anlamı güzel olur anlamadim canim sıkıldı acikcasi
-Reklam-
+1 oy
(12,840 puan) tarafından

Miray yeğenimin adı 2,5 yaşında yaa o kadar sıcak kanlı ki anlatamam bir de şimdiden hamarat desem abartmam çok sevecen hep gülen bi çıtı pıtı bi kız :)

(13 puan) tarafından
Ay inşallah caymayıp koyarsam benimkide öyle olur
0 oy
(1,048 puan) tarafından

Akıl istememişsiniz,  fikir istemişsiniz. Ayırt edilememiş ☺ 

Benim tanıdığım hiç miray yok. Ama bence güzel bir isim .

Mihrimah geldi benim de aklıma. 

Beril , beren,  deren . 

Oğlunuzun ismi nedir ? 

(13 puan) tarafından
Büyük oğlum un ismi Mustafa küçük Emirhan
0 oy
(1,509 puan) tarafından

Aysima hoş bence 

(13 puan) tarafından
Yan komşunun kızının ismi nursima yakın arkadaşım çok yakın olduğu için koymuyorum benimde hoşuma gidiyor aslında Aysima
0 oy
(368 puan) tarafından

Miray guzel isim ama tanidigm yok saglikla doğsun insallah :)

(13 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim  canim
0 oy
(758 puan) tarafından
Ben kızım olursa hazal koymayı düşünüyorum:)
(13 puan) tarafından
Hazalda güzel isim
0 oy
(3,151 puan) tarafından

Bi arkadasim vardi miray diye ilkokulda cok havali simarik biseydi gecen gordum iyice sapitmis satanist gibi geziyor uyusturucu bagimlisi olmus bide baska bi mirayda esimin akrabasinda var kapali hanim bi kiz aileye karsi ama arkadas ortaminda nasildir bilemem isim karakteri etkiler ama herkeste olmuyor bence o olay tabi siz begendiyseniz kimseyi takmayin benim kizimin adi ÖYKÜNİL 2.ye hamileyim kiz olursa nehir, balım, İdil, nilda, vera, lina isimleri arasinda kararsizim alternatif olarak sahra, serdem, nilsu, aybüke, aysima, aymira olabilir hayirli dogumlar :)

(13 puan) tarafından
Bende hep zeki ve güzel oluyorlar diye duydum bide burda sormak istedim
(3,151 puan) tarafından
Iyi yapmissiniz insallah hayirlisi olur hangi isim olursa olsun bebeginize yakisacaktir
0 oy
(99 puan) tarafından

Aa ayniyiz cnm benimde 2 oglum var simdi kiza hamileyim 35 haftalık isimde buğlem düşünüyordum vazgectik simdu bende arastiriyorumh

(13 puan) tarafından
Hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin Allah canim buğlem ecrin eslem asel bu isimlerden fenalık geldi bana artık sevmiyorum miray çok kullanılmıyor bide zarif bi isim diye çok beğeniyorum ama biri bişey dedi mi de canim sıkılıyor kararsız kalıyorum
(99 puan) tarafından
Amin cnm hayirlisi bakalim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 63 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Acemianne (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 421 göst.
27 Mart 2020 Diğer kategorisinde Defne27 (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 389 göst.
29 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Gebebirqnne! (0 puan) tarafından soruldu