0 oy
920 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar lütfen beni yanlış anlamayın ama neden en Ufak bir şeyde ya da bir olayda abartilmayacak şeylerde kaynana ,kayınbaba , görümce ve eltiyi kötülüyorsunuz. Yani tamam illa ki hepsi iyi değildir huysuzdur sevmezler saygım sonsuz hatta ben bile bazı arkadaşlarin durumuna üzülürüm ama şunu da aasla unutmayın sizinde anneni babanız kız kardeşiniz var. Yani benimde kaynanan az değildi yılan kurtuldum çok şükür hepsinden.

Kızlar sakın beni yanlış anlamayın lütfen sadece bazen gerçekten çok abartıyorlar

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Çokta doğru dedin bal dudaklı kadın kendileri çok iyiymiş gibi elti görümce kaynana beğenmiyorlar 
tarafından
Oy benim çiçeğimmmm
-Reklam-
+5 oy
(2,768 puan) tarafından

Ne kadar tutarsız konuşuyosun komik. :D  

Millete der kötülemeyin vs kendisıde yılan der ..

+2 oy
(6,671 puan) tarafından
Sen niye yılan diyirsun hadi açıkla ..    
tarafından
Anlıyorum ki kaynanadan yana sıkıntın var ki bana bunu soruyorsun sanırım. Ben çok şey yaşadım sevilmedim sevilen bir gelin olmadim elimden gelen herşeyi yaptım aynı zamanda kayınvalidem ile birlikte yaşıyordum görümcem de vardı 17 yaşındaydi bir güne birgün olsun kalkıp ben o eve gelin gittiğimden beri bana yardım etmedi 8 ay boyunca hamilelik surecimde ** gibi çalıştım ay demedim boşver ipek sus dedim konuşunca birşey değişmeyecek vicdana bırakıyorum dedim. Kayınvalidem oturduğu yerden kalkmazdi yemin ederim bir güne birgün kalkıp ne kızı nede kendisi bir banyo yada bir wc yikamadi hamile halimle ben yıkadım çamaşır suyu kullandım insaf demedi görümcem ben tuvalet banyo yikaymam dedi. Oğlu desen hayatımı mahvetti beni aldattı hatta ben hamileyken beni aldattı gördüm. Canım yansa da susup uzaklaşmayı ve boşanmayı tercih ettim hepsi pişman ama benim için herşey bitti ve şuan çekişmeli bosanma davası açtım.
(6,671 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun halada saygjni koruyorsan tebriklerrr
+2 oy
(389 puan) tarafından
Valla ben de dört dörtlugum demiyorum ama gerçekten kayanana gorumce illallah dedirtecek tiplerden şahsen benimkiler öyle evliliğimin 2.gunu evime muska koyan kayananayada kalkıp melektir iyidir diyemem herhalde çünkü Allah'ın bile zoruna gider yani o yüzden evet ben sevmiyorum kaynanamı ve gorumcemi hatta elimde olsa bogarim ikisini sjsjshaha:)) yemin ederim sana bir şey demiyorum sakın yanlış anlama beni ama bana çok çektirdiler bide.hamileyim ya hormonlar tavan bende
tarafından
Allah ıslah etsin kuzum bırak burda yapsınlar diğer dünyada onlar çekecek varsın onlar kötü olsun sen hep iyi ol.. Seviliyorsun :)
(389 puan) tarafından
Sende seviliyorsun çiçeğim:)muckk♥️
(372 puan) tarafından
Allahın bile zoruna gider nasılbir laftır kardeşim
+1 oy
tarafından
Ya burdaki olaylar bence anlatildigi gibi değil ben bazen çok şaşırıyorum . Mesela diyorlar ki kayınvalidem geldi işte bana şu lafı soktu bu lafı soktu eşimi doldurdu eee o sana laf sokarken sen armutmu topluyordun hiç agzini acmadinmi hiç cevap vermedinmi . Yani ben tek taraflı olduğunu düşünmüyorum 
tarafından
Bazen bazı postlar aşırı abartılıyor
(1,313 puan) tarafından
Ya da diyelim ki gerçekten sustu. Kardeşim sen susuyorsan kafana vuran çok olur. Bu kadar net
+1 oy
tarafından
Bak sende yilaaaaaaaaannn demissin abartmissin be. 
tarafından
Lütfen postu tekrardan oku ben herkese haksız demedim
tarafından
Anladim tekrar okumaya gerek yok fakat tutarsiz sozlerin kafami karistirdi
tarafından
Tutarsız sözlerden kastın?
tarafından
Burda kaynana kayinbabba gorumce elti vs.. post acanlara laf soyluyosn daha sonra ayni sekilde sen laf ediyosun. Yani okuyanlar demek istesigimi anlamistir . Iyi aksamlar :)
tarafından
Good Night :ddd
+1 oy
(5,559 puan) tarafından
Hangi dediğin şeye inanayım? Kaynanayi kotulemeyin deyip yılan demenemi mi ?? 
+1 oy
(5,949 puan) tarafından
Kız  millete  diyorsun  kötülüyorsunuz  diye  sende uzata uzata yılan  demişsin senden  daha  az kötüleyen war 

şaka gibi yaa:)))))
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Hersey karsikli bizlerde sütten çıkmış ak.kaşık degiliz sonuçta
0 oy
(3,276 puan) tarafından

Bazıları var hele parmağını kendi kırsa kaynanasindan görumceden ektiren bilecek :D

(3,276 puan) tarafından
Aynen öyle eşinin annesini sevmiyor zamanında yaptıysa yüz göz olma mesafeni koy bazılarının eşleri annesini tutuyor ona da ne diyim ikisini de çekmiyorsan ya deliyi oynican yada deli edecen
tarafından
Aynen öyle kuzum
(389 puan) tarafından
Ben bugüne kadar kaynanama saygısızlik etmedim o kadar şey duydum ki arkamdan o kadar şey söyledi ki şuan bile bilmiyor benim bildiğimi çünkü her zaman bu lafı derim kendime unutma o senin eşinin annesi:) ama nefret ediyorum ajsbsks
tarafından
Yaaa ahahahah
(389 puan) tarafından
Gül gül şahsen ben her gece kayananm gözümün önüne gelince kışt diye kovuyorum ahahajak normal.degilim artık farkindayim
0 oy
(6,919 puan) tarafından
 Valla kimse dört dörtlük değil benim kaynana yok Rahmetli kayinbabam var eşim benim anneme saygılı bende onun babasına saygı duyorum  
tarafından
Aşırı mükemmelsin Kuzum kötülükten zarar gelmez
(6,919 puan) tarafından
Kötülük  zarar gelmez mi valla anlamadım
tarafından
Saygılı davrandığını söylüyorsun keza aynı şekilde eşinin de öyle.. Bazıları iyi davrandığı halde kötü muamelesi yapıyor ona istinaden dedim
0 oy
(774 puan) tarafından
Ah be güzelim bak ne güzel demişsin ben kurtuldum diye benimkiler her gün bizde her sabah eşimi gelir kaynım alır öğlen gelir akşam gene alır günde 20 kere ararlar hemde dip dibeyiz eşime devamlı geliyoruz derler bi kerede beni arayıp sen müsaitmisin demezler şimdi bana bu kadar saygısızlık yaparlarken onları niye seviyim? 
tarafından
Kuzumm bak ben burda her post açana haksız demedim. Haklısın tabiki ama gerçekten bazen pireyi deveye çeviren arkadaşlar oluyor.
(774 puan) tarafından
Haklısın canım orda çok haklısın
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Evet bazıları fazlasıyla abartıyor kayınbabam da birlik otururken çok kalbimi kırdı hamileydim 8 aylık hiç yoktan sebepten sinirini benden çıkardı kafanda odun parçalarım dedi yemin ederim boşu boşuna bu lafı kullandı anlık sinirle ben evimi ayırdım şimdi ne oldu can ciğeriz bazı şeyler by kadar abartılmamalı ya cevabını o an ver yada sonsuza dek sus
0 oy
tarafından
Ben kaynana elti görünce vs postlarini hiç açmam yorum yapmam baya abartıyorlar 
0 oy
tarafından
Şöyle bişey söyleyeyim sen kendi kaynananın yaptıklarını anlatıp yılan vs. Demişsin 

Bazi hanımlar kısaca anlatıyor uzun uzun yazınca destan oluyor çünkü sonra vay efendim siz çok kötüsünüz kaynana diye öyle diyosn vs.linc ediliyor

Anlatılmayan çok şey vardır burda herkes günah ne demek ifitra ne demek az çok biliyor eğer öyle abartıyorsada rabbimle kendi arasında görmedik duymadık insan oğluyuz sonuçta içinde tut tut nereye kadar surda bir iki bişey anlatınca herkes tanımadan bilmeden saçma sapan konuşuyor beddua edeni bile var.

Birde kaynanamla kötü değiliz iyiyiz şükür ama yağlı ballı değilim bazı yaptıklarından dolayı öyle yada böyle yüz yüze bakıyoruz anne diyorum ama o bana kizi gibi davranmiyor gelini olduğumu hissettiriyor isey olunca başına kalkılır gelin kötü şöyle böyle  eee nerde kaldı annelik.. 
0 oy
(16,504 puan) tarafından

Sıkıntı yok bizde :)

Birbirimizr çok bağlıyız 
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Kaynanam beni en başından başı açık diye istemedi kendi milletin kul hakkına girecek kadar dinine bağlıdir sonra eşim beni istedi evlendik diye beni düşman bellediler görümcem orteada bir şey yokken bana türlü türlü iftiralar attı hamileyim evime gelip beni çok fena sarstı ve düşmeme sebeb oldu bağırdı çağırdı gitti tüm bunlara rağmen ben kaynanamgil.her geldiğinde çeşit çeşit yemekler yapıyordum Allah biliyor yani hizmette kusur etmiyordum hala bizi ayırma çabalarında idi ben tüm iyi niyetime rağmen karışıklık olarak oğlunu dolduran yuvası ile bir anne gördüm ;) benim iyi niyetimi sürekli su istimal ettiler ... Senin postuna göre şimdi kötü olan yine benim o zaman kaynanam görümcem değil
tarafından
Postu güzel oku canim ben sana kötüsün demedim ayrıca orda haklı olan arkadaşlar var dedim abartan aşırı cok
0 oy
(1,845 puan) tarafından
Kimsenin ailenin içini bilemezsin seninkiler biraz iyi yönleri vardır mesela başkasının gram yoktur kimsenin yaşantısı bir değil böyle diyerek belki de bazı çaresiz insanları daha çaresiz bırakıp insanın kendini suçlama kaygısına sokuyor da olabilirsin 
tarafından
Sanmıyorum kendini bilen bilir benim yüzümden kimse kendini çaresiz hissetmesin hissetmezler de zaten emin ol  bir olaya 10 bin tane ek yapıp anlatılması da var bir olayı eksiksiz doğru anlatan da var bazı insanlar çok tutarsız ve kinci olabiliyor maalesef
0 oy
tarafından
Kim ne derse desin herşeyi affederim ama kaynanamın karnımdaki bebeğime keşke olmasaydı hiç sevinmedim nerden çıktı niye dikkat etmediniz demesini aslaaaaa affetmem ölümden döndüm 1 telefon açmadı nasılsın diye onu bile affettim gittim elini öptüm ama 3 yıldır bebeğim olsun diye çabaladım sonunda Rabbaim verdi ve benim yüzüme karşı nerden çıktı. Keşke olmasaydı dedi aslaaa ne unuturum ne affederim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 203 göst.
7 Ekim 2022 Aile kategorisinde Buket masal (2,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
46 cevap 959 göst.
29 Ekim 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 229 göst.
23 Eylül 2021 Aile kategorisinde Buket masal (2,356 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 185 göst.